جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/05/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5349

 خبــــر 

 جهانگيري در جلسه ستاد هماهنگي مبارزه با مفاسد اقتصادي:

براي رسيدگي به پرونده بابک زنجاني همه ارکان نظام مصمم هستند

جلسه ستاد هماهنگي مبارزه با مفاسد اقتصادي به رياست معاون اول رييس جمهور و با موضوع بررسي آخرين وضعيت پرونده بابک زنجاني برگزار شد. به گزارش ايسنا، اسحاق جهانگيري معاون اول رييس جمهور در اين جلسه با تاکيد بر اينکه بازگرداندن پول بيت المال در پرونده‌هاي فساد اقتصادي يک وظيفه ملي، ديني و انساني است، گفت: در راس نظام اراده سياسي جدي براي مبارزه با مفاسد اقتصادي و رسيدگي به پرونده‌هاي فساد از جمله پرونده بابک زنجاني وجود دارد و همه ارکان نظام و سران قواي سه گانه نيز براي به نتيجه رساندن اين پرونده اهتمام ويژه داشته و مصمم هستند. معاون اول رييس جمهور بازگرداندن پول بيت المال در پرونده بابک زنجاني را موضوعي پراهميت دانست و تاکيد کرد: علاوه بر اهميت بازگشت اين پول، موضوع مهم ديگر اين است که بايد ابعاد پنهان و دست‌هاي پشت پرده اين پرونده روشن شود.

جهانگيري همچنين با قدرداني از زحمات و تلاش‌هاي فراوان قوه قضاييه،‌ دادستاني تهران و وزارت نفت براي رسيدگي و پيگيري اين پرونده خاطرنشان کرد: زحمات صورت گرفته در اين مدت طولاني قابل تقدير است و بايد اين پرونده را با جديت به نتيجه رساند تا کارنامه موفقي در اين دوره از همکاري قواي سه گانه در زمينه مبارزه با مفاسد اقتصادي ثبت شود.

معاون اول رييس جمهور خاطرنشان ساخت: ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي تا کنون سعي کرده است در جريان مبارزه با مفاسد اقتصادي هماهنگي‌هاي لازم را ميان قواي سه گانه ايجاد کند و يکي از دغدغه‌هاي اصلي ستاد در چند سال اخير، مقابله جدي با فساد سيستمي و فراگير بوده است که البته امر مبارزه با فساد به يک مطالبه و دغدغه عمومي در کشور تبديل شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي