جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/06/29 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5376

 خبرنامه  

 برانکو:

مشخص نيست در جام حذفي شرکت کنيم

در حالي که غلامرضا بهروان 18 تير از موافقت همه باشگاه‌هاي ليگ برتري براي حضور در دو مرحله ابتدايي جام حذفي بدون حضور ملي‌پوشان خبر داده بود، برانکو ايوانکوويچ اعلام کرد که شايد پرسپوليس در جام حذفي به ميدان نرود.

سرمربي پرسپوليس پس از جلسه با علي‌اکبر طاهري اظهار کرد: درباره بازي با سپاهان و مسابقه‌هاي جام حذفي صحبت کرديم. هنوز مشخص نيست که بدون بازيکنان ملي‌پوشان‌مان در اين مسابقه‌ها شرکت کنيم يا نه. ما درخواست‌مان را ارائه کرده‌ايم و منتظر پاسخ هستيم.

او درباره اينکه گفته مي‌شود احمد نورالهي احتمالا در ادامه فصل از اين تيم جدا خواهد شد، گفت: احمد بازيکن ماست و با ما قرارداد دارد و جايي نمي‌رود. سرمربي پرسپوليس همچنين درباره اينکه گفته مي‌شود سروش رفيعي و اشکان دژاگه جزو بازيکنان مد نظر او براي حضور در پرسپوليس هستند، تصريح کرد: درباره دژاگه صحبتي ندارم. رفيعي هم در حال حاضر تحت قرارداد تراکتورسازي است و خوب نيست که از الان ما درباره او صحبت کنيم.

کاميابي‌نيا: با غرور بازي نکرديم

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد بازيکنان اين تيم با غرور پا به دربي نگذاشتند.

کمال کاميابي نيا درباره دربي هشتاد و سوم تهران گفت: واقعا بازي سنگيني بود. شرايطي که وجود داشت باعث شد دو تيم محتاط وارد زمين شوند. موقعيت‌هاي خوبي نصيب تيم‌مان شد، اما متاسفانه به گل نرسيديم. البته استقلال هم موقعيت‌هاي خوبي داشت. فکر مي‌کنم بازي متعادلي بود و اگر بخواهيم برتري تيم‌ها را به صورت درصدي بگوييم فکر مي‌کنم بازي 60 به 40 در اختيار پرسپوليس بود، اما در انتها متاسفانه بازي صفر بر صفر تمام شد.

او ادامه داد: تماشاگران حق دارند که از تيم محبوب‌شان پيروزي بخواهند، اما توقع بالا شرايط را براي تيم سخت کرده بود. مطمئنا ما وقتي به زمين مي‌رويم تلاش مي‌کنيم تا بهترين عملکرد خود را ارائه کنيم. من از هواداران مي‌خواهم بيشتر صبور باشند و مطمئن باشند که مي‌توانيم با بازي‌هاي خوب خودمان مزد صبوري‌شان را بدهيم.

بازيکن پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا تيمشان مغرور شده بود گفت: خير. اصلا اين طور نبود. همان طور که بازي را ديديد دو تيم بازي سنگين و فشرده‌اي انجام دادند. حتي زير چشم من به خاطر درگيري‌هاي ميانه ميدان باد کرده است. اين طور نبود که استقلال را دست کم بگيريم، چرا که آنها هميشه حريف خوب و قابل احترامي براي پرسپوليس هستند.

روزنامه مارکا به مرگ رکابزن ايران پرداخت

پيست ريو در المپيک هم حادثه‌ساز شده بود

روزنامه‌ اسپانيايي مارکا پيستي که بهمن گلبارنژاد در آن جان خود را از دست داد را خطرناک عنوان کرد.

پس از مرگ دلخراش بهمن گلبارنژاد در رقابت‌هاي دوچرخه‌سواري پارالمپيک ريو 2016، رسانه‌هاي جهان در اين‌باره نوشتند. سايت مارکا اسپانيا به چگونگي رخ دادن اين حادثه پرداخت و سپس به بيانيه کميته‌ پارالمپيک (IPC) و صحبت‌هاي رييس اين کميته‌ نيز اشاره کرد.

مارکا اين پيست را در المپيک ريو نيز حادثه ساز عنوان کرد و نوشت: «IPC در اين‌باره تحقيق خواهد کرد. در بازي‌هاي المپيک که ماه گذشته برگزار شد، دوچرخه‌سواريان زيادي در اين بخش از پيست کنترل خود را از دست دادند و بر زمين افتادند. نبالي ايتاليايي دچار شکستگي استخوان شد و آنميک فان فلوتين نيز آسيب ديد.»

مارکا در پايان نيز آورده است: «در رقابت‌هاي پارالمپيک نيز يهور دمينيت اوکرايني و آلسيتاير دو نومو استراليايي کنترل خود را از دست دادند.»

آغاز تغييرات در فدراسيون کشتي

فدراسيون کشتي ظاهرا وارد تغييرات گسترده اي شده و در اولين اقدام مسئولان اجرايي آن معرفي شدند.

رسول خادم رئيس فدراسيون کشتي، حميد بني تميم را به عنوان نايب رئيس و رضا لايق را به عنوان دبير فدراسيون کشتي معرفي کرد. بني تميم پيش از اين سه سال دبير فدراسيون کشتي بود و از قهرمانان کشتي فرنگي ايران است. پس از استعفاي عليرضا حيدري، پست نايب رئيسي فدراسيون کشتي خالي مانده بود.همچنين رضا لايق به عنوان دبير فدراسيون برگزيده شد.

شکستن پارو، دليل مدال نگرفتن قايقران ايران

ملي‌پوش رويينگ ايران که از کسب مدال در مسابقات آسيايي بازماند درباره دليل اين ناکامي، گفت: در فينال از همه حريفان جلوتر بودم اما پارويم شکست.

عاقل حبيبيان اظهار کرد: من شرايط خوبي داشتم. مانند هميشه در مراحل اوليه زياد فشار نياوردم تا در فينال با قدرت پارو بزنم. استارت بسيار خوبي هم داشتم اما در 500 متر اول پاروي من شکست و نتوانستم مسابقه را ادامه بدهم. در آن لحظه که اين اتفاق برايم افتاد اختلاف خوبي با حريفانم ايجاد کرده بودم و خيلي راحت مدال طلا مي‌گرفتم، اما نشد.

او در پاسخ به اين سوال که با قايق خودش پارو زد يا نه؟ بيان کرد: نه قايق‌هاي خودمان که نبود. ما قايق‌ها را در اين مسابقات اجاره کرديم اما پارو براي يکي از دختران تيم ملي بود که من قرض گرفته‌بودم و شکست.

حبيبيان در پاسخ به اين سوال که آيا قبول دارد عملکرد پسران رويينگ نگران کننده بود؟ بيان کرد: بله. واقعا وضعيت رويينگ پسران نگران کننده‌ است چرا که همه حريفان با شرايط بسيار خوبي تمرين مي‌کنند و رشد کرده‌اند. ما عقب مانده‌ايم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي