جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/07/01 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5378

 خبـــرنامه 

 استقلال سرانجام خلاص شد

منصوريان: بازي با ذوب آهن از دربي سخت تر بود

استقلال سرانجام در هفته هفتم ليگ برتر طعم برد را چشيد و با نتيجه دو بر يک ذوب آهن را شکست داد. اميد ابراهيمي (43 پنالتي) و علي قرباني(50) گلهاي استقلال را به ثمر رساندند تا آبي‌پوشان از قعر جدول جدا شوند.

عليرضا منصوريان سرمربي استقلال پس از پيروزي تيمش گفت: اين بازي از دربي براي ما سنگين‌تر و مهم تر بود. نبايد بازيکنان در خواب بازي خوبشان در دربي مي‌ماندند. بايد حتما بازي را مي برديم. به گل محمدي هم گفتم که بد موقع به هم خورديم. اين تيم گل محمدي از تيم دو سال قبلش هم بهتر است. اين بازي مي شد در اواخرش نتيجه‌اش تغيير کند. اين استرش گل مساوي خوردن به تيم ما رسيد و مجبور شديم در اواخر بازي عقب بازي کنيم.

منصوريان در پاسخ به سوالي درباره داوري بازي و اينکه دورنماي استقلال چيست نيز گفت: صحنه پنالتي را نديدم چون با فريبا صحبت مي کردم. معمولا درباره داوري صحبت نمي‌کنم چون داوري ما پوست اندازي کرده و تغييرات در آنها محسوس است. شايد آن ضربه اي که روي کاوه رضايي بود هم سخت گيرانه بود و مي شد گل سوم را بزنيم. در تمام صحنه ها داور سرحال بالاي صحنه بود. ما تا آخرين لحظه هم ديديم که داور وقت هاي تلف شده را حفظ کند. کارشناس زياد است و آنها در اين باره صحبت مي کنند.

گل محمدي: پنالتي استقلال مشکوک بود

سرمربي ذوب آهن با بيان اين که به درستي ضربه پنالتي استقلال عليه تيمش شک دارد گفت: حق ما در اين بازي باخت نبود.

يحيي گل محمدي ادامه داد: فوتبال خوبي ارائه کرديم و از چهار پنج باري که استقلال روي دروازه ما حاضر شد، به دو گل رسيد. از نوع بازي خودمان کاملا راضي هستم. در نيمه اول مي‌شد به گل برسيم. چند موقعيت خوب را از دست داديم ولي دقت عمل در زدن ضربه نهايي را نداشتيم. روي يک صحنه مشکوک پنالتي به ضرر ما اعلام شد و اين دومين بار در دو هفته اخير است که عليه ما پنالتي اعلام مي‌شود و از آن طرف براي برخي تيم‌ها مثل شربت، پنالتي اعلام مي‌شود!

او ادامه داد: هفته قبل برابر صبا خيلي راحت خطاي روي پهلوان را نگرفتند. خيلي سخت‌گيرانه پنالتي امروز به ضرر ما اعلام شد. اين پنالتي کار ما را سخت کرد. تيم ما جوان است و وقتي خيلي راحت عليه ما پنالتي مي‌گيرند، جمع کردن تيم سخت مي‌شود. تيم ما با اراده خوب بازي کرد و هرچند که در شروع نيمه دوم گل خورديم ولي باز هم تمرکز خود را حفظ کرديم و حملات دامنه داري داشتيم. متاسفانه در زدن ضربات آخر دقت نداشتيم و حق ما باخت نبود چون سوار بر بازي بوديم. يک امتيز حداقل حق ما بود. نمي‌توانم از کسي ايراد بگيرم و به بازي‌هاي بعدي اميدواريم.

سرمربي تيم ملي کشتي آزاد:

با پا به سن گذاشته ها نمي‌توانيم موفق شويم

محمد طلايي سرمربي تيم‌ ‌ملي کشتي آزاد بزرگسالان درباره به دست گرفتن هدايت تيم ملي کشتي آزاد بزرگسالان ايران، اظهار کرد: از اعتماد بزرگان کشتي به بنده صميمانه قدرداني مي‌کنم و اميدوارم بتوانم لياقت اين اعتماد را داشته باشم و به خوبي جواب آن را بدهم. از همه تقاضا دارم دعايمان کنند تا بتوانيم از عهده اين وظيفه خطير به خوبي بر بيايم.

سرمربي تيم‌ ‌ملي کشتي آزاد بزرگسالان ايران، درباره مشخص شدن دستيارانش، نيز خاطر نشان کرد: قرار است پس از بحث و بررسي و جلساتي که خواهيم داشت، هفته‌ آينده اعضاي کادرفني تيم‌ ‌ملي را مشخص کنيم.

وي درباره برنامه‌هاي خود در تيم‌ ‌ملي و اين که آيا با توجه به تاکيد شوراي فني به دنبال جوانگرايي در ترکيب تيم‌ ‌ملي است يا خير، گفت‌: 100 درصد جوانگرايي در تيم‌ ‌ملي اولويت ما است و اين راه را ادامه خواهيم داد چرا که اگر مي‌خواهيم براي المپيک بعدي به موفقيت برسيم، بايد از هم اينک به جوانان مستعد ميدان بدهيم تا در طول سه سال آينده با حضور در مسابقات مختلف آبديده شوند تا براي حضور در المپيک 2020 از تجربه کافي برخوردار باشند. نمي‌توانيم با کشتي‌گيران پا به سن گذاشته در المپيک بعدي نتايج خوبي بگيريم.

ممنوع المصاحبه بودن استقلالي ها

دوربين‌هاي تلويزيوني و اصحاب رسانه بازيکنان تيم فوتبال استقلال را پس از پيروزي مقابل ذوب‌آهن تحريم کردند.

دوربين‌هاي تلويزيوني و اصحاب رسانه به علت اينکه بازيکنان آبي‌پوش از سوي اسپانسر باشگاه براي مصاحبه با رسانه‌ها منع شده بودند آنها را تحريم کردند.

اسپانسر باشگاه به بازيکنان گوشزده کرده بود که با اصحاب رسانه مصاحبه‌اي انجام ندهند اين درحالي بود که دوربين‌هاي تلويزيوني نيز براي صحبت با بازيکنان پشت درب رختکن ايستاده بودند.

بختيار رحماني در حاليکه پس از پايان ديدار تيمش در حال عبور از ميکسدزون بود به خبرنگاران گفت که مصاحبه نمي‌کنم. در واکنش به اين صحبت خبرنگاران گفتند کسي قرار نيست از شما مصاحبه بگيرد.

در ادامه اين گفت‌وگوها به رحماني گفتند که افتخاري گفته است مشکلي براي مصاحبه کردن نيست اما چرا مصاحبه نمي‌کنيد که رحماني در پاسخ گفت: اين مشکل اسپانسر است. تا جايي که مي‌دانم در همين رابطه مسئول رسانه‌اي استقلال در رختکن به ما گفت تا مصاحبه نکنيم چون در غير اين صورت جريمه خواهيم شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي