جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/07/10 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5385

 سازمان هواپيمايي:
 مذاکرات ايران با ايرباس و بوئينگ سياسي نيست  

 رئيس سازمان هواپيمايي کشور اعلام کرد: مذاکرات قراردادي با دو شرکت هواپيمايي ايرباس و بويينگ بايد در فضايي آرام و خارج از اظهارنظرهاي سياسي ادامه يابد.

به گزارش آفرينش به نقل از وزارت راه و شهرسازي، علي عابدزاده اظهار نظرهاي سياسي در خصوص مذاکرات قراردادي با ايرباس و بويينگ را مناسب ندانست و گفت: مذاکرات کاملا کارشناسي است و نمي‌توان در فضاي سياسي به آن پرداخت، قصد ما نيز ادامه مذاکره در فضايي آرام و خارج از چارچوب‌هاي سياسي است.

رئيس سازمان هواپيمايي کشور با بيان اينکه با ورود هواپيماهاي نو فرودگاه‌هاي کشور وارد فضاي جديدي مي شوند، ادامه روند گذشته را به صلاح ندانست و گفت: بايد در مسير تخصصي به حمل و نقل هوايي پرداخته شود و در همين راستا قرار گرفتن در چارچوب‌هاي سياسي به ما ضرر خواهد زد، همانطور که در طول سال‌هاي گذشته ورود مسايل سياسي به اين حوزه ضررهاي جبران ناپذيري وارد کرده است.

به گفته عابدزاده در طول سال‌هاي گذشته نزديک 20 مورد تغييرات در سازمان هواپيمايي داشتيم و چنين اتفاقي در حمل و نقل هوايي و به خصوص در سازمان هواپيمايي کشوري که ساختار نظارتي دارد، غير قابل قبول و روشي مردود شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي