جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/08/05 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5404

 جزئيات و زمان ثبت‎نام پذيرفته‌شدگان تکميل ظرفيت ارشد پزشکي  

 
به گزارش آفرينش براساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکي، اسامي پذيرفته‎شدگان مرحله تکميل ظرفيت رشته‌هاي گروه پزشکي در آزمون کارشناسي ارشد سال 95 منتشر شد و اين افراد در روزهاي 8 و 9 آبان مي‎توانند براي ثبت‎نام مراجعه کنند.

حدود 600 نفر در مرحله تکميل ظرفيت در آزمون کارشناسي ارشد سال 95 رشته‌هاي گروه پزشکي پذيرفته شدند.

اسامي پذيرفته‎شدگان استعداد درخشان بدون آزمون سال تحصيلي 96 - 95 در مرحله تکميل ظرفيت نيز متعاقبا اعلام مي‎شود.

پذيرفته‎شدگان لازم است با همراه داشتن مدارک موردنياز از تاريخ 8 تا 9 آبان به اداره آموزش دانشگاه پذيرفته شده مراجعه کنند.

عدم مراجعه و ثبت‎نام هر يک از پذيرفته‌شدگان در تاريخهاي مقرر به منزله انصراف بوده و هيچگونه درخواستي در اين مورد پذيرفته نخواهد شد. زمان شروع به تحصيل توسط دانشگاه پذيرنده مشخص خواهد شد.

مدارک موردنياز جهت ثبت‎نام که توسط پذيرفته‎شدگان سهميه آزاد بايد ارائه شود شامل 6 قطعه عکس پرسنلي، اصل و کپي از کارت ملي و شناسنامه، اصل و کپي دانشنامه کارشناسي و ريزنمرات و مدارک نشان‎دهنده فراغت از تحصيل است.

دانشجويان ترم آخر بايد تا 31 شهريور 95 فارغ‎التحصيل شده باشند و در صورت عدم فراغت از تحصيل مسئوليت عواقب بعدي به عهده دانشجو خواهد بود و مشمول محروميت يک ساله خواهند شد.

اصل و کپي کارت پايان خدمت يا معافيت دائم يا مدارکي که نشان‎دهنده وضعيت نظام وظيفه آقايان باشد نيز جزء مدارک ثبت‎نام است.

از ديگر مدارک ثبت‎نام اصل و کپي گواهي پايان يا معافيت از طرح براي فارغ‎التحصيلان رشته‌هاي پزشکي، دندانپزشکي و داروسازي و اصل و کپي گواهي پايان يا معافيت از طرح و يا هر مدرکي که نشان‎دهنده وضعيت طرح باشد براي فارغ‎التحصيلان رشته‌هاي پرستاري، اتاق عمل، هوشبري، راديولوژي، علوم آزمايشگاهي، فوريتهاي پزشکي، پرستاري دندانپزشکي و بهداشت دهان است.

مدارک و مستندات 2 سال سابقه کار باليني با مدرک کارشناسي (سابقه کار قبل از اتمام دوره کارشناسي قابل قبول نيست) براي تمامي پذيرفته‎شدگان 4 رشته پرستاري مراقبتهاي ويژه، پرستاري مراقبتهاي ويژه نوزادان، پرستاري اورژانس و تکنولوژي گردش خون از ديگر مدارک موردنياز است.

مدارک موردنياز براي سهميه رزمندگان و سهميه‎هاي استعداد درخشان نيز در اطلاعيه مرکز سنجش اعلام شده است.

پذيرفته‎شدگاني که پس از ثبت‎نام در دانشگاه انصراف دهند يا جهت ثبت‎نام مراجعه نکنند حق شرکت در آزمون ورودي سال بعد وزارت بهداشت براي اين مقطع را ندارند.

پذيرفته‎شدگان دانشگاههايي که به صورت شهريه‎اي پذيرفته شده‎اند مشمول اين بند نمي‏شوند.

داوطلباني که علاوه بر آزمون وزارت بهداشت در آزمون کارشناسي ارشد وزارت علوم يا ساير مراکز نيز پذيرفته شده‎اند ملزم به ثبت‎نام در يکي از دو محل هستند و درصورت محرز شدن ثبت‎نام در هر دو محل قبولي آنها در رشته‌هاي مربوط به وزارت بهداشت در هر مرحله از تحصيل کان لم يکن تلقي مي‎شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي