جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/08/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5415

 نهادهاي مالي 

 جزئيات پروژه صندوق زمين و ساختمان نارون

مديرعامل صندوق زمين و ساختمان نارون با بيان اينکه همزمان با آغاز پذيره نويسي صندوق از تيرماه، اجراي پروژه نارون نيز آغاز شده است، مدت زمان تکميل پروژه را تا دو سال آينده اعلام کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک مسکن، محسن فاضليان با تشريح پروژه مجتمع مسکوني نارون اراک گفت: صندوق‌هاي زمين و ساختمان با هدف جذب منابع مالي براي انجام پروژه‌هاي ساختماني تاسيس مي‌شوند.وي افزود: هدف اصلي صندوق‌ها زمين و ساختمان، انبوه‌سازي و کمک به رونق بخش مسکن و ساير بخش‌هاي اقتصادي مرتبط با اين حوزه است چراکه بيش از 100 رشته به صورت مستقيم و بيش از 200 رشته به صورت غيرمستقيم با بخش مسکن و ساختمان در ارتباط هستند. فاضليان با بيان اينکه همزمان با آغاز پذيره نويسي صندوق از تيرماه، اجراي پروژه نارون نيز آغاز شده است گفت: مدت ساخت پروژه 21 ماه و سه پس از ساخت نيز براي فروش پروژه در نظر گرفته شده است که در واقع حدود 2 سال آينده اميدواريم پروژه تعين تکليف شود.

تقدير وزير بهداشت از صندوق قرض الحسنه بانک پارسيان

دکتر قاضي زاده هاشمي وزير محترم بهداشت،درمان و آموزش پزشکي و سردار يحيي رحيم صفوي، مشاور مقام معظم رهبري از غرفه صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسيان در مجمع خيرين موسسه حمايتي امدادگران عاشورا بازديد کردند.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک پارسيان، دکتر هاشمي پس از شنيدن گزارش عملکرد يک ساله مدير عامل صندوق قرض الحسنه بانک پارسيان از اقدامات موثر صندوق در حمايت تسهيلاتي از موسسات و انجمن‌هاي مردم نهاد حمايت از بيماران در کشور تقدير کرد.

خدمات ويژه و مکانيزه بانک سينا براي مشتريان حقوقي

با هدف تسريع و تسهيل در انجام امور بانکي هموطنان، بانک سينا خدمات ويژه و مکانيزه را در اختيار شرکت ها و موسسات مختلف قرار مي دهد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک سينا، اين بانک با تکيه بر زيرساخت ها و تجهيزات نرم افزاري و سخت افزاري، خدمات مختلفي را در حوزه بانکداري الکترونيک به مشتريان حقوقي ارائه مي دهد.

توزيع 7500 بن کارت از سوي بانک شهر درنمايشگاه کتاب نيشابور

در دهمين نمايشگاه کتاب استاني نيشابور، 7500 بن کارت از سوي بانک شهر در ميان بازديدکنندگان توزيع خواهد شد.به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، مسئول دبيرخانه اجرايي نمايشگاه‌هاي کتاب اين بانک با اشاره به برگزاري دهمين نمايشگاه استاني کتاب در شهر نيشابور گفت: اين نمايشگاه از 16 آبان ماه آغاز به کار کرده است و در آن 7 هزار و 500 قطعه بن کارت هاي 100 و 50 هزار توماني به بازديدکنندگان ارائه مي شود. اکرمي با اشاره به تعامل دانشگاه آزاد نيشابور با بانک شهر افزود: از اين رو و بنا به درخواست اين دانشگاه، شرايطي فراهم شد تا علاوه بر 7 هزار و 500 قطعه بن کارت، 3هزار و 500 بن کارت نيز در اختيار دانشجويان قرار گيرد.

دستور رسيدگي به پيام‌ها و درخواست‌هاي ارسالي به بانک دي

سرپرست بانک دي ضمن مطالعه و بررسي پيام‌ها و درخواست‌هايي که از طريق وب سايت بانک دي وصول شده بودند، دستورات لازم براي اجراي آنها را صادر کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازاداره کل روابط عمومي بانک دي، در پي ايجاد بخش «پاسخگويي و مشاوره به خانواده معظم شهدا و ايثارگران» و امکان ارتباط مستقيم اين جامعه به مديرعامل بانک دي، علي‌رضا عاطفي‌فر با بررسي پيام‌هاي وارده موارد مرتبط به حوزه‌هاي کاري را به معاونت‌ها و بخش‌هاي مختلف ارجاع داد.

اعلام اسامي برندگان مرحله اول قرعه كشي جشنواره مشتريان شتابي بانك ايران زمين

اولين مرحله از قرعه كشي جشنواره مشتريان شتابي بانك ايران زمين برگزار و برندگان آن اعلام شد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانك ايران زمين، برندگان جوايزه اولين دوره جشنواره مشتريان شتابي شامل 6 سكه تمام بهار آزادي و يك عدد كمك هزينه خريد لپ تاپ مشخص شدند و به زودي تاريخ و نحوه دريافت جوايز آنها اعلام خواهد شد.

بانک رفاه آماده ارائه کاراکارت به متقاضيان

در راستاي افزايش انگيزه و قدرت خريد اقشار جامعه، بهبود فضاي کسب و کار و افزايش سطح اشتغال طرح کاراکارت با مشارکت بانک رفاه ارائه شد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه، در اين طرح بانک رفاه با همکاري تعدادي از فروشندگان کالا و خدمات (اعم از فروشگاه زنجيره اي رفاه، اتکا، شهر فرش و ...) ضمن انجام اعتبارسنجي نسبت به ارائه کاراکارت به متقاضيان اقدام مي‌کند.

شرکت خدمات تجارت در جمع شرکت‌هاي برتر ايران

شرکت خدمات تجارت موفق شد براي سومين سال متوالي در جمع شرکت‌هاي برتر ايران قرار گيرد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت و بنا بر اعلام سازمان مديريت صنعتي، شرکت خدمات تجارت موفق شد در رتبه بندي شرکت‌هاي برتر ايران در سال 1394 رتبه اول شاخص اشتغال در بين صد شرکت برتر ايران را به خود اختصاص دهد.

اين شرکت وابسته به بانک تجارت همچنين موفق شد در اين رده‌بندي رتبه دوم را از نظر شاخص ارزش افزوده به دست آورد.

عملياتي شدن خدمات جديد در سامانه اينترنت بانک صادرات

بانک صادرات ايران به منظور پاسخگويي بيشتر به نياز مخاطبان، خدمات جديدي در سامانه بانکداري اينترنتي خود عملياتي کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ، اين بانک به منظور تأمين نياز مشتريان طراحي خدمات مطابق با خواسته آنها را در دستور کار قرار داده است، در اين راستا خدمات جديدي را بر روي سامانه هاي اينترنت بانک ويژه اشخاص حقيقي و حقوقي عملياتي کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي