جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/08/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5415

 علي انصاريان: برخي فقط براي رأي و لايک گرفتن به ملاقات منصورخان رفتند 

 مدافع پيشين تيم ملي فوتبال گفت: از اينکه ديدم برخي فقط براي گرفتن رأي و لايک در اينستاگرام به ديدار منصور پورحيدري رفتند، عصباني شدم.

علي انصاريان با اشاره به درگذشت منصور پورحيدري گفت: درگذشت او، اهالي فوتبال را ناراحت و غمگين کرد و معتقدم خيلي زود بود که منصورخان را از دست بدهيم.

او که سابقه حضور در تيم ملي، پرسپوليس و استقلال را در کارنامه دارد، افزود: دو سال در تيم ملي و دو سال در فجرسپاسي شاگرد پورحيدري بودم و افتخار مي‌کنم که بگويم ايشان براي اولين بار، من و علي کريمي را به تيم ملي دعوت کرد و در همان اردوي اول، به هر دو نفرمان بازي داد. رابطه من با مرحوم پورحيدري خوب بود زيرا منصورخان هم مثل پدر مرحومم، آدم مهربان و بي‌آزاري بود اما به اندازه کافي، قدرش را ندانستيم.

انصاريان تصريح کرد: چند باري به ديدار پورحيدري به بيمارستان رفتم اما مثل برخي که عاشق عکس هستند، ژستي مقابل دوربين نگرفتم. آرام رفتم و بي‌سر و صدا برگشتم. اتفاقاً کارگردان فيلم «من ناصر حجازي هستم» نيز در همان بيمارستان بود و هروقت به ديدار منصورخان مي‌رفتم، هم با خانم شجاعي صحبت مي‌کردم و هم سري به آن دوست کارگردانم مي‌زدم ولي متاسفانه ديدم برخي براي گرفتن عکس از پورحيدري روي تخت بيمارستان، هر کاري انجام دادند. براي گرفتن رأي، شبانه به ديدار او رفتند و براي شهرت و لايک بيشتر در اينستاگرام، بنده خدا را اذيت کردند. نمي‌دانم اين خودنمايي‌ها تا چه زماني ادامه خواهد داشت اما فرهنگ اشتباه و بسيار بدي است و بايد اصلاح شود.

اين پيشکسوت فوتبال ادامه داد: فصل دوم حضورم در فجرسپاسي به عنوان بازيکن سرباز، بهترين تيم شهرستاني ليگ برتر شديم و همان سال، منصورخان به استقلال رفت. قرار بود راهي پرسپوليس شوم و اين موضوع را با آقاي پورحيدري در ميان گذاشتم. فکر مي‌کردم منصورخان بگويد با ما به استقلال بيا اما گفت: «هر تصميمي را که در ذهنت داري پياده کن». البته پرويز مظلومي تلاش زيادي داشت تا مرا استقلالي کند ولي من پرسپوليسي بودم و مي‌خواستم به پرسپوليس بروم. يادش به‌خير، ما با سيستم 2-5-3 در فجرسپاسي توانستيم کاري کنيم که همه تيم‌ها مقابل‌مان تسليم شوند. آن روزها، فوتبال ايران مقابل عملکرد پورحيدري تعظيم مي‌کرد و مدتي بعد هم، ايشان سرمربي تيم ملي شد.

او در خصوص شرايط پرسپوليس گفت: تيم محبوب من شرايط بسيار خوبي دارد و خدا را شکر که قبل از تعطيلات توانست صدر جدول را حفظ کند. حالا هم 7 بازيکن در تيم ملي دارد. اينها به خاطر عملکرد شايسته برانکو ايوانکوويچ و بازيکنان جوان پرسپوليس است. برانکو واقعاً مربي بزرگي است که توانايي‌هاي زيادي دارد و بخشي از توانايي‌هايش را در اين مدت، در پرسپوليس ثابت کرده است همان طور که تيم ملي را بدون دردسر به جام جهاني 2006 آلمان برد. فکر مي‌کنم روزهاي خوبي در انتظار پرسپوليس با حضور برانکو باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي