جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/09/01 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5425

 رئيس شوراي شهر رودهن بيان کرد؛
 ساخت و سازهاي غيرمجاز؛ عامل تخريب محيط زيست  

 رودهن - ايرج صادقعلي

رئيس شوراي اسلامي شهر رودهن با بيان اينکه حفظ محيط زيست وظيفه همه مردم است گفت: ساخت و سازهاي غير مجاز اصلي‌ترين عامل تخريب محيط زيست است.کوروش حنيفي در گفت‌وگو با خبرنگار آفرينش تهران اظهار کرد: يکي از مهمترين مساله‌‌هايي که امروز دچار آن هستيم حفظ محيط زيست است.

رئيس شوراي اسلامي شهر رودهن خاطرنشان کرد: يکي از عوامل تخريب محيط زيست ساخت و سازهاي غيرمجاز است که مسئولان با جديت بايد به اين موضوع ورود پيدا کنند.وي افزود: حفظ محيط زيست وظيفه همه مردم است و مسئولان هم از همين مردم هستند و با همدلي و دست در دست هم مي‌توان از تخريب محيط زيست جلوگيري کرد و آن را حفظ کرد.

حنيفي گفت: در اين سال‌ها تلاش‌هايي براي جلوگيري از محيط زيست شده است اما در حد كافي نبوده است. وي ادامه داد: متاسفانه در اين سال‌ها نه تنها در رودهن بلکه در سراسر کشور ساخت وسازهاي غيرمجاز افزايش پيدا کرده است که بيشتر اين ساخت و سازها در شهرک ها و روستاهاي اطراف رودهن شکل گرفت. حنيفي تصريح کرد: طبق آمار در اين سه سال که از عمر شوراي چهارم مي‌گذرد کمترين ساخت و ساز غيرمجاز را در رودهن داشتيم و اميدواريم با تدبير دولت شاهد پايان يافتن عامل اصلي تخريب محيط زيست باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي