جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/10/14 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5458

 توديع و معارفه 6 مدير امور آب و فاضلاب در آبفاي استان مركزي 

 اراک - الهام فراهاني

با حضور مديرعامل و معاونين و جمعي از مديران ستادي شرکت آب و فاضلاب استان مرکزي مراسم توديع و معارفه مديران امور آب و فاضلاب شهر هاي خمين، اراک، تفرش، مهاجران و امور آب و فاضلاب ميلاجرد و آستانه برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب استان مرکزي، مهندس عبدالرضا خليلي مديرعامل اين شرکت در اين مراسم اظهار داشت: تغيير و تحول در پست ها يك روال اداري است كه چند زماني به رسم امانت در اختيار افراد است و بايد با افزايش توان علمي، تخصصي و مديريت و تدبير و همچنين به كارگيري تمام پتانسيل نيروي انساني زمينه تعالي مجموعه را فراهم كرد.

وي در بخش ديگري از سخنانش خدمت به مردم را در پستهاي مديريتي يک وظيفه الهي برشمرد و افزود: در دوران مديريت چيزي که باقي مي‏ماند خدمت صادقانه و دلسوزانه است و خدا را شاکر هستيم که تمام مديران در شرکت آب و فاضلاب تاکنون تمام سعي و تلاششان اين بوده که در اين مسير حرکت نمايند.

مهندس خليلي؛ مدير عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزي با قدرداني از خدمات و تلاشهاي مديران امور آب و فاضلاب شهرهاي خمين، اراک، تفرش، مهاجران و امور آب و فاضلاب ميلاجرد و آستانه به عنوان مديران باتجربه و فعال ياد و از کوششهايشان در خدمتگزاري صادقانه به مردم اين شهرها قدرداني نمود و عنوان کرد: براي نيل به اهداف شرکت بايد با همدلي و مودت هرچه بيشتر در کنار هم گام برداريم.

گفتني است سعيد سرآباداني به عنوان مدير امور آب و فاضلاب شهرستان اراک، محمد رضا مشهدي فراهاني به عنوان مدير امور آب و فاضلاب شهرستان خمين،کرامت قاسمي به عنوان مدير امور آب و فاضلاب شهرستان تفرش، وحيدصفري به عنوان مدير امور آب و فاضلاب شهر مهاجران و عبدي به عنوان رئيس اداره آب و فاضلاب آستانه انتخاب شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي