جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/09 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5478

 خبـــرنامه 

 منصوريان:

انتقادات من متوجه فتح‌الله‌زاده است، نه ديگران

سرمربي تيم فوتبال استقلال مي‌گويد انتقاداتش تنها متوجه علي فتح‌الله‌زاده بوده است.

عليرضا منصوريان در اظهاراتي، صحبت‌هاي پيشين خود درباره مديران قبلي استقلال را تصحيح کرد.

او در اين باره گفت: با مديران پيشين استقلال مثل آقايان اوليايي، قريب و واعظي آشتياني تماس گرفتم تا بابت مصاحبه‌اي كه قرار است روز شنبه(امروز) انجام بدهم، از آنها عذرخواهي كنم و به آنها بگويم منظورم از مصاحبه‌اي كه قرار است داشته باشم، به هيچ وجه در مورد آنها نيست و منظورم فقط علي فتح‌الله‌زاده است.

او افزود: قصد داشتم با آقاي افشارزاده هم تماس بگيرم كه موبايل ايشان خاموش بود. بنده هرگز قصد بي‌احترامي به آقاي افشارزاده را نداشتم و ايشان را پدر ورزش ايران مي‌دانم. آقاي افشارزاده در آمدن من به استقلال نقش مهمي داشت و از اين بابت از ايشان تا هميشه سپاسگذارم.

سرمربي استقلال اضافه کرد: متاسفانه براي اولين‌بار ناچارم پاسخ يكي از مديرانم را بدهم و به همين دليل از آقايان اوليايي، قريب، افشارزاده و واعظي آشتياني عذرخواهي مي‌كنم. اميدوارم مصاحبه روز شنبه من را ببخشند و آن را به حساب دفاع از حق خودم بگذارند، نه صحبت در مورد اين چهار عزيز.

پرسپوليس با 18 بازيکن به قم مي‌رود

تيم فوتبال پرسپوليس که امروز بايد در قم به مصاف صباي قم برود، با 18 بازيکن راهي اين شهر شد. عليرضا بيرانوند، رادوشوويچ، صادق محرمي، حسين ماهيني، الکس يانسکي، محمد انصاري، حامد آقايي، کمال کاميابي نيا، رامين رضاييان، محسن مسلمان، سروش رفيعي، سامان نريمان جهان، وحيد اميري، علي عليپور، ولاديمير پريموف، حميدرضا طاهرخاني، احسان الوان‌زاده و رضا کرملاچعب به قم سفر کردند.

سيد جلال حسيني هم که اين ديدار را به دليل سه کارته بودن از دست داده با تيم به قم سفر خواهد کرد.

اما مهدي طارمي و فرشاد احمدزاده هم در اين بازي غايب خواهند بود.

دايي:

برخي نقشه‌ داشتند پرسپوليس و استقلال تا قهرماني پيش بروند

علي دايي سرمربي تيم فوتبال نفت تهران در نشست خبري پيش از ديدار با استقلال خوزستان گفنت: بازي سختي را مقابل استقلال خوزستان پيش رو داريم. متاسفانه در دور برگشت نتوانسته‌ايم امتيازات خوبي بگيريم و از دو بازي تنها به يک امتياز دست يافته‌ايم. اين بازي هم براي ما اهميت زيادي دارد چرا که استقلال خوزستان تيم خوبي است و در دور برگشت خوب نتيجه گرفته است. سعي مي‌کنيم با دست پر از زمين بيرون بياييم.

دايي ادامه داد: با توجه به ديدار با استقلال در جام حذفي که گل آفسايد آن‌ها را قبول کردند و در اصفهان پنالتي ناحق براي سپاهان گرفتند و من را محروم کردند و راي‌هايي که بعد از ديدار پرسپوليس با گسترش فولاد صادر شد ببينيد راي‌هايي که براي من صادر کردند عادلانه بود؟ آقايان نقشه‌هايي کشيده بودند که پرسپوليس در ليگ و استقلال در جام حذفي تا قهرماني پيش بروند که انجام نشد. چگونه مي‌شود حرکتي که خطا نبوده را خطا بگيرند و در بازي با سپاهان پنالتي قبل از گل دوم آن‌ها که بر روي بازيکن من انجام شد را داور سوت نزند؟

سرمربي نفت تهران درباره مشکلات داوري نيز گفت: دپارتمان داوري و کميته داوري با چه تدبيري کمک داور خوزستاني براي ديدار ما با استقلال خوزستان انتخاب کرده است و بعد از اعلام رسانه‌ها آن کمک‌داور را عوض کردند؟‌ از اين مشکلات زياد داريم که بايد حل شود.

روبن: دوست داشتم در رئال بمانم ولي من را نخواستند

بايرن مونيخ امشب در ديداري سخت در بوندسليگا بايد در خانه وردربرمن به ميدان برود، ديداري که از اهميت بالايي براي بايرني ها برخوردار است.

آرين روبن مي گويد آنها انتظار دارند لايپزيگ تا هفته پاياني براي قهرماني در ليگ تلاش کند ولي آنها مي خواهند تمام قهرماني ها را کسب کنند. او درباره اين موضوع گفت: من فکر کنم تا هفته پاياني براي قهرماني در ليگ تلاش کنيم و تا پايان بايد براي رسيدن به عنوان قهرماني تلاش کنيم. لايپزيگ تيم بزرگ و باکيفيتي بوده است و اين را تا اينجاي فصل نشان داده است ولي بايرن تيمي نيست که بترسد. ما همه قهرماني ها را مي خواهيم و دوست دارم در پايان تمام جام ها را کسب کنيم. ولي درباره دورتموند بايد بگويم که الان آنها خيلي از صدر جدول عقب افتادند و ديگر خيلي سخت است تا اين تيم به صدر نزديک شود.

او در پايان درباره حضور در رئال مادريد گفت: من دوست داشتم که در رئال بمانم ولي مسئولان رئال اين را نمي خواستند و به همين خاطر من را فروختند تا به بايرن بروم. من دوست داشتم در رئال بمانم ولي آنها آلونسو، بنزما، کاکا و رونالدو را خريدند. دوست داشتم با اين بازيکنان رقابت کنم و توانايي خودم را نشان دهم ولي آنها من را فروختند.

مورينيو:

شانس قهرماني ما بيشتر از ساوتهمپتون نيست

ژوزه مورينيو شانس شاگردان خود و ساوتهمپتون را براي فتح جام اتحاديه فوتبال انگليس يکسان مي‌داند.

آقاي خاص که تيمش با وجود شکست 2 بر يک در خانه هال‌سيتي جواز صعود به فينال جام اتحاديه را گرفت، هشتم مهر در بازي فينال که در ورزشگاه ومبلي برگزار مي‌شود به مصاف ساوتهمپتون خواهد رفت و بسياري شانس تيم او را براي فتح اين تورنمنت بيشتر مي‌دانند. مورينيو اما نظر ديگري دارد.

سرمربي پرتغالي منچستر يونايتد در اين باره گفت: من فکر نمي‌کنم که شانس قهرماني‌مان از هيچ تيمي بيشتر باشد. مهم نيست برابر چه تيمي هستيم. ما هرگز مدعي عنوان قهرماني نيستيم. معمولاً در ومبلي باد مي‌وزد و اين کار دو تيم را سخت مي‌کند.

اين اولين فينالي است که ساوتهمپتون از زمان حضورش در فينال جلم حذفي سال 2003 شرکت خواهد کرد، در حالي که يونايتد پيش از اين پنج بار فاتح جام اتحاديه شده است. همچنين اين چهارمين تجربه مورينيو از حضور در فينال جام اتحاديه خواهد بود و او هر در سه مورد قبلي که سرمربي چلسي بود جام قهرماني را بالاي سر برد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي