جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5488

 توقيف محموله 40ميليوني نوشابه‌هاي خارجي قاچاق در رباط کريم  

 رباط کريم -ذبيح اله اصغري

فرمانده انتظامي شهرستان رباط کريم غرب استان تهران از توقيف محموله 40 ميليون ريالي نوشابه‎هاي خارجي قاچاق در رباط کريم خبرداد. به گزارش خبرنگارما سرهنگ عبدا...زاده پاشاکي گفت: ماموران گشت يگان امداد حين گشت‎زني و کنترل محورهاي اصلي در اتوبان تهران - ساوه به يک دستگاه خودروي سواري مشکوک شده و به راننده آن دستور ايست دادند.

وي افزود: مأموران انتظامي در بازرسي به عمل آمده از قسمت بار خودروي توقيفي موفق به کشف 429 عدد نوشابه انرژي‏زاي خارجي قاچاق شدند که متهم را دستگير و جهت بررسي و بازجويي به پليس آگاهي انتقال دادند.

اين مقام انتظامي در ادامه تصريح کرد: متهم دستگيرشده در بازجوييهاي پليسي به جرم خود اعتراف و در ادامه گفت: محموله قاچاق کشف شده را در يکي از استانهاي شرقي کشور بارگيري کرده و قصد انتقال آن به تهران بزرگ را داشته که با هوشياري ماموران موفق نشده است.

ارزش ريالي کالاي قاچاق کشف شده توسط کارشناسان 40 ميليون ريال محاسبه و متهم دستگير شده پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد. سرهنگ پاشاکي در پايان به شهروندان توصيه کرد: درصورت برخورد با موارد مشکوک؛ موضوع را سريعاً به پليس اطلاع دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي