جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5488

 نهادهاي مالي 

 ارتباط مستقيم تلفني با معاون شعب و توسعه بازاريابي بانک شهر

جلسه ارتباط مستقيم تلفني با مديران بانك شهر با حضور معاون شعب و توسعه بازاريابي اين بانك برگزارمي شود.

به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط‌عمومي بانک شهر، جلسه ارتباط مستقيم تلفني اين هفته، با حضور محمد کيائي، معاون شعب و توسعه بازاريابي و هيات همراه در سامانه نظارت و ارتباطات مردمي 8655 برگزار مي‌شود.

بر اين اساس، شهروندان، مشتريان و همکاران مي‌توانند روز چهارشنبه 20 بهمن ماه از ساعت 10 تا 12 از طريق شماره تماس 8655 هرگونه پرسش، انتقاد، پيشنهاد، شکايت و تقدير خود از عملکرد اين حوزه را مطرح کنند.

همراه بانک دي به روزرساني شد

نسخه جديد همراه بانک دي با ايجاد گزينه‌هاي بيشتر و متنوع‌تر به روز رساني شد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک دي، نسخه جديد نرم افزار همراه بانک دي با امکانات بيشتري ايجاد شده و از طريق وب‌سايت بانک (صفحه همراه بانک) در اختيار کاربران قرار گرفته است.

نشست دبيران شوراي امر به معروف بانک‌ها با ميزباني بانک تجارت

جلسه دبيران امر به معروف و نهي از منکر بانک‌هاي خصوصي با هدف بررسي برنامه‌هاي سال 96 به ميزباني بانک تجارت برگزار شد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت، اميرمحمد پرويز مديرکل امور اقتصادي و بانک‌ها، بيمه‌ها و موسسات اعتباري ستاد احياي امر به معروف و نهي از منکر در اين جلسه گفت: فريضه امر به معروف و نهي از منکر با هدف رشد فضايل و طرد رذايل تعيين شده و خداوند به عنوان نخستين آمر به معروف و ناهي از منکر اين فريضه را در قرآن تبيين کرده است.

انتصاب مشاور اجرائي امور بين الملل در بانك ايران زمين

طي حكمي از سوي عبدالمجيد پورسعيد مديرعامل بانك ايران زمين علي اصغر نوري به عنوان مشاور اجرايي امور بين الملل منصوب شد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ايران زمين ، با توجه به اقدامات انجام گرفته و طي مسير هاي اخذ مجوز بخش ارزي بانك ايران زمين در آينده نزديك فعال خواهد شد، افزايش مشاركت در تجارت بين المللي و كمك به گسترش مبادلات تجاري و پشتيباني از بازرگانان ايراني جهت بهبود وضعيت صادرات و واردات كالاها از اهداف تعيين شده بانك ايران زمين در بخش ارزي است.

علي اصغر نوري از مديران با تجربه اي است كه طي حكمي از سوي پور سعيد مديرعامل بانك ايران زمين به عنوان مشاور اجرايي اين بانك منصوب شد.

احتمال افزايش سقف وام قرض الحسنه از15 به 30 ميليون تومان

يک مدير بانکي از مذاکره با شوراي پول و اعتبار براي افزايش سقف وام قرض الحسنه از 15 به 30 ميليون تومان خبر داد و گفت: مذاکرات نهايي با معاونت نظارتي بانک مرکزي در اين خصوص انجام شده است.

گزارش آفرينش، مرتضي اکبري در نشست خبري خود با خبرنگاران با بيان اينکه جذب منابع سپرده قرض الحسنه کار سختي است گفت: گردش منابع قرض الحسنه کاهش داشته ولي به هرحال ما تلاش در جهت جذب منابع بابت گردش حساب اشخاص حقوقي را آغاز کرديم و البته طرح هاي مرتبط با وجوه اداره شده نيز در دستور کار قرار گرفته است. در اين ميان بايد توجه داشت که منابع قرض الحسنه همگي به وام هاي قرض الحسنه پرداخت شده و حتي يک ريال هم خارج از اين نيست. اين در حالي است که ميانگين تسهيلات هم نود ميليون ريال بوده و تلاش داريم به سقف بانک مرکزي برسد.

وي در پاسخ به سوالي مبني بر پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج بر اساس تعيين تکليف بانک مرکزي افزود: سهميه تعيين شده بانک مرکزي 32 هزار فقره است که تاکنون هجده هزار فقره پرداخت شده و چهار هزار نفر در صف هستند که طبق زمان بندي انجام مي شود؛ بر اين اساس 1300 ميليارد تومان پرداخت شده است.

به گفته اکبري، نسبت مطالبات معوق به کل مطالبات بانکي در تسهيلات قرض الحسنه ما يک درصد است و مصارف به منابع نيز نسبت نود درصدي دارد. در اين ميان شش طرح جديد بانکي براي اعطاي تسهيلات قرض الحسنه در نظر گرفته شده است که بر اين اساس از يکماه قبل، طرح ويژه ازدواج آغاز شده که بر اساس آن، دوره پس انداز يکساله و حداکثر سه سال پيش بيني شده تدارک ديده شده است. اين تاکيد وزارت اقتصاد و بانک مرکزي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي