جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5488

 بازگرداندن 70 گاوصندوق به کسبه پلاسکو 

 
رييس پليس آگاهي تهران اعلام کرد: بيش از 70 عدد گاوصندوق‌ها که وضعيت سالمتري داشتند و مي‌توانستيم صاحب آنها را شناسايي کنيم، با دستور قاضي پرونده و بر اساس ضوابطي خاص به مالکان تحويل داده شد.

سردار عباسعلي محمديان در گفت‌وگو با ايسنا، درباره آخرين آمار مراجعه خانواده مفقودين حادثه پلاسکو، اظهار کرد: آخرين آمار، همان تعدادي است که سخنگوي ستاد مديريت بحران اعلام کرد چون ما اين اطلاعات را در اختيارشان قرار داديم. فرد جديدي نيز براي اعلام مفقودي عضوي از خانواده خود در پلاسکو، به ما مراجعه نکرده‌است.

وي درباره تعداد گاوصندوق‌هاي کشف شده در اين حادثه و همچنين مراجعه مردم براي پس گرفتن اموال خود نيز توضيح داد و گفت: ما در اين حادثه بيش از 200 دستگاه گاوصندوق جمع آوري کرديم و به پليس آگاهي انتقال داديم. تا اين لحظه بيش از 70 عدد از اين گاوصندوق‌ها که وضعيت سالمتري داشتند و مي‌توانستيم صاحب آنها را شناسايي کنيم، با دستور قاضي پرونده و بر اساس ضوابطي خاص به مالکان تحويل داده شده‌اند.

محمديان در خاتمه عنوان کرد: مالکان ساير گاوصندوق‌ها نيز در حال مراجعه هستند. در عين حال پليس آگاهي نيز در حال بررسي‌هاي بيشتري است تا اين گاوصندوق‌ها به دست مالک واقعي برسد. در غير اين صورت همه آنها باز مي‌شود تا مالک اصلي شناسايي و گاو صندوق به آنها تحويل داده شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي