جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5488

 بيمه درماني معتادان تعيين تکليف شود
 اجراي طرح پاکسازي نقاط آلوده 

 وزير کشور و دبيرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر بر جمع‌آوري معتادان متجاهر و اجراي طرح پاکسازي نقاط آلوده شهرهايي مثل تهران و تعيين تکليف ظرفيت بيمه درماني معتادان تاکيد کرد.

به گزارش مهر، عبدالرضا رحماني فضلي در جمع معاونان و مديران کل ستاد مبارزه با مواد مخدر بر تلاش بيشتر در حوزه مبارزه با مواد مخدر و همچنين اولويت‌بندي امور و تقسيم بندي حوزه فعاليت در استان ها و فرمانداري ها که در اولويت هستند، تاکيد کرد.

وي در ادامه در پيگيري جدي در خصوص تعيين تکليف وضعيت بيمه درماني معتادان تاکيد کرد و افزود: معضلات و مشکلات مربوط به مواد مخدر بايد با همکاري همه دستگاه هاي مرتبط و مردم صورت پذيرد.

دبيرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: با نگاهي ويژه به استان خوزستان در خصوص جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي در اين استان بايد اقدامات ويژه اي در دستور کار مسئولان استاني صورت گيرد.

رحماني فضلي بر جمع آوري معتادان متجاهر و پاکسازي نقاط آلوده شهرها از جمله تهران با همکاري دستگاه هاي ذيربط و نظارت جدي بر مراکز درمان اعتياد و همچنين دريافت آمار دقيق از مددجويان تاکيد کرد و گفت: برگزاري جلسات شوراي هماهنگي استان‌ها به رياست استانداران بايد مرتب و مستمر برگزار شود.

وي خطاب به معاونان و مديران کل ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ها گفت: وظيفه اصلي شما نسبت به دستگاه هاي عضو ايجاد هماهنگي، نظارت و پيگيري است که اين مهم بايد به صورت مدام و مستمر محقق شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي