جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5488

 خبر هنري 

 واکنش باران کوثري به داوري جشنواره فجر:

متعجبم ! و غمگين !

بازيگر «سدمعبر» بعد از اعلام اسامي کانديداهاي سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر نوشته اي در صفحه اينستاگرام خود قرار داد.

به گزارش خبرگزاري صبا، باران کوثري نوشت:

هميشه گفته ام كه در جشنواره هايى كه هيئت داورى ، داورى مى كند منتظر هَر نتيجه اى بايد بود چون بحث سليقه است . هنوز هم ، با نبودن يكى از فيلم هاى محبوب كارنامه ام (سدمعبر) در فهرست خيلى از رشته ها ، همچنان به اين حرفم معتقدم ، اما از نبودن حامد بهداد در نامزدهاى بازيگر مرد "كف كرده ام " . من امسال فيلم زياد نديده ام اما مطمئنم حامد لااقل به لحاظ تكنيك و ايفاى نقش متفاوت از خيلى ها بهتر بود . متعجبم ! و غمگين !خيلى زياد ! كارگردانى محسن و فيلمبردارى مرتضى و گريم محمود بماند ...

اما خوشحالم كه حتى در اين داورى كه آنقدر با سليقه من متفاوت است ، دشوارى توليد فيلمى ديده شده كه به ظاهر ساده است : فِرارى . جهانگير كوثرى تهيه كننده خصوصى است ، به معناى كلمه ( بدون رانت و وام و نام حذف شده نهاد و سازمان) . خودش هست و خودش ، و همه اعتقادش به سينمايى كه كمتر تهيه كننده اى ، توليدش را ريسك مى كند .

من ، منِ بازيگر ، منِ بارانِ بابا ، دستش را مى بوسم و به جسارتش افتخار مى كنم.. تبريك پدر!!

آغازاجراي "شبهاي نمايشي تهران" در نگارستان شهر

نگارستان شهر، شبهاي نمايشي تهران را با محوريت نمايشنامه خواني، روزهاي شنبه هر هفته برگزار مي کند.

به گزارش روابط عمومي نگارستان شهر، شبهاي نمايشي تهران عنوان جلسات نمايشنامه خواني است که شنبه هاي هر هفته ساعت 19:30 به خوانش نمايشنامه هاي ايراني و خارجي با حضور هنرمندان تئاتر، سينما و راديو به كارگرداني نازنين مهيمني ، اختصاص دارد.

در نخستين برنامه "شبهاي نمايشي تهران " روز شنبه 23 بهمن ماه ، "آيين فاطيما" نوشته نصرالله قادري با بازي : مهين فردنوا، شهين دخت نجف زاده، فريبا طاهري، رويا فلاحي ، رهامقدم و با حضور نويسنده اثر نمايشنامه خواني به صورت رايگان برگزارمي شود.نمايشنامه "فاطيما" از مجموعه نمايشنامه هاي نصرالله قادري با عنوان غم عشق است كه به همت نشر نيستان به چاپ رسيده است.

علاقمندان براي شركت در اين برنامه مي توانند به نگارستان شهر واقع در بوستان گفتگو(كُوي نصر،خ عليالي)مراجعه و يا با شماره 96021124 تماس حاصل نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي