جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5488

 ميز خبــــر 

 افتتاح سه مرکز فرهنگي هنري درفرهنگسراي اشراق

با حضور رييس سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، «سينما اشراق»، «پارک کتابخانه کودک» و «کانون قرآن و فروشگاه محصولات قرآني سراج» در فرهنگسراي اشراق افتتاح ‌شد.به گزارش سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، سه مرکز فرهنگي هنري شهرداري تهران «سينما اشراق»، «پارک کتابخانه کودک» و «کانون قرآن و فروشگاه محصولات قرآني سراج» دوشنبه 18 بهمن‌ماه با حضور محمود صلاحي رييس سازمان فرهنگي هنري و معاونان و مديران سازمان و جمعي از اهالي منطقه 4 تهران در فرهنگسراي اشراق افتتاح شد.

عليرضا زندوکيلي مدير فرهنگي هنري منطقه 4 و رييس فرهنگسراي اشراق در آيين گشايش اين سه مرکز گفت: منطقه 4 به عنوان بزرگترين و پر جمعيت‌ترين منطقه پايتخت بايد آراسته‌تر به وجود مراکز فرهنگي و هنري باشد. خوشحاليم که در اين دوره توانستيم سه مرکز فرهنگي هنري به اين مجموعه اضافه کنيم.

وي در ادامه با اشاره به بازگشايي «سينما اشراق» گفت: متاسفانه، اين مرکز تنها سينماي منطقه 4 است که طي يک فرآيند سه ساله بازسازي شد و با کمک شهرداري منطقه 4 و همکاران خوبمان در پرديس سينمايي آزادي و اداره پشتيباني سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، بهره‌برداري شد و اميدواريم علاقه‌مندان به هنر سينما در اين منطقه بتوانند اين هنر متعالي را در همسايگي خودشان دنبال کنند.

صلاحي ضمن تبريک دهه مبارک فجر گفت: منطقه 4 به واسطه وسعت و جمعيتي که دارد بايد از همه امکانات فرهنگي برخوردار باشد. خوشحالم که بعد از بيش از سه سال، سينمايي با اين ابعاد و تجهيزات در اين منطقه برقرار شد. وي افزود: البته مسلم است که همه اين ابزارهاي هنري بايد در خدمت فرهنگ غني ديني، اسلامي و ايراني ما باشد. خوشبختانه سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران امروزه در اين مسير حرکت مي‌کند و اميدواريم با افتتاح پرديس تئاتر تهران با 10 سالن گام استواري براي ترويج اين هنر عظيم داشته باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي