جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 5491

 مريلا زارعي بعد از دريافت سيمرغ:
 شب عجيبي را تجربه کردم 

 مريلا زارعي بازيگر فيلم «زير سقف دودي» معتقد است، عموما بعد از کسب سيمرغ خانواده سينما به بازيگراني که اين جايزه را کسب کرده باشند، کمتر توجه مي‌کند و پيشنهادات به صورت محسوسي کاهش پيدا مي‌کند.

به گزارش خبرآنلاين،، مريلا زارعي با بازي در فيلم «زير سقف دودي» به کارگرداني پوران درخشنده نامزد دريافت سيمرغ نقش اول زن در جشنواره سي و پنجم شد.زارعي به همراه ليلا حاتمي، سيمرغ بهترين نقش اول زن را دريافت کردند. اتفاق عجيبي که در سي و چهار دوره گذشته جشنواره فجر هيچگاه رخ نداده بود.مريلا زارعي در گفتگو با سينما سينما گفت:
«کسب اين جايزه براي من ارزشمند بود. قطعا در کنار ليلا حاتمي سيمرغ گرفتن بسيار جذاب است. ليلا حاتمي يکي از بهترين همکاران من در سال‌هاي اخير بوده است. خوشحال هستم که بازي من در فيلم «زير سقف دودي» به خوبي ديده شد. از هيات داوران هم تشکر مي کنم زيرا انتخاب بازيگران برگزيده در اين دوره بسيار دشوار بود.»او ادامه داد:«فکر نمي کردم که جايزه را ببرم. به مراسم آمده بودم تا همکارانم را تشويق کنم.به همين دليل کمي استرس داشتم و هيجان زده بودم. البته انتظار نداشتم که دو نفر را با هم انتخاب کنند اتفاق بديعي بود. اما سعي کردم خودم را کنترل کنم.»

بازيگر فيلم «زير سقف دودي» از حواشي روزهاي اخير گفت:«هيچگاه خودم را درگير حواشي نمي کنم. شب عجيبي را تجربه کردم. سال‌ها همکاران من در رشته هاي مختلف نامزد مي شدند؛ اما در انتها جايزه را کسب نمي کردند. به همين دليل اين سيمرغ را با ايمان اميدواري قسمت مي‌کنم. او زحمت زيادي براي گريم من در اين فيلم متحمل شد.»

مريلا زارعي درباره کسب جايزه و اتفاقات بعد از آن گفت:«هر زماني که سيمرغ کسب کرده ام؛ اتفاقات خوبي براي من رقم نخورده است. کسب سيمرغ توسط بازيگران باعث مي شود تا خانواده سينما کمتر پيشنهاد بازي به افراد برگزيده ارائه دهند.اين موضوع زياد ديده شده است.»


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي