جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5494

 در استان 

 با تلاش و پويايي نظام پيشنهادها محقق شد؛

صرفه‎جويي 2440 ميلياردي در شركت آغاجاري

اهواز-خبرنگار آفرينش

با ارائه 10 پيشنهاد برترفني و عملياتي از ابتداي سال جاري تاكنون بيش از 2440 ميليارد ريال سود و صرفه اقتصادي در شركت آغاجاري محقق شد.مديرعامل اين شركت با اعلام اين خبر بيان كرد: نظام پيشنهادها يكي از نظامهاي كارآمد در سطح جهان و موجب پيشرفت بسياري از سازمانها و گره گشاي مشكلات آنان است، اين نظام ارزشي در شركت آغاجاري با بيش از 15 سال فعاليت توانسته با استفاده از ظرفيتها و پتانسيل نيروهاي متعدد و متخصص خود پيشنهادهاي ارزنده كه هر كدام حركتي بزرگ در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي است را تصويب نمايد.

ابراهيم پيرامون تصريح كرد: نظام پيشنهادهاي شركت آغاجاري از ابتداي سال جاري تاكنون 10 پيشنهاد فني و عملياتي را با بيش از 2440 ميليارد ريال سود و صرفه اقتصادي به تصويب رساند كه گام بزرگي در جهت تحقق برنامه‏ها و اهداف بالا دستي و اقتصاد مقاومتي بوده است.

ايراهيم پيرامون در پايان ضمن تقدير و تشكر از مجموعه همكاران شركت ،گفت: انتقال گازهاي فشارپائين و فشار متوسط كارخانه گاز وگازمايع1000به كارخانه‏هاي 200 و 300 آغاجاري با بيش از يك ميليارد و دويست ميليون ريال سود و صرفه اقتصادي،‌ اصلاحيه اتصال خط نفت خروجي مخزن گاززدا به نفت خروجي مخزن بهره‏برداري شماره 2 با بيش از 992 ميليارد ريال سود و صرفه اقتصادي، اتصال خط لوله "10 نفتاي خروجي گازمايع1000 به خط لوله "10 نفتاي ارسالي گازمايع900 به شيرخانه مايل 26 ، انتقال گازمرحله‏اي واحد رگ سفيد 1 به وردي تقويت فشارگاز رگ سفيد 2بدون فشارافزائي با بيش از 688 ميليارد ريال سود و صرفه اقتصادي از جمله پيشنهادهاي ارائه شده توسط همكاران در يك سال گذشته بوده است.

صادرات 322 ميليون دلاري کالا از گمرکات استان مازندران

ساري-سامع

دکتر محمدپورعمران از صادرات 322 ميليون دلاري کالا از گمرکات مازندران تا پايان دي ماه سال جاري خبر داد.دکتر محمدپور عمران رئيس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران با اعلام اين خبر افزود: تا پايان دي ماه سال جاري ميزان 697 هزار و 646 تن کالا به ارزش 322 ميليون و 51 هزار و 233 دلار کالا از گمرکات استان به خارج از کشور صادر شده است. او با اشاره به اينکه عمده کالاهاي صادراتي گمرکات استان در ده ماهه سال جاري فرآورده‏هاي لبنياتي مي‌باشد، اظهار داشت: 64 درصد از ارزش کل صادرات استان را فراورده‏هاي لبني به خود اختصاص داده است که به کشورهاي عراق، پاکستان، ترکمنستان، افغانستان، امارات متحده عربي، کويت و روسيه صادر شده است. همچنين وي در ادامه تصريح کرد: صادرات مرکبات تا پايان دي ماه سال جاري، 315 تن و به ارزش بيش از 125 هزار دلار از گمرکات استان به خارج از کشور بوده است. دکتر محمدپور عمران در پايان گفت: چنانچه تسهيلاتي مانند سرمايه در گردش با نرخ بهره پايين و يا مشوقهاي صادراتي به صادرکنندگان پرداخت شود شاهد افزايش صادرات غيرنفتي استان خواهيم بود.

توقيف خودرو سمند با بيش از 20 ميليون ريال خلافي

بهارستان -ذبيح اله اصغري

فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان، از توقيف يک دستگاه خودرو سمند با خلافي بيش از 20 ميليون ريال خبر داد.

سرهنگ"واحد نورمحمدي" گفت: يكي از تيمهاي گشت پليس راهور هنگام کنترل خودروهاي عبوري يک دستگاه خودرو سمند را به علت تخطي از قوانين راهنمايي و رانندگي، متوقف کرد. وي افزود:در بررسي سوابق، مشخص شد اين خودرو 20 ميليون و 250 هزار ريال جريمه معوقه دارد كه بنابر تبصره ماده 8قانون رسيدگي به تخلفات، توقيف و به پاركينگ منتقل شد. فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان در پايان تاکيد کرد:تخلفات مكرر راهنمايي و رانندگي توسط رانندگان، مقدمه‌اي براي حوادث رانندگي است و توجه به قوانين و رانندگي با احتياط مي‎تواند از بسياري از سوانح ترافيكي پيشگيري كند.

دستگيري اعضاي باند اختلاس 3ميلياردي در اسلامشهر

اسلامشهر – محمدرضا عباسي

يونس اسدي مقدم دادستان عمومي و انقلاب شهرستان اسلامشهر در گفتگويي با خبرنگاران اظهارکرد: در پي اختلاس در شهرداري احمدآباد مستوفي و دهياري روستاي ايرين از توابع شهرستان اسلامشهر، چند نفراز مسئولين و دست‏اندرکاران اين شهرستان دستگير شدند.اسدي مقدم بيان کرد: درراستاي مبارزه با مفاسد اقتصادي و در پي بروز اختلاس3ميلياردي در مجموعه شهرداري احمدآباد مستوفي و دهياري روستاي ايرين، دهيار و تعدادي از کارکنان شهرداري احمدآباد دستگير و با صدور قرار تامين کيفري روانه زندان شدند.وي بدون ذکر اسامي و تعداد افراد دستگيرشده، بيان کرد:پرونده اختلاس انجام شده درحال رسيدگي بوده و در اين رابطه افراد ديگري نيز مورد شناسايي قرارگرفته‌اند و پرونده درحال سير مراحل قضايي است.دادستان عمومي و انقلاب شهرستان اسلامشهر ضمن هشدار به متخلفين و افراد سودجو خاطرنشان کرد: درراستاي اجراي قانون، انجام وظيفه محوله، مطالبه عمومي حق‎الناس و مقابله با هر گونه اختلال در امنيت اجتماعي و اقتصادي جامعه، دادستاني با تمام توان و قوت و در چهارچوب قانون با جديت با متخلفين با هر مقام و مسئوليتي برخورد خواهد کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي