جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5494

 خبــر 

 رئيس روابط عمومي شرکت گاز استان آذربايجان‌شرقي:

برگزاري برنامه‌هاي مختلف آموزشي فرهنگ مصرف بهينه و ايمن گاز طبيعي

تبريز- توفيقي

روابط عمومي شرکت گاز استان آذربايجان‌شرقي برنامه‌ها و فعاليت‌هاي مختلفي در راستاي فرهنگ‌سازي مصرف بهينه و ايمن از گاز در سطح استان برگزار نموده و اين برنامه‌ها همچنان ادامه دارد. رئيس روابط عمومي شرکت گاز استان آذربايجان‌شرقي با اعلام اين مطلب گفت: اين برنامه‌ها و کارگاه‌هاي آموزشي در راستاي نهادينه‌سازي فرهنگ مصرف بهينه و ايمن از گاز طبيعي و در جهت کاهش حوادث ناشي از مصرف گاز طبيعي برگزار گرديده و همچنان ادامه دارد.محمدعلي فتح‌اله‌زاده با تاکيد بر نهادينه‌سازي مصرف بهينه و ايمن از گاز طبيعي و لزوم صيانت از اين منابع خدادادي و حياتي گفت: اين شرکت با درک احساس مسوليت در قبال نسل آينده برنامه‌هاي گسترده‌اي را به صورت پيوسته در دستور کار خود قرار داده است و اميدواريم اين فرهنگ‌سازي نقش موثرتري در شکل‌گيري فرهنگ صحيح مصرف بهينه و ايمن از گاز طبيعي ايجاد کند.وي با اشاره به برنامه‌هاي گسترده شرکت گاز استان درخصوص مصرف بهينه و ايمن گاز طبيعي افزود: مشارکت در تهيه وساخت سريال تبريزلي تاجر، تهيه و ساخت 30 برنامه مشارکتي راديويي با عنوان يانار اجاق. تهيه و توليد20 برنامه مشارکتي تلويزيوني با عنوان ياشايش شعله‌سي. فراخوان مسابقه انشاء و نقاشي با موضوع مصرف بهينه و ايمن از گاز. برنامه آموزش دهياران روستاها با همکاري استانداري و مشارکت با مرکز سلامت و امور اجتماعي کلانشهر تبريز در خصوص اجراي برنامه‌هاي اتوبوس شادي و برگزاري کارگاه‌هاي آموزشي در خانه‌هاي سلامت و محلات برگزاري برنامه‌هاي جنگ (باباگازي) در مدارس شهرستان‌ها و درج پيام‌هاي ايمني در روزنامه‌ها و مجلات به صورت روزانه. توزيع چک‌ليست کنترل وسايل گازسوز بروشورها و بسته‌هاي آموزشي همچنين برگزاري ايستگاه‌هاي مشاوره‌اي و چهره به چهره مصرف بهينه و ايمن از گاز در سطح استان. مصاحبه مديرعامل و مديران شرکت در برنامه‌هاي مختلف و همچنين تبليغات محيطي مصرف بهينه و ايمن از گاز در 234 ايستگاه اتوبوس کلانشهر تبريز از اقدامات مهم اين شرکت مي‌باشد که انجام شده يا در هر حال اجرا مي‌باشد.وي در خاتمه تصريح نمود: همه تلاش شرکت گاز استان آذربايجان‌شرقي نهادينه‌سازي مصرف بهينه و کاهش حوادث ناشي از مصرف گاز طبيعي است و اين تلاش‌ها زماني موثر خواهد بود که با همکاري و همراهي مردم باشد از اين‌رو اميدواريم با مشارکت مردم فهيم استان در رعايت موارد ايمني و مديريت مصرف موجب تامين و پايداري جريان مستمر گاز مشترکين در اقصي نقاط استان و کشور عزيزمان باشيم و انشاءا... زمستان امسال را با کمترين حادثه پشت سر بگذاريم.

جراحي موفقيت‎آميز رفع انسداد عروق مغزي در چهارمحال و بختياري

شهركرد-بهار عبدالغني

نخستين بار در استان چهارمحال و بختياري عمل جراحي رفع انسداد عروق مغزي در بيمارستان آيت‌ا... کاشاني شهرکرد با موفقيت انجام شد.

سرپرست تيم جراحي بيمارستان آيت‌ا... کاشاني شهرکرد گفت: اين جراحي بر روي جوان 25 ساله‎اي انجام شد که به دليل انسداد و پارگي رگهاي اصلي مغز دچار کما شده بود.

دکتر رفيعي افزود : اين جراحي سه ساعت به طول انجاميد و اکنون حال عمومي بيمار رضايتبخش است.وي گفت: در اثر فشار خون، ديابت، استعمال دخانيات، افزايش چربي خون و استرس، عروق مغزي دچار انسداد و پارگي مي‎شود.

وي گفت : تجهيز بيمارستان آيت‌ا... کاشاني شهرکرد به امکانات پيشرفته و فوق تخصصي جراحي عروق و همچنين نيروي انساني آموزش‎ديده از جمله عوامل پيشرفت و موفقيتهاي کنوني جراحان چهارمحال و بختياري است.

شهردار تبريز:

روزانه بيش از 2 ميليون نفر در شهر تبريز فعاليت مي‌کنند

تبريز- توفيقي

شهردار تبريز با اشاره به اينکه روزانه بيش از دو ميليون نفر در شهر تبريز فعاليت مي‌کنند، گفت: 47 درصد جمعيت استان بزرگ آذربايجان‌شرقي ساکن تبريز هستند و جلب رضايت اين عده از شهروندان به معناي حصول رضايت نيمي از هم استاني‌ها خواهد بود.

صادق نجفي در اولين يادواره شهداي شهرداري کلانشهر تبريز اظهار داشت: وظيفه خادمان مردم در شهرداري تبريز اين است که مردم را تکريم کنيم و به مردمي که هزاران شهيد را درراستاي پيروزي و دفاع از انقلاب تقديم کرده‌اند صادقانه و عاشقانه خدمت بي‌منت نماييم.

نجفي با اشاره به اينکه روزانه بيش از دو ميليون نفر در شهر تبريز فعاليت مي‌کنند، اظهار داشت: 47 درصد جمعيت استان بزرگ آذربايجان‌شرقي ساکن تبريز هستند و جلب رضايت اين عده از هم شهروندان به معناي حصول رضايت نيمي از هم استاني‌ها خواهد بود.شهردار تبريز با تاکيد بر اينکه هر ارگاني اگر به دنبال رضايت شهروندان باشد اين رضايتمندي، رضايت از نظام خواهد بود اظهار داشت: اصلي‌ترين نشانه ادامه دادن راه شهيدان اين است که در توسعه شهر و کشور جهادگونه و جهاگرانه پيش برويم و تا جان داريم جهادگرانه به فکر خدمت‌رساني به مردم باشيم.

دستگيري 13نفر سارق و کشف 12 وسيله نقليه سرقتي در شهريار

شهريار - برزگر

فرمانده انتظامي شهرستان شهريار از دستگيري 13 سارق و کشف 12 دستگاه وسايل نقليه سرقتي خبرداد.

به گزارش خبرنگار ما، سرهنگ فريدون مکرمي در تشريح اين خبر گفت ماموران اين فرماندهي باتلاش و فعاليت مضاعف درجهت پاسخگويي به مطالبات مردمي و تامين امنيت در شهرستان، در دو روز گذشته موفق به دستگيري 13 نفر سارق و کشف 12 دستگاه وسايل نقليه سرقتي شدند.

اين مقام انتظامي گفت: با طرح‌‎ريزيهاي عملياتي و اجراي طرحهاي ارتقاء امنيت اجتماعي و شناسايي ساعات و مکانهاي وقوع سرقت، گشتهاي هدفمند و ايست بازرسيهاي مقطعي و ارائه آموزشهاي همگاني به شهروندان، پليس موفق به دستگيري 13 سارق و کشف 12 دستگاه وسايل نقليه سرقتي شد که اين امر، افزايش احساس امنيت در بين شهروندان را فراهم کرده است.فرمانده انتظامي شهرستان شهريار با قدرداني از تعامل خوب مردم با پليس از شهروندان خواست با سرلوحه قرار دادن هشدارهاي انتظامي و استفاده مطلوب از سامانه 110 و197، درراستاي ارتقاء احساس امنيت، هميار هميشگي پليس باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي