جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5494

 نهادهاي مالي 

 آغاز احداث مدرسه ابتدايي در استان ايلام با مشارکت بانک ملي

طي مراسمي با حضور فولادي معاون عمراني استاندار ايلام و تعدادي از مسئولان بانک ملي ايران در اين استان، عمليات احداث يک باب مدرسه ابتدايي در بخش چوار ايلام با مشارکت بانک ملي ايران آغاز شد.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک ملي ،اعتبار تخصيصي بانک ملي استان ايلام براي ساخت اين مدرسه مبلغ 2 ميليارد ريال است.

جشنواره خوارزمي با حمايت بانک تجارت برگزار شد

آئين اختتاميه سي‌امين جشنواره بين‌المللي خوارزمي با حمايت بانک تجارت و حضور دکتر فرهادي وزير علوم، تحقيقات و فناوري اطلاعات برگزار شد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت، جشنواره بين‌المللي خوارزمي، به عنوان رهيافتي براي شناسايي و معرفي دانشمندان، پژوهشگران و نوآوران برتر در سطح ملي و بين‌المللي در سه دهه حيات خود حدود 1000 طرح پژوهش، اختراع و نوآوري برجسته را به جامعه علمي کشور معرفي کرده و بيش از 200 پژوهشگر و دانشمند خارجي و ايراني مقيم خارج را در خود پذيرا بوده است. در اين دوره جشنواره 388 طرح داخلي و 279 طرح خارجي از 46 کشور جهان براي حضور در اين رقابت ثبت‌نام کرده‌اند.

صدور مجدد سپهر کارت با شماره کارت قبلي عملياتي شد

بانک صادرات ايران به منظور پاسخگويي مطلوب تر به نياز مخاطبان، امکان صدور سپهر کارت مجدد با شماره کارت قبلي را فراهم ساخت.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات، اين بانک در راستاي افزايش رضايت مندي مشتريان ارتقاء کمي و کيفي خدمات الکترونيکي را در دستور کار قرار داده و در اين راستا امکان صدور سپهر کارت جديد با شماره قبلي را فراهم کرده است که اين مهم مي تواند کاهش هزينه ها، افزايش دقت در عمليات بانکي و ... را به همراه داشته باشد.

برگزاري دوره‌هاي آموزشي ارتقاء سواد مالي جوانان و نوجوانان از سوي بانک دي

به گزارش روابط عمومي بانک دي، در راستاي مسئوليت‌هاي اجتماعي سازمان و خدمت به ذي‌نفعان، کارگاه آموزشي و ارتقاي سواد مالي در يکي از مدارس فرزندان شاهد و ايثارگر تهران از سوي بانک دي برگزار شد.

اين کارگاه‌ها که با همکاري مديريت دبيرستان شاهد مطهري در تهرانپارس برگزار شد، به صورت رايگان دانش آموز اين مدرسه را تحت آموزش قرارداد.

بانک شهر در ميان 5 بانک محبوب کشور

بانک شهر به انتخاب مردم، در ميان 5 بانک محبوب کشور قرار گرفت.به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، در سومين جشنواره "بانک محبوب من" که از 23 آذر تا پنجم بهمن‌ماه برگزار شد، بانک شهر به انتخاب شهروندان به عنوان يکي از 5 بانک‌ محبوب کشور معرفي شد.

انتقال وجه کارت به کارت شتابي با همراه بانک سينا

همراه بانک سينا قابليت هاي کاملي را جهت انجام خدمات بانکي مورد نياز هموطنان داراست که در کمترين زمان ممکن قابل انجام است. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک سينا، نرم افزار همراه بانک سينا با قابليت پشتيباني از سيستم هاي عامل اندرويد و ios عرضه شده است و کاربران با نصب آن در تلفن همراه خود مي توانند انواع خدمات بانکي مورد نياز را در اسرع وقت و در تمام ساعات شبانه روز به انجام برسانند.

نشست تخصصي – مشاوره‌اي بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين برگزار گرديد

آشنايي با ابعاد حقوقي بيمه‌نامه‌ها نشست تخصصي – مشاوره‌اي بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين با موضوع "آشنايي با ابعاد حقوقي بيمه‌نامه‌ها" با حضور مشتريان منتخب بانکداري شرکتي و همکاري شرکت بيمه نوين برگزار شد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين، گروه خدمات مشاوره‌اي بانکداري شرکتي ضمن بررسي مسائل و نيازسنجي از مشتريان، سلسله نشست‌هاي تخصصي با حضور مشاوران خبره و نخبه بانکي و مالي را برنامه‌ريزي و به مرحله اجرا گذاشته است.

وزير اسبق راه :

اقدامات مثبت بانک مسکن براي ايجاد تناسب بخش مسکن با وضع کنوني بازار قابل توجه است

اقدامات مثبت بانک مسکن در کنار گسترش جامعه هدف، همچون دوره سپرده گذاري، خانه اولي ها، سال ازدواج و...براي ايجاد تناسب با وضع کنوني بازار قابل توجه است.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک مسکن طهماسب مظاهري وزير اسبق امور اقتصادي و دارايي در کنار ارزيابي مثبت از اقدامات سياست گذار بخش مسکن و متولي تامين مالي مسکن در دولت يازدهم، با اشاره به کارآيي ابزارهاي مورد استفاده در بخش عرضه و تقاضاي مسکن گفت:به منظور مشخص شدن کارايي اين ابزارها در بازه زماني کوتاه مدت ؛بايد برخي شروط تعيين شده را به گونه اي تفسير کرد که دايره شمول بيشتري را در برگيرد.

همايش سراسري مديران بانک توسعه صادرات برگزار مي شود

همايش سراسري مديران بانک توسعه صادرات ايران با عنوان "تبيين ارزيابي عملکرد و چشم انداز 96" برگزار مي‌شود.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک توسعه صادرات، اين همايش که پذيراي مديران و روساي ستاد و شعب بانک توسعه صادرات در سراسر کشور است روزهاي 26 و 27 بهمن ماه در تهران برگزار خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي