جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/30 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5496

 در استان 

 راه‎اندازي مرکز مانيتورينگ قرائت کنتورآب در جنوب غرب تهران

اسلامشهر – محمدرضا عباسي

کمال غريبي معاون درآمد و امور مشترکين آبفاي جنوب غربي استان تهران اظهار کرد: براي نخستين بار در سطح استان تهران مرکزمانيتورينگ و جمع‎آوري آنلاين اطلاعات، در شرکت آبفاي جنوب غربي استان تهران راه‎اندازي و مورد بهره‌برداري قرارگرفت.

غريبي بيان کرد: با هدف سرعت‎بخشي به فعاليتهاي قبوض مصرفي مشترکين از قرائت تا صدور، پس ازاين با قرائت هوشمندانه و ارسال آنلاين اطلاعات قرائت شده به مرکزمانيتورينگ شرکت، مراحل محاسبات و صدور قبض به سرعت انجام مي‎شود.

وي تاکيد کرد:با توجه به گستردگي حوزه خدماتي شرکت و همچنين فراواني و تراکم شهرها و مناطق تحت پوشش که قرائت،جمع‎آوري و تخليه و جمعبندي اطلاعات مربوط به قرائتهاي صورت گرفته با صرف زمان زيادي در ارتباط با ساماندهي و محاسبات و صدور قبوض مصرفي انجام مي‏گرفت.

غريبي افزود: درهمين راستا و با هدف سرعت‎بخشي به صدور قبوض مصرفي مشترکين از قرائت تا صدور، با راه‎اندازي مزکز مانيتورينگ شرکت آبفاي جنوب غربي، ضمن قرائت هوشمندانه و ارسال آنلاين اطلاعات قرائت شده به مرکز در کمترين زمان ممکن انجام مي شود.

برگزاري جلسه هم‎انديشي با تشکلهاي کارفرمايي چهارمحال و بختياري

شهركرد-عبدالغني

جلسه هم‎انديشي با تشکلهاي کارفرمايي استان چهارمحال و بختياري جهت ارائه نظرات درخصوص بخشنامه بخشودگي جرائم کارفرمايان خوش‎حساب، برگزاري همايش رابطين بيمه‎اي کارگاهها و ساير موضوعات مرتبط با حوزه تامين اجتماعي در اداره کل استان چهارمحال و بختياري برگزار گرديد.

غلامرضا محمدي در جلسه هم‏انديشي با تشکلهاي کارفرمايي گفت:سياست راهبردي سازمان تامين اجتماعي مبني بر حمايت از توليد و اشتغال در جامعه درراستاي سياستهاي اقتصاد مقاومتي مي‏باشد.

غلامرضا محمدي با اشاره به اقدامات گسترده سازمان تامين اجتماعي در سالهاي اخير به ويژه در سال جاري که سال "اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل" ناميده شده است، افزود:يکي از اقدامات موثر و راهگشا در اين زمينه بخشودگي جرائم کارفرمايان خوش‌حساب بوده است.

محمدي اظهار داشت:اين اقدام باعث حذف بخش قابل توجهي از جرائم کارفرمايان خوش‏حساب و گامي موثر در فرار از بحران و پايداري کارگاهها و حفظ نقدينگي کارگاه و صرف آن در حوزه توليد و اشتغال بوده است.

توسط استاندار خوزستان و هيئت همراه؛

بازديد از مرکز کنترل شبکه فوق توزيع شرکت برق منطقه‌اي خوزستان‏

اهواز-خبرنگار آفرينش

استاندارخوزستان در پي وقوع شرايط خاص آب و هوايي و تاثيرآن برشبکه برق منطقه در مرکز کنترل شبکه فوق توزيع شرکت برق منطقه‌اي خوزستان حضور يافت.

غلامرضا شريعتي استاندار خوزستان به همراه ارزاني بيرگاني فرماندار اهواز و هيئت همراه با توجه به اهميت استمرار برق‏رساني مطمئن و پايدار در منطقه و نياز به همياري و همکاري براي رسيدگي فوري به پيامدهاي ناشي از تغييرات جوي بر خدمت‎رساني به مردم آگاه و شريف استان و خاموشيهاي مورخ 24بهمن 95اهواز، با حضور در مرکز کنترل شبکه فوق توزيع معاونت بهره‎برداري شرکت برق منطقه‌اي خوزستان توسط محمود دشت‏بزرگ رييس هيئت مديره و مديرعامل اين شرکت در جريان آخرين وضعيت آمادگي شبکه انتقال و فوق توزيع برق منطقه قرار گرفت که در اين زمينه دستورات لازم به منظور آمادگي بيشتر و ادامه روند برنامه‏هاي کاري و شستشو و رفع آلودگيهاي تجهيزات و تاسيسات شبکه برق منطقه را صادر نمود.

انتصاب مدير منابع انساني شركت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان

اهواز-خبرنگار آفرينش

با حکم مديرعامل شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان مدير منابع انساني اين شرکت منصوب شد.

مهندس قباد ناصري در اين حکم مهران نصيريان‌دوست را به سمت مديرمنابع انساني اين شرکت منصوب و از زحمات مجيد رضاپور در مدت زمان تصدي اين سمت تقدير نمود.

لازم به توضيح است مهران نصيريان‌دوست متولد 1349 و داراي مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد مديريت دولتي مي‎باشد که با 29 سال سابقه کار در بخشهاي مختلف شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان خدمت نموده است.

اختتاميه دومين جشنواره استاني سرود نغمه‎هاي ايمني

ساري- سامع

رئيس اداره ايمني و ترافيک اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‎اي استان مازندران از برگزاري اختتاميه دومين جشنواره استاني سرود نغمه‎هاي ايمني (ويژه مقطع دانش‏آموزي) با حضور مسئولين ذيربط توسط اين اداره کل خبر داد.

اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‎اي استان مازندران، ناصر اسدپور ضمن اعلام اين خبر افزود: اين اداره درراستاي برنامه‎هاي آموزشي فرهنگي خود براي دومين سال متوالي اقدام به برگزاري جشنواره سرود با هدف آشنايي نسل نوپا و آينده‎ساز با مسايل ايمني در جاده‎ها از جمله استفاده از پل عابر پياده، دقت به تابلوها و علائم به اجرا درآمد.

وي ادامه داد: در جشنواره مذکور 45 اثر از مدارس استان ارسال شد که پس از داوري اوليه 10 اثر از مدارس شهرستانهاي ساري، مياندرود، نوشهر، گلوگاه و بابل به مرحله نهايي رسيدند.

اسدپور از دانش‎آموزان به عنوان سرمايه كشور ياد كرد و گفت: اين افراد در آينده مسئوليتهاي مختلف كشور را بر عهده مي‎گيرند تا خدمات مطلوبي به مردم ارائه كنند.

رئيس اداره ايمني و ترافيک اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‏اي استان مازندران دانش‎آموزان را افرادي داراي هوش و توان فكري بالا دانست و افزود: اين افراد مي‎توانند نقش موثر و مفيدي در کاهش سوانح رانندگي و رعايت قوانين و مقررات داشته باشند و ما را در اين مسير كمك و ياري دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي