جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/30 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5496

 جديدترين آمار فروش فيلم‌هاي روي پرده 

 فيلم «خوب، بد، جلف» به عنوان اولين فيلم اکران نوروزي سال 96 در دو روز ابتدايي نمايش خود حدود 300 ميليون تومان در تهران فروخت.

احمد مختاري از دفتر هدايت فيلم به ايسنا گفت: «خوب، بد، جلف» به کارگرداني پيمان قاسم‌خاني در روز چهارشنبه 27 بهمن که اولين روز اکرانش بود، 105 ميليون تومان و پنجشنبه شب هم 190 ميليون تومان در تهران فروش داشت.

وي اضافه کرد: اکران اين فيلم در سينماهاي چند شهرستان هم شروع شده که به زودي تعداد آن‌ها افزايش مي‌يابد اما با همين تعداد فعلي هم 85 ميليون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته‌ايم.

«خوب، بد، جلف» فيلمي در ژانر کمدي به کارگرداني و نويسندگي پيمان قاسم‌خاني و تهيه‌کنندگي محسن چگيني و عبدالله اسکندري در سال 1394 است. پژمان جمشيدي، حميد فرخ‌نژاد، ويشکا آسايش، ماني حقيقي، بيژن امکانيان، سام درخشاني، امير مهدي ژوله، آزاده صمدي، علي اوجي، نيوشا ضيغمي، محراب قاسم‌خاني و پيمان قاسم‌خاني در اين فيلم ايفاي نقش مي‌کنند.

در خلاصه داستان آمده است؛ «يک کارگردان هنري سينما از طرف تهيه‌کننده‌اش تحت فشار است تا از دو بازيگر تجاري براي بازي در نقش‌هاي اصلي فيلمش استفاده کند. از نظر کارگردان آن‌ها بدترين انتخاب‌هاي ممکن هستند، اما اگر مي‌خواهد فيلم را بسازد مجبور است در مدت کوتاهي آن‌ها را به نقش‌هايشان نزديک کند و اين کار آساني نيست.»

يکي ديگر از فيلم‌هاي تازه اکران‌شده در سينماها «ماحي» به کارگرداني داود خيام و تهيه‌کنندگي جواد نوروزبيگي است که علاوه بر تهران فعلا در چند شهرستان محدود هم اکران مي‌شود.

اين فيلم در دو روز ابتدايي نمايش خود 40 ميليون تومان فروش داشته است.

علاوه بر اين‌ها آخرين آمار فروش دو فيلم «سلام بمبئي» و «هفت‌ماهگي» هم که از قبل از جشنواره فجر روي پرده سينماها بودند اعلام شد.

علي سرتيپي مديرعامل موسسه پخش فيلميران به ايسنا گفت: فروش فيلم «سلام بمبئي» به 14 ميليارد و 50 ميليون تومان در کشور رسيده و فيلم «هفت‌ماهگي» نيز تاکنون دو ميليارد و 500 ميليون تومان فروخته است.طبق اعلام حميدي از پخش حوزه هنري، ميزان فروش فيلم رئال انيميشن «مبارک» به کارگرداني محمدرضا نجفي امامي در سه روز اخير اکران خود که به تازگي بر پرده سينماها رفته، بيش از 52 ميليون تومان در تهران شده است.

همچنين فروش فيلم «جشن تولد» عباس لاجوردي در سه شب گذشته به حدود يک ميليون و 500 هزار تومان در تهران رسيده است.

فياض پارسيان هم آخرين آمار فروش فيلم «خانه‌اي در خيابان چهل و يکم» را که موسسه سيماي مهر پخش آن را برعهده دارد، 610 ميليون تومان در تهران اعلام کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي