جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/12/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5499

 خبـــرنامه 

 کريم باقري:

مي‌توانيم الهلال را شکست بدهيم

مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بازي با الهلال خيلي سخت است، اما توان شکست دادن اين تيم را داريم.

کريم باقري در حاشيه تمرين تيم فوتبال پرسپوليس در مسقط عمان درباره روند تمرين‌هاي تيمش گفت‌: خوشبختانه تمرين‌هاي خوبي را انجام داديم و براي بازي با الهلال آماده مي‌شويم.

او ادامه‌ داد: تمام بازيکنان و همين طور کادر فني تمام تلاش خود را به کار گرفتند که شرايط تيم در وضعيت خوبي حفظ شود. همين که اکنون در صدر جدول ليگ برتر هستيم، نشان مي‌دهد که در اين کار موفق بوديم. الهلال جزو قدرتمندترين تيم‌هاي آسياست و بازي سختي با اين تيم داريم اما بازيکنان ما اين توان را دارند که بازي خوبي را انجام بدهند و پيروز شوند.

کاپيتان پيشين تيم فوتبال پرسپوليس درباره حضور خود در تمرين‌هاي تيمش هم گفت‌: بچه‌ها به ما لطف دارند و مي‌گويند که من آماده هستم اما سن و سالي از من گذشته و فقط گاهي در تمرين‌ها کنار بازيکنان شرکت و به برنامه‌هاي کادرفني کمک مي‌کنم.

انريکه:

به درک هواداران از فوتبال شک دارم

لوئيس انريکه سرمربي تيم فوتبال باشگاه بارسلونا در جمع خبرنگاران به سوالات مربوط به توهين هواداران در چند بازي گذشته واکنش نشان داد و گفت: کم‌کم به درک هواداران بارسلونا از فوتبال شک مي‌کنم. ما در اوج بوديم، در جام پادشاهي در يک قدمي قهرماني هستيم، در ليگ قهرمانان اروپا هنوز حذف نشده‌ايم و 90 دقيقه وقت داريم و در لاليگا نيز هنوز از قهرمان شدن، نااميد نيستيم.

وي ادامه داد: بارسلونا به روزهاي خوب خود باز خواهد گشت، چه با من و چه بي من اما اميدوارم هواداران بارسلونا اين روزها را فراموش نکنند و در آن روزها پاسخگوي توهين‌هايي باشند که به بازيکنان روا داشته‌اند.

گران‌ترين نيمکت جام حذفي انگليس

شب گذشته در چارچوب مرحله پنجم جام حذفي، منچستريونايتد ميهمان بلکبرن روورز قرار گرفت. قرمزپوشان توانستند با گلزني راشفورد و زلاتان به پيروزي 2 بر يک برسند. در نيمه اول مورينيو به برخي بازيکنان خود استراحت داد تا پوگبا، ماتا، بيلي و شاو ،شواين‌اشتايگر بر روي نيمکت رکورد تازه را به ثبت رسانند. آنها با ارزش 192 ميليون پوند به گران قيمت‌ترين نيمکت جام حذفي بدل شده که از اين حيث من‌يونايتد در رتبه اول قرار دارد. زلاتان که با قراردادي رايگان به اولترافورد آمد در اين ليست قرار ندارد اما اگر قيمت جمع شده آنها محاسبه شود اين ارزش به 350 ميليون پوند افزايش مي‌يابد.طبق خبر سايت ديلي‌ميل، زلاتان با ارزش 137 ، پوگبا 89، ماتا 60، بيلي 34، شاو 30 و باستين 6 ميليون پوند نيمکتي گران‌قيمت را ساخته‌اند.

گوارديولا:

انتقادها از ونگر قابل پذيرش نيست

آرسنال با باخت سنگين مقابل بايرن‌مونيخ در آستانه حذف از اين رقابت قرار گرفت. اين در حالي است که در سال‌هاي اخير همواره باشگاه لندني در اين مرحله مغلوب تيم‌هاي بزرگ مي‌شود.

با اين باخت و شکست مقابل واتفورد و چلسي، انتقادها از آرسن ونگر بالا گرفت. دوباره خبر برکناري وي در تيتر اخبار آمد و همه از لزوم يک تغيير بزرگ در اين تيم سخن گفتند.

پپ گوارديولا در اين خصوص گفت: چيزي که در 10 روز گذشته از مردم، بازيکنان سابق، کارشناسان در خصوص آرسن ونگر شنيده‌ام قابل پذيرش نيست. وي ادامه داد: در حال حاضر در شغل ما هيچ احترامي در هيچ پستي نيست. به همين خاطر اتفاقي که رخ داده غيرمحترمانه است.

مربي سابق بايرن‌مونيخ و بارسلونا اضافه کرد: ما تصميم مي‌گيريم و شما تنها حق داشته که نقد کنيد.

بازيکن العين: منتظر حمايت هوادارانمان در بازي مقابل ذوب‌آهن هستيم

مهاجم باتجربه العين امارات پيش از ديدار با ذوب آهن اصفهان در ليگ قهرمانان آسيا گفت: به حمايت هواداران در بازي خود مقابل ذوب آهن ايران نياز داريم.

تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در اولين ديدار خود در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا ميهمان تيم العين امارات است. ناصر الشمراني، مهاجم تيم‌ملي عربستان و العين امارت پيش از ديدار در مصاحبه با شبکه ورزش ابوظبي گفت: هواداران العين به وفاداري مشهور هستند. طبق انتظار ما مي‌خواهيم که آنها شماره يک باشند و به حمايت آنها در بازي خود مقابل ذوب آهن ايران نياز داريم.

وي افزود: کوچکترين بازيکن العين حداقل حضور دو دوره در ليگ قهرمانان آسيا را تجربه کرده است در نتيجه همه بازيکنان تجربه زيادي در اين رقابت‌ها دارند. اين تجربه به ما کمک مي‌کند تا مراحل را پشت سر هم بگذرانيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي