جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/12/26 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5518

 با مصرف سبزي ، خون تميزتر و سيستم گوارشي سالمتري داشته باشيم 

 
هنگامي كه لوله گوارشي براحتي تخليه مي‌گردد و در آن خلاء ايجاد مي‌شود مايعات و مواد زائد خون از اين سيستم وارد روده شده و از اين طريق دفع مي‌شوند و افرادي كه پيوسته از سبزي‌ها بيشتر بهره مي‌گيرند داراي خون تميز و لوله گوارشي سالم مي‌باشند. گرچه مواد سلولزي و گياهان بخوبي در بدن انسان‌ها هضم و تبديل به انرژي نمي‌شوند ولي اين محصولات داراي انرژي خورشيدي مي‌باشند كه هنگام تغيير شكل در سيستم گوارشي نيروي خود را به بدن تسليم مي‌نمايند.

برگ‌هاي گياهان داراي كلروفيل فراوان مي‌باشد كه حاوي عنصر منيزيم مي‌باشد اين تركيب آرام‌بخش و از هر نوع فشار و مشكلات عصبي مصرف‌كننده را در امان نگاه مي‌دارد و افرادي كه به آنها عادت مي‌كنند براحتي مي‌توانند در برابر مشكلات مقاومت نمايند.كلروفيل و هموگلوبين با هم داراي تشابه مي‌باشند و در هموگلوبين خون انسان‌ها بجاي منيزيم كلروفيل آهن در هموگلوبين وجود دارد كه اولي باعث سبزي و دومي باعث قرمزي خون مي‌گردد.

آهن عنصري فعال‌تر از منيزيم بوده و آنهائي كه داراي خون سالم و تميز باندازه كافي مي‌باشند داراي سلول‌ها و اعضاي سالم‌تر و فعال‌تر مي‌باشند مغز و بدن آنها بهتر كار مي‌كنند و توانائي آنها در انجام كارها بيشتر مي‌باشد.

نويسنده دکتر نجم الدين حاجي سيدحسني

گرد آورنده : محمد تقي اشتري دليوند


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي