جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/12/26 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5518

 شکست غيرمنتظره پرسپوليس در قطر
 برانکو: ما بازي کرديم الريان برنده شد 

 
در ادامه هفته سوم مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا از گروه D پرسپوليس ايران الريان قطر بود که اين ديدار در نهايت با برتري سه بر يک به سود الريان به پايان رسيد.

براي پرسپوليس در اين ديدار مهدي طارمي در دقيقه 6 و براي الريان تاباتا در دقيقه 18، 57 و گارسيا در دقيقه 87 گلزني کردند. در اين ديدار قطري ها از موقعيت هايشان به خوبي استفاده کردند و در برخي مواقع بر خلاف جريان بازي به گل رسيدند تا صدرنشين ليگ ايران شکست غير منتظره اي در زمين حريف قطري داشته باشد.

در اين گروه الريان قطر با 6 امتياز، ‌الهلال عربستان با 5 امتياز و پرسپوليس با 4 امتياز و الوحده امارات با يک امتياز در رده‌هاي اول تا چهارم قرار گرفته‌اند.

برانکو: ما بازي کرديم الريان برنده شد

سرمربي پرسپوليس با وجود شکست برابر الريان از عملکرد شاگردانش راضي است و به ستايش از آن‌ها پرداخت.

برانکو ايوانکوويچ سرمربي سرخ ‌پوشان در نشست خبري بعد از بازي گفت: قبل از هر چيزي اين پيروزي را به باشگاه الريان و بازيکنان اين تيم تبريک مي‌گويم. تلاش کرديم تا کنترل توپ و ميدان را در اختيار بگيريم و در اين هدف خود موفق بوديم اما تجربه بالاي چند بازيکن الريان باعث شد تا سه گل به ثمر برسانند. ما تيم برتر ميدان بوديم و کنترل توپ و ميدان را در اختيار داشتيم اما اين الريان بود که توانست به پيروزي برسد. ما بازي کرديم اما الريان پيروزشد.

او ا دامه داد: بر اين باور هستم که حضور تماشاگران الريان سهم بسزايي در پيروزي آنها در اين ديدار داشت. با وجود آن‌که تيم ما بازي کردن در چنين فضايي را تجربه کرده بود اما اين بار بازنده شديم. به استثناي نتيجه همه چيز خوب بود.

برانکو در پايان سخنان خود گفت: در کل بايد بگويم که از عملکرد شاگردانم رضايت دارم. آن‌ها هر آنچه را که در توان داشتند رو کردند و توانستند فرصت‌هاي زيادي را روي دروازه حريف خلق کنند.

بازيکنان پرسپوليس در بيشتر زمان‌هاي بازي بهتر از حريف خود ظاهر شدند. در ليگ قهرمانان آسيا اگر از فرصت‌هاي خود به خوبي استفاده نکني، بدون شک بازنده مي‌شوي. بايد به ديدارهاي آينده فکر کرد و نهايت تلاش خود را به کار برد تا اين شکست را جبران کرد.

تاباتا: انگيزه ما براي بازي با ايران بالا رفت

ستاره برزيلي الريان بعد از درخشش در ديدار برابر پرسپوليس، گفت که اين پيروزي انگيزه ملي‌پوشان قطر براي پيروزي برابر ايران را افزايش مي‌دهد.

ستاره الريان در اين ديدار رودريگو تاباتا بود که دو گل به ثمر رساند و يک پاس گل داد.

او بعد از بازي گفت: بسيار خوشحالم که توانستيم در اين ديدار به پيروزي برسيم و سه امتياز را کسب کنيم. از هواداران که در اين ديدار از ما حمايت کردند تشکر مي‌کنم. هفته بسيار خوبي براي من بود. قراردادم را تا سال 2020 تمديد کردم.

اين بازيکن برزيلي گفت: ما تيم ايراني را شکست داديم و لخويا هم يک تساوي ارزشمند در خانه استقلال خوزستان گرفت. اين دو نتيجه خوب انگيزه‌اي مضاعف به ما مي‌دهد تا در ديدار برابر تيم ملي ايران هم به پيروزي برسيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي