جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/01/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5526

 نهادهاي مالي 

 معاون مالي بانک سرمايه مطرح کرد:

چگونگي تهيه صورت‌هاي مالي سال 95 همچنان در ابهام

معاون مالي بانک سرمايه در مورد گزارشگري مالي بين‌المللي گفت: ساختارسازي و تمهيدات لازم در مورد محتوايي که بايد در مورد ابزارهاي مالي شناسايي شود در حال انجام است.عليرضا زارعي، معاون مالي بانک سرمايه در گفتگو با ايلنا در مورد آخرين وضعيت گزارشگري مالي بانک سرمايه بر اساس IFRS اظهار داشت: گزارشگري مالي بانک سرمايه براي سال 94 بر اساس فرمتي که بانک مرکزي که ابلاغ کرد، ارائه شد.

وي افزود: صورت‌هاي مالي ما ضعف جدي ندارد اما در مورد سال 95 صورت‌هاي مالي‌مان بايد بر اساس استانداردهاي بين الملليIFRS به مفهوم دقيق خودش که سازمان بورس آن را ابلاغ کرده، صورت بگيرد که در اين زمينه هم اکنون در حال ساختار سازي در بانک هستيم.

معاون مالي بانک سرمايه تصريح کرد: ساختارسازي و تمهيدات لازم در مورد محتوايي که بايد در مورد ابزارهاي مالي شناسايي شود در حال انجام است.

دکترصالح آبادي مطرح کرد:

اعطاي تسهيلات 900 ميليارد ريالي به شرکت‌هاي دانش بنيان

دکترعلي صالح آبادي گفت: بانک توسعه صادرات ايران توانسته در راستاي حمايت از شرکت‌هاي دانش بنيان، با انعقاد قرارداد با صندوق فن‌آوري شريف ، در سال 1395 بالغ بر 900 ميليارد ريال تسهيلاتي را اعطا کند.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک صادرات ،اجراي صحيح و کارآمد برنامه‌هاي مهم و اساسي دولت‌ها عمدتا متکي به داشتن نهادهاي پولي و مقتدر و کارآمد است. کارکردهاي اصلي نظام بانکي، خلق پول، واسطه‌گري مالي، تجهيز منابع و اعطاء تسهيلات است.

از اينرو سيستم بانکي کشور مي‌تواند نقش عمده اي در سازندگي و توسعه اقتصادي کشور داشته باشد و نظم نويني را در نظام اقتصادي کشورمان ايجاد کند.

حضور فعال بانک پارسيان در دهمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه

بانک پارسيان و گروه مالي پارسيان با حضور و مشارکتي گسترده در دهمين نمايشگاه بورس، بانک و بيمه در سالن شماره 38، غرفه 432 آخرين دستاوردها و نوآوري هاي خود را در معرض بازديدکنندگان قرارمي دهند.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک پارسيان، گروه مالي پارسيان متشکل از شرکت هاي کارگزاري پارسيان، بيمه پارسيان، کاسپين، ليزينگ پارسيان، تامين سرمايه لوتوس پارسيان، بيمه امين پارسيان،شرکت صرافي پارسيان، صندوق قرض الحسنه پارسيان و... اقدام به معرفي خدمات و ارائه دستاوردهاي خود مي کند. کارشناسان شرکت هاي تابعه و مديريت هاي بانک در غرفه هاي تخصصي ، به معرفي خدمات گوناگون خود براي بازديدکنندگان خواهند پرداخت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي