جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/01/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5526

 ادامه تصويربرداري «عاشقانه» 

 تهيه‌کننده سريال عاشقانه مي‌گويد که فيلمبرداري سريال «عاشقانه»از يکشنبه20 فروردين از سر گرفته شد .

مهدي گلستانه (تهيه‌کننده سريال عاشقانه) در گفتگو با ايلنا؛ با تکذيب متوقف شدن روند ساخت اين سريال و انتشار اخبار ضد و نقيض گفت: اينکه تصور کنيم پروژه‌اي مانند اين سريال در روند ساخت مشکلي نخواهند داشت اشتباه است اما اينکه ما به خاطر مشکلات ساخت آن را نيز متوقف کنيم اشتباه است.

وي ادامه داد: سريال‌هايي که در شبکه نمايش خانگي ساخته مي‌شود با احتساب مشکلات موجود و بحث دانلود غيرقانوني و قاچاق، بعد از عرضه قسمت هفتم تازه به سوددهي مي‌رسند و تا قسمت هفتم در بهترين حالت فقط هزينه خود را بازمي‌گردانند و اين تصور غلطي است که ما بگوييم بعد از 4 قسمت به دليل سودده نبودن سريال؛ آن را متوقف کنيم.

گلستانه ادامه داد: حدود 10 ميليارد تومان براي کل سريال از پيش‌توليد تا نمايش و تبليغات آن هزينه شده است. فصل يک اين سريال 15 قسمت 50 دقيقه‌اي است که در مجموع مي‌شود 750 دقيقه و تا امروز 600 دقيقه تصويربرداري شده است. از لحاظ زماني نيز فيلمبرداري حدود دو قسمت از کار باقي مانده است.

وي ادامه داد: پخش فصل يک سريال عاشقانه تا پايان خردادماه ادامه دارد و بعد از پايان فصل يک؛ درباره زمان ساخت فصل دو تصميم‌گيري مي‌شود.

گلستانه ادامه داد: تصويربرداري سريال عاشقانه از امشب در لوکيشن خانه گيسو با حضور محمدرضا گلزار، مهناز افشار و حميدرضا پگاه ادامه پيدا مي‌کند و قسمت پنجم سريال در 75 دقيقه؛ هفته آينده توزيع مي‌شود. به احتمال بسيار زياد نيز اين سريال از اين پس روزهاي دوشنبه به‌صورت سراسري در کشور توزيع مي‌شود.سريال عاشقانه به کارگرداني منوچهر هادي و با بازي مهناز افشار، محمدرضا گلزار، هومن سيدي، مسعود رايگان، پانته‌آ پناهي‌ها، ساره بيات، بهاره کيان‌افشار و حسين ياري در شبکه نمايش خانگي ساخته شده و تاکنون 5 قسمت آن توزيع شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي