جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/01/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5526

 خبرنامه  

 لادروپ:

پرسپوليس بيشتر از ما موقعيت داشت

سرمربي تيم الريان قطر پس از تساوي با ارزش تيمش برابر پرسپوليس ايران از دروازه بان تيم خود قدرداني کرد.

ميشل لادروپ سرمربي تيم فوتبال الريان پس از تساوي تيمش مقابل پرسپوليس ايران در نشست خبري اظهار کرد: خيلي بازي سختي بود. انتظار داشتيم بازي سختي باشد و خودمان را براي آن آماده کرده بوديم. 15 دقيقه آخر نيمه دوم فشار آن‌ها زياد بود و با خوش‌شانسي پنالتي آن‌ها به بيرون رفت.

وي ادامه داد: در ابتدا و 5 دقيقه ابتدايي بازي ما فرصت‌هاي خوبي داشتيم که گل بزنيم ولي بازيکنان ما قادر به انجام اين کار نشدند. اگر به طور کلي به بازي نگاه کنم پرسپوليس موقعيت‌هاي بيشتري داشت. ما سه فرصت خيلي خوب داشتيم. تاکيد مي‌کنم بازي خوبي بود و موقعيت‌هاي زيادي داشتند و از دروازه‌بان‌مان تشکر مي‌کنم که اگر او نبود نمي‌توانستيم اين نتيجه را کسب کنيم.

سرمربي الريان درباره برنامه‌هايش در دو بازي آينده در ليگ قهرمانان آسيا تصريح کرد: ما شانس زيادي براي خود متصور هستيم تا بتوانيم به دور بعد صعود کنيم.

لادروپ درباره کنترل کردن جو ورزشگاه آزادي اظهار کرد: با بازيکنان‌مان صحبت کرده بوديم و آن‌ها تجربه بازي چنين جوي را داشتند. به نظر من جو خوبي بود و باعث آزار ما نشد. آن‌ها دوست داشتند پرسپوليس ببرد ولي اين اتفاق نيفتاد.

لخويا ترمز استقلال خوزستان را در آسيا کشيد

از هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا، لخويا قطر و استقلال خوزستان ايران در دوحه مقابل هم قرار گرفتند که اين ديدار با شکست دو بر يک شاگردان سيروس پور موسوي همراه شد.

در اين بازي آلويس نانگ در دقيقه 8 براي استقلال خوزستان و نام تاي هي در دقيقه 34 و معز علي در دقيقه 42 براي لخويا موفق به گلزني شدند.

با اين شکست، استقلال خوزستان کماکان هفت امتيازي باقي ماند و به رده دوم گروه سقوط کرد و لخويا با رسدين به امتياز هشت، صدرنشين اين گروه شد.

در دقيقه هشت، حسن بيت سعيد از سمت چپ زمين لخويا سانتري را روي دروازه اين تيم ارسال کرد که نانگ به خوبي توپ را مقابل محوطه شش قدم کنترل کرد و با يک ضربه گل نخست استقلال خوزستان را به ثمر رساند. اما نام تائه در دقيقه 35 براي لخويا گل تساوي را زد.

در دقيقه 42، ارسال بازيکن لخويا از روي کرنر مقابل محوطخه جريمه با اشتباه وحيد شيخ ويسي همراه شد و معز علي گل دوم لخويا را به ثمر رساند.

در دقيقه 54، ضربه پيمان شيرازي از روي ضربه کاشته به مهدي مومني رسيد و توپ او هم به بازيکن لخويا برخورد کرد که در اين صحنه بازيکنان استقلال خوزستان معتقد بودند بازيکن قطري مرتکب خطاي پنالتي شده است.

عنايتي کفش‌هايش را مي‌آويزد

رضا عنايتي مهاجم سابق استقلال و حال حاضر صباي قم در ديدار هفته آينده صبا مقابل استقلال کفش هايش را خواهد آويخت و از فوتبال خداحافظي خواهد کرد.

وي که سابقه پوشيدن پيراهن تيم هاي استقلال تهران، سپاهان، مس کرمان، النصر و الامارات امارات دارد اعلام کرد روز شنبه و در ديدار مقابل استقلال چهارگوشه زمين را مي بوسد و از فوتبال خداحافظي مي کند.

عنايتي موفق شد 313 گل براي تيم‌هاي باشگاهي خود به ثمر برساند. او همچنين 30 بار پيراهن تيم ملي ايران را بر تن کرد و موفق شد 8 بار دروازه حريفان را فرو بريزد.

پاسخ منفي فدراسيون اردن به درخواست ايران

چند روز پيش رسانه‌هاي اردني از درخواست فدراسيون فوتبال ايران به اردن براي برگزاي يک ديدار دوستانه با تيم‌ ‌ملي فوتبال اين کشور در تهران سخن گفتند. قرار بود که اين ديدار دوستانه در اواخر ماه مي (خرداد) در تهران برگزار شود.اما فدراسيون فوتبال اردن اعلام کرد با اين درخواست فدراسيون فوتبال ايران براي برگزاري يک بازي دوستانه مخالفت کرده است.اين اقدام فدراسيون فوتبال اردن در حالي است که فاصله زيادي بين فوتبال دو کشور وجود دارد. تيم ملي فوتبال ايران شانس نخست صعود به جام جهاني 2018 روسيه است و اردن حتي در مرحله انتخابي هم حضور ندارد.

اخراج سرمربي تيم ملي فوتبال عراق

فدراسيون فوتبال عراق سرانجام تصميم گرفت در نيمکت خود دست به تغيير بزند و سرمربي خود را برکنار کند.تيم‌ ‌ملي فوتبال عراق در انتخابي جام جهاني 2018 روسيه نتايج نااميد کننده‌اي به دست آورده است و در 6 بازي، تنها يک بار به پيروزي رسيده و شانس بسيار کمي براي صعود به جام جهاني دارد.فدراسيون فوتبال عراق بعد از نتايج بدي که اين تيم به دست آورد، تصميم گرفت که راضي شنيسل را اخراج کند.

هنوز عراقي‌ها نام سرمربي جديد خود را اعلام نکردند اما قرار است يک سرمربي خارجي جايگزين شنيسل شود.

درگيري بازيکنان پرسپوليس و الريان در پايان بازي

پس از تساوي بدون گل پرسپوليس مقابل الريان بازيکنان دو تيم در پايان بازي به درگيري لفظي پرداختند که با ميانجي‌گري عوامل دو تيم، اين ماجرا تمام شد.هواداران پرسپوليس پس از اين قضيه به شدت عليه تيم حريف شعار دادند. همچنين همراهان اين تيم قطري در جايگاه CIP با مشت‌هاي گره کرده خود از اين تساوي خوشحال بودند.

محروميت حسيني و رفيعي از بازي با الهلال

در اواخر ديدار پرسپوليس و الريان قطر، سيد جلال حسيني از داور ژاپني اين ديدار کارت زرد گرفت.اين دومين کارت زرد سيد جلال حسيني در ليگ قهرمانان آسيا بود و به اين ترتيب کاپيتان سرخپوشان در سخت ترين ديدار اين تيم مقابل الهلال عربستان غايب خواهد بود.

همچنين سروش رفيعي هم به دليل دو کارته شدن در بازي با الهلال غايب خواهد بود تا دست برانکو بيش از هميشه مقابل اين تيم عربستاني خالي باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي