جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/01/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5533

 خبر 

 در نامه اي به دستگاههاي اجرايي؛

جهانگيري بسته‌هاي رونق توليد و اشتغال را ابلاغ کرد

معاون اول رييس جمهوري در ابلاغيه اي، دستگاههاي اجرايي و وزارتخانه هاي مختلف را به اجراي «بسته‌هاي رونق توليد و اشتغال» در سال 96 مکلف کرد.به گزارش ايرنا، اسحاق جهانگيري در اين ابلاغيه تاکيد کرده است: دستگاههاي اجرايي بايد برنامه اجرايي مربوط را مطابق مفاد و زمانبندي مندرج در بسته‌ها در قالب « نظام يکپارچه پيشبرد و پايش اقتصاد مقاومتي- نيپا » تنظيم و از طريق سامانه نيپا به دبيرخانه ستاد ارسال و گزارش ماهانه اقدامات به عمل آمده براي اجراي اين مصوبه را به طور مستمر به دبيرخانه ستاد ارايه نمايند.

محسني‌اژه‌اي:

دست به دست هم دهيم تا آسيب‌هاي اجتماعي کاهش يابد

معاون اول قوه قضاييه گفت: همه بايد دست به دست هم دهيم تا اقدامات در راستاي کاهش آسيب‌هاي اجتماعي به پيش رود، اختلاف نظرهايي هم وجود دارد که ان‌شاءالله حل مي‌شود.

به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام والمسلمين محسني‌اژه‌اي در گردهمايي روساي کل دادگستري، دادستان‌ها و معاونين اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم کل کشور به موضوع آسيب‌هاي اجتماعي، سياست‌ها و راهبردهاي قوه قضاييه در راستاي کنترل و کاهش آسيب‌هاي اجتماعي اشاره و اظهار کرد: موضوع نشست کاهش آسيب‌هاي اجتماعي است که بيان چند نکته خارج از لطف نيست. همه ما دو وظيفه داريم؛ يکي وظيفه اداري و مسئوليتي که در قوه قضاييه بر دوش ما است،‌ وظيفه بالاتر از اين وظيفه،‌ وظيفه ديني و دِيني ما است. سخنگوي قوه قضاييه با تشکر از معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضاييه به عنوان نيروي خلاق و دلسوز گفت: ايشان اهتمام فراواني براي اجرايي کردن منويات رهبري داشته‌اند. کار بسيار سنگين است و ابعاد گوناگوني دارد. همه بايد دست به دست هم دهيم تا کار پيش برود.

انفجار تروريستي در جنوب غرب حلب با38 کشته و زخمي

تلويزيون سوريه از کشته و زخمي شدن 38 تن در يک انفجار بمب در جنوب غرب حلب خبر داد.به گزارش ايسنا، شبکه خبري روسيا اليوم به نقل از تلويزيون سوريه اعلام کرد که اين انفجار تروريستي در محله صلاح الدين در جنوب غرب حلب رخ داد که به کشته شدن شش تن و زخمي شدن 32 تن منجر شد.محله صلاح‌الدين از زمان خروج شورشيان مسلح از حلب در دسامبر گذشته به طور کامل در تسلط ارتش سوريه است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي