جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/01/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5533

 مديرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعي گلستان:
 هفته کار و کارگر؛ فرصتي براي ارج نهادن به مقام تلاشگران عرصه اقتصاد کشور 

 گرگان-قهرمان

دکتر مازندراني مديرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعي گلستان هفته کار و کارگر را فرصتي مناسب براي ارج نهادن به جايگاه کار و مقام ارزشمند کارگران به عنوان تلاشگران عرصه اقتصاد کشور عنوان کرد.

دکتر سعيد مازندراني در دومين جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر با اشاره به پيش رو بودن هفته کاروکارگر (5الي11 ارديبهشت) گفت: هفته کار و کارگر فرصت مناسبي براي ارج نهادن به جايگاه کار و مقام ارزشمند کارگران به عنوان تلاشگران عرصه اقتصاد کشور است.

وي افزود: اهميت دادن به کار وتوليد و تکريم کارگر ايراني به عنوان يک ارزش و يک وظيفه عمومي است و هفته کاروکارگر زماني براي يادآوري اين ارزشهاست.

دکتر مازندراني تاکيد کرد: استفاده از توليدات داخلي، حمايت از کارگر ايراني است که برعهده همه آحاد جامعه است و ما نيز با گراميداشت اين ايام تلاش خواهيم کرد تا گوشه‌اي از زحمات آنان را قدرداني کنيم.

وي تصريح کرد:توجه به کارگران نبايد منحصر به هفته کارگر باشد و همه دستگاهها، تشکلات و سازمانها در جهت حل مشکلات جامعه کارگري بايد تلاش کنند.

مديرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعي گلستان با اشاره به دو رويداد مهم سياسي در کشور در ارديبهشت ماه، خاطرنشان کرد: مردم ما به بلوغ فکري رسيده‌اند و خودشان بهترين انتخاب را انجام خواهند داد و وظيفه ما فقط تلاش براي حضور گسترده مردم در انتخابات است.

مازندراني اضافه کرد: قشر کارگر نيز که هميشه در بحرانها و مشکلات کشور در جهت حفظ دستاوردهاي انقلاب ايستادگي کرده، همراه ساير اقشار جامعه در انتخابات پيش رو حضور گسترده خواهد داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي