جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/01/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5533

 نهادهاي مالي 

 تقويت بنيان‌هاي اقتصادي کشور و حمايت از توليد و اشتغال؛ اولويت بانک آينده

حمايت از بخش‌هاي واقعي اقتصاد، افزايش توليد داخلي و توجه به مقوله اشتغال، از جمله اولويت‌هاي بانک آينده در سال 1396 عنوان شد.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک آينده،در نخستين گردهمايي مديران و رؤساي شعب بانک آينده در سال‌جاري که روز سه‌شنبه 29 فروردين ماه در تهران برگزار گرديد، ضمن بررسي چگونگي حمايت از حوزه‌هاي واقعي و کارآمد اقتصادي، راه‌کارهاي مؤثر در خصوص کمک به افزايش توليد داخلي و اشتغال‌زايي در کشور نيز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.بررسي نقش بانک آينده در حوزه‌هاي مختلف حمايتي، به‌ويژه در زمينه تأمين منابع مالي براي پاسخ‌گويي به نياز فعالان اقتصادي، از ديگر موارد مطرح در اين نشست بود، که در اين ميان، جايگاه واحدهاي خرد، متوسط و صنوف مختلف که با هزينه کمتري امکان ايجاد اشتغال در آنان وجود دارد؛ با جزييات و تأکيد بيش‌تري مورد توجه قرار گرفت. بر همين اساس، سهيمه استان‌ها و شعب مربوط در چارچوب برنامه زمان‌بندي شده و به‌منظور انجام اقدامات لازم با رعايت اصول بهداشت اعتباري تعيين گرديد.

مديران حوزه "سازمان و توسعه سيستم" و "برنامه ريزي" بانک ايران زمين منصوب شدند

مراسم معارفه مديران امور " سازمان و توسعه سيستم"و " برنامه ريزي" بانک ايران زمين، روز چهارشنبه 30 فروردين 96 با حضور مديرعامل، قائم مقام مديرعامل و جمعي از معاونين و مديران اين بانک در ساختمان مرکزي برگزار شد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ايران زمين، در اين مراسم عبدالمجيد پورسعيد مديرعامل اين بانک با اشاره به اهميت حوزه فن آوري و برنامه ريزي اظهار داشت: اين تغييرات در راستاي ساختار جديد سازماني و در جهت رشد و توسعه بانک ايران زمين صورت گرفته است.

در اين جلسه شيرواني هرندي قائم مقام مديرعامل بانک ايران زمين با بيان اين نکته که در شرايط کنوني صنعت بانکداري، حرکت به سمت بانکداري سنتي اشتباه است، گفت: انتصابات جديد در اين بانک به دليل تغيير در نگرش و حرکت به سمت بانکداري ديجيتال است.

آغاز ساخت مدرسه جديد بانک تجارت در سيستان و بلوچستان

آيين کلنگ زني مدرسه جديد بانک تجارت در روستاي" واپک " از توابع شهرستان سرباز استان سيستان و بلوچستان را برگزارشد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت، اين بانک در راستاي ايفاي مسئوليت هاي اجتماعي خود، با تخصيص اعتبار ازمحل بودجه خريد هداياي تبليغاتي سال96، احداث مدرسه روستاي "واپک" از توابع شهرستان سرباز را آغازکرد.

اعطاي تنديس و مدال نمايشگاه بورس، بانک و بيمه به بانک ملت

رييس سازمان بورس و اوراق بهادار، تنديس و مدال نمايشگاه بورس، بانک و بيمه را به بانک ملت اعطا کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملت، دکتر شاپور محمدي همراه با اعضاي کميسيون اقتصادي مجلس از غرفه اين بانک در نمايشگاه بورس، بانک و بيمه بازديد کرد.

برگزاري مجمع عمومي ساليانه انجمن مديريت ايران و تقدير از نقش‌آفرينان مديريت

مجمع عمومي ساليانه انجمن مديريت ايران و همچنين مراسم تقدير از نقش‌آفرينان مديريت در تاريخ 28 فروردين 1396، در محل دانشگاه خاتم و با حضور نماينده وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، جمعي از استادان و مديران عضو انجمن مديريت ايران برگزار شد.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک پاسارگاد،در اين جلسه مهندس پرويز بيات دبيرکل انجمن مديريت ايران ضمن خوشامدگوئي، به ارائه گزارشي از عملکرد انجمن مديريت ايران در سال 1395 و همچنين 60 سال فعاليت اين انجمن پرداخت.

بانک مسکن اعلام کرد:

لزوم تکميل اطلاعات شناسايي مشتريان تا نيمه ارديبهشت ‌ماه

تمامي مشتريان بانک مسکن موظف هستند تا نيمه ارديبهشت ماه سال جاري براي تکميل اطلاعات شناسايي خود به شعبه محل افتتاح حساب در سراسر کشور مراجعه کنند.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک مسکن، بر اساس اعلام اداره کل مديريت مبارزه با پولشويي بانک، تمامي دارندگان حساب هاي فاقد شماره شناسنامه،کد ملي و شماره اختصاصي اتباع بيگانه بايد در اسرع وقت، اطلاعات خود را در شعب بانک در سراسر کشور تکميل کنند.

حسن تليکاني عضو هيات مديره بانک قرض الحسنه مهر ايران شد

با حضور اعضاي هيات مديره و مديران ارشد بانکهاي سپه و قرض الحسنه مهر ايران مراسم معارفه حسن تليکاني عضو جديد هيات مديره اين بانک برگزار شد.به گزارش آفرينش به نقل ازپايگاه اطلاع رساني بانک سپه، هيئت داوديان عضو هيات مديره بانک سپه در مراسم معارفه تليکاني به عنوان عضو جديد هيات مديره بانک قرض الحسنه مهر ايران ضمن قدرداني از تلاش هاي تليکاني در بانک سپه گفت: تليکاني در همه رده هاي شغلي در بانک سپه عملکرد موفقي داشته است و اميدوارم بتواند به تحقق اهداف بانک قرض الحسنه مهر ايران کمک کند.هيئت داوديان با اشاره به اينکه بانک قرض الحسنه مهر ايران با اهداف اسلامي و اعتقادي ايجاد شده تصريح کرد: وظيفه اين بانک کمک به نيازمندان و سروسامان دادن به وضعيت آنهاست.

چاپ 200 ميليون تعرفه انتخاباتي در شرکت چاپ و نشر بانک ملي

مديرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملي ايران پارامترهاي امنيتي برگه‌هاي انتخابات رياست جمهوري پيش رو را تشريح کرد.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک ملي ،رضا منصوري طي سخناني با اشاره به چاپ تعرفه‌هاي انتخابات رياست جمهوري گفت:‌ براي 3 انتخابات پيش رو، انتخابات رياست جمهوري، انتخابات شوراهاي اسلامي و ميان دوره مجلس مجموعاً 200 ميليون تعرفه آماده شده است،‌ اين تعرفه‌ها با حداکثر پارامترهاي امنيتي و روي کاغذ‌ها و نشانه‌هاي چاپ ضد جعل منتشر شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي