جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/01/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5533

 «آرنولد شوارتزنگر» روايتگر يک شگفتي شد 

 «آرنولد شوارتزنگر» به عنوان راوي با يک مستند سه بعدي درباره شگفتي‌هاي زير آب همکاري مي‌کند.به گزارش ايسنا به نقل از هاليوودريپورتر، اين مستند با عنوان «شگفتي‌هاي دريا» به کارگرداني مشترک «ژان ميشل کاستو» و «ژان ژاک مونتلو» ساخته مي‌شود و «شوارتزنگر» به عنوان راوي با اين پروژه مستند سه بعدي همکاري خواهد
داشت.

اين مستند مخاطبان را در سفري هيجان‌انگيز براي کشف اقيانوس‌ها و همچنين تهديدهاي پيش روي آن با خود همراه مي‌کند.«شوارتزنگر» که يکي از تهيه‌کنندگان اين مستند نيز هست، گفت: زماني که تصاويري از اين مستند را ديدم بسيارتحت تاثير قرار گرفتم و فورا خواستم که در آن سهمي داشته باشم. اين مستند نه تنها يک ضيافت بصري باورنکردني است بلکه پيام بسيار مهمي نيز درباره نياز به حفاظت از اقيانوس‌ها به مخاطبان مي‌رساند.

مستند 85 دقيقه‌اي «شگفتي‌هاي دريا» براي اولين بار در بازار هفتادمين جشنواره فيلم کن رونمايي مي‌شود که از تاريخ 17 تا 28 مي (28 ارديبهشت تا7 خرداد) در فرانسه برگزار خواهد شد.

«شوارتزنگر» که اکنون 69 ساله است در سال 1982 با فيلم اکشن و موفق «کونان بربر» به سينما آمد و سپس در فيلم‌هاي اکشن معروفي چون «ترميناتور» و «شکارچي» نيز به ايفاي نقش پرداخت و با دو فيلم «دوقلوها» و «پليس مهدکودک» بازي در ژانر کمدي را نيز تجربه کرد.

وي زماني که در سن 20 سالگي موفق به کسب عنوان «مسترالمپيا» در رشته پرورش اندام شد براي اولين بار مطرح شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي