جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/01/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5533

 خداحافظي آرش برهاني از فوتبال 

 
آرش برهاني، مهاجم سابق استقلال از دنياي فوتبال خداحافظي کرد.

برهاني پس از اين تصميم در بيانيه‌اي نوشت: در ذهنم نه دنبال کلمات درشت مي‌گردم، نه پي بزرگنمايي هستم، هواداران استقلال و فوتبال ايران چنان عزتي براي من ساخته‌اند که کلمه‌اي نمي‌توانم براي آنها بيابم که در بيانيه خداحافظي قرار دهم، دست تک تک هواداران را مي‌بوسم و از ته دل مي‌گويم همه آنها را دوست دارم و تاکيد مي کنم که «غم درونم را از اين خداحافظي نمي‌توانم کتمان کنم».

قصور و کاستيهاي را با آن دل پر مهر و محبت هميشگيتان به من ببخشاييد. در اين لحظه که از شما خداحافظي مي‌کنم آسوده خاطرم که تمام سعي و تلاش خودم و براي خوشحال کردن و سربلندي تيم خودم انجام دادم.

هر چه محقق شد لطف خداوند و آنچه ماند توان و بضاعتم بود و اميدوارم چهره‌اي از من بخاطر بسپاريد که در آن صادقانه و عاشقانه براي منافع استقلال جنگيده باشم.

اين افتخار که براي دو تيم ستاره‌دار (بواسطه‌ي قهرماني در آسيا) بازي کردم برايم تا هميشه خواهد ماند. يک قهرماني با پاس دوست‌داشتني و چهار قهرماني با استقلال دو ستاره کبير، محبتِ شما عزيزان و کلي خاطرات خوش تمام سرمايه من در اين چند سال حضورم بود.

از رسانه‌هـاي مکتوب، صوتي و تصويري، خبرنگاران عزيزي که نقش زيادي در پيشترفت من داشتند تشکر مي‌کنم، زحمات و محبت آنها را هيچ وقت فراموش نخواهم کرد و اقرار مي‌کنم که هميشه از انتقادها استفاده کرده‌ام و از تشويق و تمجيدشان انگيزه گرفته‌ام.از مديران و مربيان عزيزم تشکر مي‌کنم و از آن مديران و مربياني که سهم بيشتري در پيشرفت من داشتند سپاسگزارم.

از آن دسته از هم تيمي‌هاي عزيزم که ساده و بي آلايش براي يک هدف (موفقيت استقلال) مرا طي اين سال‌ها ياري و همراهي کردند صميمانه تشکر مي‌کنم و برايشان بهترين‌ها را آرزو مي‌کنم.

هر آمدني رفتني هم دارد، با اين وجود فکرش را نمي‌کردم که اينگونه از استقلال و فوتبال خداحافظي کنم، هر چند اين روزها اين جور رفتن‌ها باب شده اما دوست داشتم با پيراهن پرافتخار استقلال از فوتبال کنار بروم و حالا همين جا از هواداران خداحافظي مي‌کنم، تنها در گوشه‌اي از ايران با قلبي آبي.

تنها حسرت من هم ستاره سوم خواهد بود که نتوانستم آن را براي استقلال و با استقلال و هوادارانش به دست بياورم.تصميم نداشتم که در ايران در تيم ديگري بازي کنم ولي همانگونه که در ابتداي فصل نقل و انتقالات شايعه‌هايي به وجود آمد توفيق اجباري نصيبم شد که در تيم خوب پيکان که جز خوبي و احترام و عزت چيز ديگري از بازيکنان، مربيان و مديران اين تيم دوست‌داشتني نديدم بپيوندم و بابت همه‌ي خوبي‌ها از آنها تشکر مي‌کنم.

تا زنده هستم استقلالي و هوادار استقلال هستم و در روز وداع از دنيا هم دوست‌دارم مرا با پيراهن مقدس استقلال به خاک بسپارند.

اميدوارم که در کارهايتان موفقيت به کامتان باشد و همدلي و اتحاد در برابر مشکلات رفيق راهتان.ارادتمند و آرزومند آرزوهاي نيکتان هستم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي