جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/02/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5555

 برانکو: مانع رفتن‌ طارمي و رفيعي نمي شوم 

 
سرمربي پرسپوليس با بيان اينکه آرزويش ماندن طارمي و رفيعي است، گفت: اگر با رفتن از پرسپوليس موقعيت بهتري نصيب‌ اين دو مي شود ما نمي‌توانيم مانع جدايي‌شان شويم.

برانکو ايوانکوويچ در گفت‌وگو با تسنيم درباره اينکه يکي از مسئولان باشگاه پرسپوليس مدعي شده او و دستيارانش از اين باشگاه دريافتي داشتند، اظهار داشت: من به اتفاق دستيارانم در باشگاه بودم اما پولي از باشگاه دريافت نکرديم و مثل همه بازيکنان هنوز از باشگاه طلب داريم.

وي در پاسخ به سوال ديگري در مورد بدهي مالياتي‌اش و اينکه باشگاه پرسپوليس هنوز ماليات او را پرداخت نکرده است، يادآور شد: طبق توافقي که با باشگاه پرسپوليس داشتم پرداخت مالياتم بر عهده باشگاه است و مسئله‌اي که شما به آن اشاره داريد به باشگاه ارتباط دارد.سرمربي پرسپوليس در واکنش به احتمال جدايي سروش رفيعي و مهدي طارمي و رفتن آنها به فوتبال اروپا، عنوان کرد: طارمي تحت قرارداد باشگاه پرسپوليس است و از نظر من، او و سروش بازيکنان بسيار مهمي براي ما هستند اما اگر هر دو پيشنهادي بهتر از پرسپوليس داشته باشند و رفتن به تيم جديد باعث بهتر شدن موقعيت آنها مي‌شود نمي‌توانيم مانع شويم و اينکه براي هر دوي آنها آرزوي موفقيت کنيم. من آرزو مي‌کنم که مهدي و سروش در پرسپوليس بمانند چرا که آنها بازيکنان ارزشمندي براي پرسپوليس هستند.

برانکو در ادامه در واکنش به خبر بازگشت اميد عاليشاه و احمد نوراللهي به پرسپوليس و اينکه يکي از مسئولان باشگاه پرسپوليس اخيرا اين دو بازيکن را خيانتکار خطاب کرده بودند، گفت: اميد عاليشاه و احمد نوراللهي تحت قرارداد باشگاه پرسپوليس هستند و براي گذراندن خدمت مقدس سربازي تيم را ترک کردند. اينکه ديگران در مورد اين دو بازيکن چه صحبتي کردند به من ارتباط ندارد و به اعتقاد من احمد و اميد بازيکنان بسيار ارزشمندي هستند و من با آغوش باز از آنها استقبال خواهم کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي