جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/02/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5557

 خبــــر 

 آيت الله موحدي کرماني:

از امروز رقابت بايد به رفاقت تبديل شود

امام جمعه موقت تهران با بيان اينکه ديگر زمان مناظره و رقابت تمام شده و زمان رفاقت فرا رسيده است، گفت: از امروز رقابت بايد به رفاقت تبديل شود.

به گزارش صداوسيما، آيت‌الله موحدي کرماني در خطبه هاي نمازجمعه تهران گفت: آنچه در مناظرات گفته شد بر اساس نيت دروني منتخبان بود و اينک وظيفه‌شان اخوت، برادري، صميميت، صفا و همکاري است. پس اگر جمله‌اي گفتند که در شأن انقلاب و مردم نبوده دقت کنند و اگر جدي گفته‌اند به خاطر آن به درگاه الهي توبه کرده و از مردم عذرخواهي کنند.

امام جمعه موقت تهران گفت‌ : ديگر زمان مناظره و رقابت تمام شده و زمان رفاقت فرا رسيده است.

يک منبع نظامي سوري خبر داد؛

تأييد حمله جنگنده‌هاي ائتلاف آمريکايي به يک پايگاه ارتش سوريه

يک منبع نظامي سوري با بيان اينکه ائتلاف آمريکايي يکي از پايگاه هاي ارتش سوريه در نزديکي «التنف» در مرزهاي مشترک با عراق را هدف قرار داده است، گفت: اقدام آمريکا تجاوزي آشکار محسوب مي شود.

به گزارش مهر به نقل از النشره، يک منبع نظامي سوري اعلام کرد که جنگنده هاي ائتلاف آمريکايي يکي از پايگاه هاي ارتش سوريه در نزديکي «التنف» در مرزهاي مشترک با عراق را هدف قرار داده است.

بر اساس اين گزارش، اين منبع اعلام کرد: اين اقدام ايالات متحده آمريکا يک تجاوز آشکار به حاکميت ملي سوريه محسوب مي شود.

اين منبع همچنين گفت: با اين اقدام تجاوزکارانه خط بطلاني بر ادعاهاي آمريکايي ها مبني بر عزم آنها براي مبارزه با تروريسم، کشيده شد.

درگيري‌هاي شديد در جنوب ليبي و افزايش آمار تلفات

منابع پزشکي در ليبي اعلام کردند که آمار قربانيان حمله شبه نظاميان تندرو به مقر پايگاه براک در شمال شهر سبها در جنوب ليبي به 134 تن افزايش يافته است.به گزارش ايسنا، اين منابع در مصاحبه با اسکاي نيوز اعلام کردند که 134 تن از نيروهاي ارتش ملي و غيرنظاميان در اين حمله کشته شدند.منابع از بيمارستان دولتي براک اعلام کردند که سر برخي از قربانيان اين کشتار دسته جمعي بريده شده است و برخي ديگر با شليک گلوله به سرشان جان خود را از دست داده‌اند و تعدادي ديگر بدن‌هايشان سوخته شده و عده‌اي ديگر نيز با خودروهاي نظامي زيرگرفته شده‌اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي