جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/02/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5557

 نهادهاي مالي 

 انتصاب مشاور امور سازمان و توسعه سيستم در بانک ايران زمين

براساس حکمي از سوي عبدالمجيدپورسعيد مديرعامل بانک ايران زمين، غلامرضاچيذري به سمت مشاور در امور سازمان و توسعه سيستم اين بانک منصوب شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ايران زمين؛ متن حکم مربوطه به شرح ذيل است؛جناب آقاي غلامرضا چيذري نظر به تخصص، توانمنديها و تجربيات جنابعالي، به موجب اين حکم به عنوان(( مشاور در امور سازمان و توسعه سيستم))منصوب مي شويد تا در چارچوب ضوابط و مقررات بانک انجام وظيفه فرمائيد.

از سوي بانک رفاه،

اعطاي تسهيلات قرض الحسنه به بازنشستگان، مستمري و مقرري بگيران

شعب بانک رفاه در سراسر کشور آمادگي دارند تا نسبت به اعطاي تسهيلات قرض الحسنه به بازنشستگان، مستمري و مقرري بگيران سازمان تامين اجتماعي اقدام کنند.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه کارگران، بازنشستگان، مستمري و مقرري بگيران سازمان تامين اجتماعي که حقوق خود را از بانک رفاه دريافت مي کنند، مي توانند تا سقف 20 ميليون ريال و با مدت بازپرداخت 36 ماه از تسهيلات قرض الحسنه بهره مند شوند.

برگزاري جشنواره طلايي بانک تجارت در" ستاره باران"

قرعه کشي جشنواره طلايي پايانه هاي فروشگاهي با همکاري بانک تجارت و شرکت ايران کيش مجتمع تجاري "ستاره باران تبريز" برگزارشد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت، طي مراسمي در شهر تبريز برگزار شد، به پذيرندگان داراي حساب در بانک تجارت براساس ميزان امتياز کسب شده و به قيد قرعه تعداد 12 کارت هديه پنج ميليون ريالي به همراه لوح سپاس اهدا شد.

مشاور اجرايي مديرعامل بانک صادرات؛

اولويت خلق ارزش براي مشتريان است

مشاور اجرايي مدير عامل و معاون شعب و بازاريابي بانک صادرات ايران در بازديد از شعب اين بانک در استان قزوين، ضمن گفتگوي مستقيم و بي واسطه با مشتريان و کارکنان، خلق ارزش براي مشتريان را يکي از اولويتهاي مهم بانک صادرات ايران در سال 1396 معرفي کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، جام خانه مشاور اجرايي مدير عامل و معاون شعب و بازاريابي با همراهي يوسفيان معاون اعتبارات در سفر به استان قزوين ضمن بازديد سرزده از شعب آبيک کد332 و تهران قديم کد 1696، با تک تک همکاران به صورت مستقيم مذاکره و از نزديک فرآيند سرويس دهي شعب اين بانک به مشتريان را مشاهده نموند.

آغاز فاز نخست ساخت پروژه نيمه تمام بيمارستان 800 تخت خوابي با حمايت بانک ملت

فاز اول ساخت پروژه نيمه‌تمام بيمارستان 800 تخت خوابي مهدي کلينيک با حمايت بانک ملت و با حضور مديرعامل اين بانک و معاون توسعه و مديريت منابع وزارت بهداشت کليد خورد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملت، دکتر هادي اخلاقي فيض آثار در نشستي که به مناسبت عقد قرارداد شروع عمليات ساخت پروژه نيمه تمام بيمارستان 800 تخت خوابي مهدي کلينيک برگزار شد، حمايت و پشتيباني اين بانک را از اين پروژه در قالب ارائه تسهيلات اعلام کرد.

وي بابيان اين نکته که بهره‌برداري از پروژه مهدي کلينيک مي‌تواند ظرفيت قابل‌توجهي از نياز کشور را در بخش درمان و سلامت پوشش دهد گفت: اين پروژه در گذشته به دليل محدوديت‌هايي که به لحاظ مالي داشته با چالش‌هايي مواجه شده است؛ بنابراين با حمايت بانک ملت براي بازسازي و استقرار ساختار اين مجموعه، به نظر مي‌رسد با اطمينان خاطر بتوانيم اين پروژه را به بهره‌برداري برسانيم.

اعضاي جديد هيات مديره بانک سرمايه انتخاب شدند

مجمع عمومي عادي به طور فوق العاده بانک سرمايه با حضور 85 درصد از سهامداران حقوقي و حقيقي اين بانک، در روز شنبه 23 ارديبهشت ماه برگزار شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک سرمايه، با حضور نماينده بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، نماينده سازمان بورس اوراق بهادار، رئيس مجمع عمومي، ناظرين مجمع عمومي، قائم مقام و مديران ارشد صندوق ذخيره فرهنگيان، رئيس اداره نظارت بانک مرکزي، نمايندگان سهامداران حقوقي و سهامداران حقيقي بانک سرمايه و همچنين مديرعامل، معاونان و مديران ادارات بانک سرمايه، مجمع عمومي عادي به طور فوق العاده بانک سرمايه با حضور 85 درصد از سهامداران اين بانک و با رسميت يافتن جلسه مجمع عمومي، در روز شنبه 23 ارديبهشت ماه در تهران برگزار شد.

آغاز عمليات اجرايي احداث بيست و ششمين مدرسه "مهر نوين" در شهرستان فيروزکوه

آغاز عمليات اجرايي احداث بيست و ششمين مدرسه "مهر نوين" در شهرستان فيروزکوهکلنگ احداث بيست و ششمين مدرسه "مهر نوين" در شهرستان فيروزکوه استان تهران به زمين خورد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين، همزمان با اعياد شعبانيه و با هدف توسعه دانايي، طي مراسمي با حضور مقامات ارشد شهرستان فيروزکوه، مديران سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور و مديران بانک اقتصادنوين عمليات اجرايي احداث بيست و ششمين مدرسه بانک اقتصادنوين با نام "مهر نوين" آغازشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي