جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/02/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5557

 ميز خبــــر 

 «ماه عسل 96» به پيشواز ماه مبارک رمضان مي رود

برنامه «ماه عسل» امسال وارد دوازدهمين سال توليد و پخش خود مي شود و اين در حالي است که پيش توليد اين برنامه از پاييز 95 به طور جدي آغاز شده است.به گزارش مهر، برنامه «ماه عسل» در سال 96 نيز به پيشواز ماه مبارک رمضان مي رود. احسان عليخاني تهيه کننده و مجري برنامه «ماه عسل» پيش از اين اعلام کرده بود اتاق فکرش با برگزاري جلسات متعدد درزمينه هاي مختلف کار خودشان را تقريبا يکسال پيش از آغاز پخش برنامه شروع کرده اند. يکي از تفاوت هاي پروسه پيش توليد اين برنامه درسال 96 با سال هاي گذشته اش ارتباط بيشتر با مراکز تحقيقاتي/ پژوهشي، آسيب شناسي هاي متعدد درباره موضوعات مختلف، برگزاري جلساتي با کارشناسان و صاحبنظران در زمينه هاي گوناگون است.همچنين از آنجا که رسالت خاص اين برنامه روايت قصه‌هاي مردم است و مردمي بودن يکي از ويژگي هاي اصلي «ماه عسل» است گروه توليد و اتاق فکر اين برنامه در فضاي مجازي با راه اندازي روبات تلگرامي انتقادات و پيشنهادات مخاطبان خود را پيش از آغاز برنامه مورد ارزيابي و تامل روي آن را در دستور کار قرار داده است.

«آرش کمانگير» به زودي جلوي دوربين

کارگردان سينماي کودک و نوجوان از ساخت فيلم سينمايي «آرش کمانگير» خبر داد.غلامرضا آزادي تهيه کننده و کارگردان سينما در گفتگو با مهر، با اشاره به جديدترين فعاليت هاي سينمايي خود گفت:در حال حاضر فيلم سينمايي «سندباد و سارا» براي حضور سي امين جشنواره بين المللي فيلم هاي بين المللي کودکان و نوجوانان آماده شده است و اولين نمايش آن در اين جشنواره است.

وي ادامه داد: همچنين پيش توليد فيلم سينمايي «آرش کمانگير» را آغاز کرده ام، اين فيلم به صورت رئال و انيميشن سه بعدي ساخته مي شود. متاسفانه در ايران بعد از ساخت فيلم «دره شاپرک» سينماي ايران ديگر تمايلي به ساخت فيلم هايي از اين دست نداشت و بيشتر به سمت سينماي رئال پيش رفت.اين تهيه کننده سينما توضيح داد:طراحي و توليد بخش انيميشن اين فيلم آغاز شده است و فکر مي کنم ساخت آن نزديک به يک سال طول بکشد. فيلمبرداري بخش رئال اين فيلم به زودي در تيرماه توسط پيام آزادي صورت مي گيرد.

آزادي در پايان گفت:فکر مي کنم سينماي ايران بايد به قهرمانان شاهنامه توجه بيشتري داشته باشد و آثاري با چنين موضوع هايي را جلوي دوربين ببرد تا جوانان و نوجوانان ما آشنا شوند.

آخرين آمار فروش فيلم در سينماها

فروش فيلم‌هاي سينمايي در هفته گذشته بهتر بود و فيلم «نهنگ عنبر 2» با اقبال بيشتري مواجه شد.به گزارش فارس، در ميان اکران‌هاي سينمايي بر خلاف تصور تنها فيلم «نهنگ عنبر2؛ سلکشن رويا» موفق به جلب نظر مخاطب شد.علي سرتيپي مديرعامل دفتر پخش فيلميران درباره فروش فيلم گفت:پنجشنبه شب در اکثر سالن‌هاي تهران و شهرستان فيلم با فروش فوق‌العاده مواجه شد و هم اينک فروش فيلم در شرايطي که اکثر مردم درگير انتخابات بودند به رقم 4 ميليارد و 900 ميليون تومان رسيد.وي درباره فروش فيلم «برادرم خسرو» گفت: اين فيلم نيز در ميان فيلم‌هاي اجتماعي با اقبال مواجه شد و به فروش 250 ميليون تومان رسيد.احمد مختاري مدير پخش هدايت‌فيلم درباره فروش فيلم‌هاي اين دفتر گفت:«گشت 2» هم‌اکنون به فروش کل 18 ميليارد و 800 ميليون تومان رسيد و فيلم «خوب، بد، جلف» به فروش 16 ميليارد و 50 ميليون تومان دست يافت.

وي درباره فيلم «ويلايي‌ها» گفت: اين فيلم در تهران به فروش يکصد ميليون و در شهرستان به فروش 40 ميليوني دست يافت که در کل 140 ميليون تومان فروش فيلم در گيشه سينما بود.

وي درباره فروش فيلم «آشوب» گفت: اين فيلم در تهران يکصد ميليون و در شهرستان 30 ميليون تومان فروش داشت که در کل به فروش 130 ميليون تومان رسيد.حبيب اسماعيلي مدير دفتر پخش رسانه فيلمسازان مولود درباره فروش «نقطه کور» گفت: فروش فيلم به عدد 310 ميليون تومان رسيده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي