جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/02/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5557

 خبر هنري 

 بازيگر هاليوود براي تعطيلات به چين مي‌رود،

"جکي چان" همسفري رمزآلود

فيلم سينمايي "تعطيلات در چين، رمز و راز ماسک آهني" به کارگرداني "اولک استفاچنکو" اواخر تابستان 2017 اکران مي‌شود.

به گزارش ميزان، به تازگي جديدترين تصاوير از فيلم تعطيلات در چين که دو بازيگر مطرح سينماي امريکا و آسيا در آن بازي مي‌کنند منتشر شده است. اين فيلم سرمايه گذاري سينما روسيه در هاليوود به حساب مي‌آيد.

جکي چان بازيگر مطرح و ثروتمند سينماي آسيا در کنار "آرنولد شوارتزنگر" يکي از محبوب‌ترين بازيگران هاليوود در اين فيلم همبازي شده‌اند.

در اين فيلم جيمز هوک با بازي آرنولد شوارتزنگر از پتر کبير نامه‌اي دريافت مي‌کند. اين نامه او را براي سفر به آسيا و روسيه دعت مي‌کند. اما ين سفر به هيچ وجه اتفاقي عادي نبوده و زندگي جيمز را تحت‌الشعاع قرار مي‌دهد.

الکس پترخين و اولک استفاچنکو نگارش فيلمنامه اين اثر را انجام داده‌اند. فيلمي که در ژانر هيجاني و فانتزي به زودي اکران خواهد شد.

«ديرين ديرين» فانتزي مي‌شود

کارگردان انيميشن «ديرين ديرين» گفت: اين انيميشن روزانه شبيه به «ديرين ديرين»، اما با حال و هوايي متفاوت است. ضمن اينکه فانتزي‌اش بيشتر از «ديرين ديرين» است.«علي درخشي» طراح، کارگردان و نويسنده انيميشن در گفت‌وگو با فارس گفت:در حال حاضر در مرحله پيش توليد انيميشني جديد هستيم که قرار است از نيمه خرداد ماه وارد مرحله توليد شويم.وي ادامه داد: هنوز نامي براي اين اثر انتخاب نکرديم و اگر طبق برنامه‌ريزي‌هايمان پيش رويم بايد پخش از اوايل تابستان در فضاي مجازي و احتمالا تلويزيون آغاز شود.کارگردان انيميشن «ديرين ديرين» در پاسخ به اينکه فضاي موجود در اين اثر تا چه ميزان با «ديرين ديرين» متفاوت است، بيان داشت: اين انيميشن روزانه شبيه به «ديرين ديرين»، اما با حال و هوايي متفاوت است. ضمن اينکه فانتزي‌اش بيشتر از «ديرين ديرين» است.وي ادامه داد: فضاي قصه‌ها مثل ديرين ديرين در گذشته اتفاق نمي‌افتد و کاملا به روز است. همچنين تعداد کاراکترها بيشتر از آنجا است و قالب متنوع‌تري دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي