جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/03/25 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5577

 نهادهاي مالي 

 توسعه بانکداري الکترونيکي، سرلوحه اقدامات بانک ملي

با گذشت يک سال و نيم از راه اندازي سامانه «بام» بانک ملي ايران، بيش از يک ميليون نفر به عضويت آن در آمده اند.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ايران، «بام» اکنون به يک سامانه پر مخاطب تبديل شده و دليل آن هم کاربردهاي فراوانش است. کاربر «بام» تقريبا از حضور در شعبه براي انجام هر عمليات بانکي بي نياز است.

دريافت صورتحساب، انتقال وجه، شارژ خودکار سيم کارت، عمليات کارت به کارت، پرداخت قبض، پرداخت اقساط تسهيلات، خريد شارژ و پرداخت به خيريه ها تنها بخشي از خدمات سامانه «بام» است.

رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين:

معرفي خدمات و محصولات جديد اقتضاي بازار رقابتي بانکي است

رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين گفت: شرايط رقابتي حاکم بر نظام بانکي ايجاب مي‌کند که بانک اقتصادنوين در کنار ارايه خدمات و محصولات با کيفيت به مشتريان، با معرفي خدمات و محصولات جديد و خلاقانه زمينه رضايت‌مندي بيشتر مشتريان را فراهم کند.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين، سيامک دولتي در جمع اعضاي هيات مديره، معاونين و مديران ستادي اين بانک طي سخناني تاکيد کرد: بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران پايه‌گذار تغييرات بنيادي و کيفي در نظام بانکي کشور بوده و علاوه بر اين در طي سال‌هاي فعاليت خود همواره کوشيده با درک فضاي رقابتي و با در نظر گرفتن نيازهاي مشتريان، نسبت به معرفي محصولات و خدمات جديد اقدام کند.

عضو کميسيون عمران مجلس مطرح کرد:

بهبود عملکرد بانک مسکن در چهار سال گذشته

عضو کميسيون عمران مجلس گفت: بدون اغراق تسهيلات صندوق پس انداز مسکن يکم ،قدرت خريد بسياري از خانواده‌ ها به ويژه زوج‌ هاي جوان را افزايش داد.فرج الله رجبي در گفتگو با روابط عمومي بانک مسکن، با اشاره به عملکرد مثبت بانک مسکن در دوره 4 سال گذشته، گفت: اين بانک به عنوان يک بانک توسعه‌اي به وظايف خود به خوبي عمل کرده که خروجي اين عملکرد امروز واضح و مبرهن است.

اين نماينده مردم در مجلس دهم با بيان اينکه بانک مسکن فعاليت‌هاي تخصصي خود را به خوبي انجام مي‌دهد گفت: سياست‌هاي شفاف در بانک مسکن به خوبي در جريان است و اين بانک در بخش‌هاي مختلف طي حدود 4 سال گذشته به خوبي به لحاظ کيفي رشد کرده که اين بهبود عملکرد کاملا مشهود و محسوس بوده است.

تقدير مجلس از مديرعامل بانک پارسيان در حمايت از کارگاه هاي کوچک و متوسط

کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي، به پاس تقدير از خدمات بانک پارسيان در اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي، رونق توليد و اشتغال و حمايت از کارگاه هاي کوچک و متوسط، از دکتر کورش پرويزيان مديرعامل بانک پارسيان و رئيس کانون بانک هاي خصوصي تقدير کرد.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک پارسيان ،در اين زمينه دکتر نادري نماينده مجلس و عضو کميسيون اقتصادي مجلس ، ضمن تقدير از عملکرد بانک پارسيان و مديريت آن، افزود: بانک پارسيان در راستاي اشتغال و توليد، حمايت از بنگاه هاي کوچک و متوسط را در اولويت خود قرار داده و از اوايل سال 95 تاکنون با دادن تسهيلات به توليدکنندگان و کارافرينان گام هاي بزرگي را برداشته است.

استقرار پيشخوان شهرنت بانک شهر در مجاورت حرم امام هشتم

همزمان با ليالي قدر پيشخوان شهرنت بانک شهر در شهر مقدس مشهد مستقر و راه اندازي شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، سرپرستي منطقه 1 اين بانک با هدف ارائه خدمات بانکي به زائران و افزايش سطح رضايتمندي شهروندان، اقدام به استقرار و راه اندازي پيشخوان شهرنت بانک شهر در مجاورت حرم امام هشتم (ع) کرد.درهمين راستا و درجهت افزايش رضايتمندي از خدمات ارايه شده توسط بانک شهر، هموطنان مي‌توانند با مراجعه به اين پيشخوان به‌صورت آنلاين با رئيس شعبه مجازي ارتباط گرفته و درخواست‌هاي بانکي خود را به‌صورت غيرحضوري انجام دهند.

MPOS خدمت ويژه بانک تجارت براي مديريت دريافت هاي خرد

پذيرندگان MPOS بانک تجارت ، با پذيرش انواع کارت هاي شتابي در هر مکان مي توانند دريافت هاي خرد را مديريت کنند .

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت ، ابراهيم کاظم پور سخنگوي اين بانک ، با اشاره به گسترش شبکه هاي تلفن همراه و بهبود روش هاي پرداخت الکترونيک در کشور گفت : ابزار جديد پرداخت (MPOS ) به مصرف کننده اين امکان را مي دهد که از تلفن همراه خود به عنوان پايانه فروش استفاده کرده و مبالغ مربوط به دريافت هاي خرد همچون تحويل کالا در منزل يا محل کارمشتريان ، کرايه تاکسي ، خريدهاي رهگذري و ... را از طريق کارت هاي شتابي به راحتي انجام دهد .

بانك صادرات در سال گذشته 44 طرح كلان اقتصادي را تامين اعتبار كرد

بانک صادرات ايران در سال 1395در راستاي تحقق اصل اقتصاد مقاومتي و همسو با سياستهاي دولت محترم، با اختصاص بيش از يکصد هزار ميليارد ريال از منابع(ريالي و ارزي)، اجراي 44 طرح کلان اقتصادي در استانهاي فارس، بوشهر، يزد، كرمانشاه، خراسان رضوي، گيلان، اصفهان، تهران، آذربايجان غربي، ايلام، كردستان، قزوين، همدان، كرج، هرمزگان، مركزي و مازندران را تأمين اعتبار کرده است.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک در راستاي اقتصاد مقاومتي و به منظور افزايش اشتغال و رونق اقتصادي، هدايت منابع بانکي به سمت طرح هاي مولد و اشتغالزا را در دستور کار قرار داده که بر اساس در سال گذشته، بيش از 44 طرح کلان اقتصادي در اقصي نقاط کشور را تأمين اعتبار کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي