جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/04/12 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5590

 ميز خبر 

 تجمع کسبه پلاسکو براي چهارمين بار در يک ماه اخير

کسبه پلاسکو براي چهارمين بار در يک ماه اخير تجمع کردند.

به گزارش ايلنا، در حالي که شش ماه از حادثه پلاسکو مي‌گذرد به گفته کسبه پلاسکو تا امروز براي حل مشکلات آنان اقدام خاصي از طرف بنياد مستضعفان صورت نگرفته است و به همين خاطر طي يک ماهه اخير تجمعاتي را در اعتراض به اين مسئله برگزار کردند.

کسبه پلاسکو از ساعت 9 صبح روزگذشته مقابل بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي با در دست داشتن بنرهايي مبني بر اينکه سکوت 5 ماهه آنها به دليل اعتماد به رئيس بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي است، خواستار رسيدگي هرچه سريع‌تر به وضعيت خود شدند.

يکي از کسبه در گفت‌وگو با ايلنا گفت: اجناس کسبه هر شب از طرف سارقان تهديد مي‌شود و به همين خاطر کسبه اقدام به برپايي چندين چادر، درب پشتي ساختمان پلاسکو کرده‌اند تا با نگهباني از ساختمان مانع از ورود سارقان و غارت اموال خود شوند.

کسبه تاکيد مي‌کنند که خواهان مقاوم‌سازي 286 پلاک سالم و ساخت هرچه زودتر قسمت تخريب شده هستند و از بنياد مستضعفان درخواست دارند که هرچه سريع‌تر نسبت به بازسازي و يا حداقل ساخت دوباره اين مکان اقدام کنند، چرا که سرنوشت چند تن از کسبه به دليل عدم رسيدگي بنياد مستضعفان به اين مسئله همچنان در هاله‌اي از ابهام است.

انفجار گاز درباقرشهر4 نفر را مصدوم کرد

مسئول آتش نشاني شهرداري باقرشهر گفت: انفجار گاز منزلي در باقرشهر شهرري چهار نفر را روانه بيمارستان کرد که حال يکي از آنان وخيم است.

ابوالفضل رضايي شب در گفت و گو با ايرنا با بيان اينکه اين انفجار در يک منزل مسکوني در خيابان توريست باقرشهر رخ داد، افزود: در اين انفجار سه نفر مجروح شده و يک نفر که در زير آوارها گرفتار شده بود، دچار سوختگي شديد شده است.

وي افزود: پس از اعلام اين حادثه به آتش نشاني، آتش نشانان و عوامل اورژانس به سرعت در محل حادثه حضور يافتند و مجروحان را به بيمارستان هفت تير شهرري منتقل کردند.

رضايي با بيان اينکه عمليات آواربرداري همچنان ادامه دارد، افزود: ساعت 19 و 20 دقيقه شب گذشته خبر انفجار گاز در خيابان توريست به ايستگاه آتش نشاني شهرداري باقرشهر اعلام شد.

وي افزود: در اين حادثه، انفجار گاز خانه هاي مجاور منزل مسکوني محل حادثه نيز تخريب شد.

رضايي گفت: علت اصلي اين حادثه هنوز مشخص نشده است.

کشف 150 کيلو انواع مواد افيوني در يزد

معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان يزد، از کشف 140 کيلو ترياک و 10 کيلو حشيش در بازرسي از يک دستگاه خودروي سواري "تويوتا" توسط ماموران پليس استان خبر داد.

به گزارش ايلنا، "محمودميرحسيني" گفت: در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ و واردکنندگان موادافيوني، پليس استان کنترل محورهاي مواصلاتي را مدنظر قرار دادند.

سرهنگ ميرحسيني ادامه داد: در راستاي اجراي اين طرح ماموران انتظامي يک دستگاه خودروي سواري "تويوتا" را متوقف و مورد بازرسي قرار دادند که 150 کيلو انواع موادمخدر شامل 140 کيلو ترياک و 10 کيلو حشيش کشف شد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان يزد تصريح کرد: در اين خصوص سه تن از سوداگران مرگ دستگير و به دادسرا معرفي شدند.

سرهنگ ميرحسيني در خاتمه يادآور شد: قاچاقچيان اين محموله موادمخدر را از جنوب شرق کشور بارگيري و قصد انتقال به يزد را داشتند که توسط ماموران پليس شناسايي و دستگير شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي