جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/04/22 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5599

 خبر 

 بيانيه 171 نماينده خطاب به رئيس جمهوري درباره لزوم استفاده از جوانان متخصص در کابينه دوازدهم

171 نماينده مجلس شوراي اسلامي در بيانيه اي از رئيس جمهوري خواستند فرصت براي جوانان فرهيخته و متخصص در سطوح عالي مديريت دولت دوازدهم فراهم کند.به گزارش خانه ملت، متن اين بيانيه که توسط محمدحسين فرهنگي در نشست علني چهارشنبه مجلس شوراي اسلامي قرائت شد به شرح زير است:« از جنابعالي خواستاريم که با دعوت و ايجاد حضور به جوانان فرهيخته و متخصص درکابينه و سطوح عالي مديريت دولت دوازدهم موجبات برقراري عدالت نسلي، پوياسازي دولت و هموارسازي و پيشبرد مسير توسعه را فراهم آوريد که بي شک توسعه همه جانبه و پايدار جز با مشارکت مستقيم جوانان ميسر نخواهد بود.»

وزير دفاع:

تمام اقلام نيروهاي مسلح توسط وزارت دفاع ساخته مي‌شود

وزير دفاع با بيان اينکه تمام اقلام نيروهاي مسلح توسط وزارت دفاع ساخته مي‌شود، تاکيدکرد: پشتوانه‌اي اگر نباشد هيچ کاري صورت نخواهد گرفت.به گزارش ايسنا، حسين دهقان در حاشيه جلسه هيات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به اين پرسش که آيا در کابينه آينده حضور داريد؟ گفت: تاکنون بحثي مبني بر اينکه افراد کجا باشند نشده و آقاي روحاني بر اساس سياست هايي که دارند اقدام به گزينش خواهند کرد.وي درباره اظهارات اخير مقام هاي آمريکايي نيز تصريح کرد : حرف هايشان جديد نيست و همواره از اين حرف ها زده‌اند. آنها با توجه به خوي استکباري که دارند فقط کافي است ورقي به تاريخ بزنند و اقدام و گفتارشان را ببيند و متوجه بشوند چقدر منفور شده اند. وزير دفاع امريکا بيشتر فکر کندو به طبيب مراجعه کند.وي افزود: داعش يک ايدئولوژي شده که هيچ پشتوانه عقلي نداشته و جايي پذبرش نخواهد شد. آنها نقاط مرکزي را از دست
داده اند و يقينا اگر اراده باشد که مقابله اي جدي با بقاياي داعش باشد اين کار صورت خواهد گرفت.دهقان افزود: همچنين تمام اقلام نيروهاي مسلح توسط وزارت دفاع ساخته مي‌شود و البته پشتوانه‌اي اگر نباشد هيچ کاري صورت نخواهد گرفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
گزارش
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي