جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/04/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5602

 ميز خبر 

 نتايج آزمون ورودي مقطع عالي حوزه‌هاي علميه خواهران اعلام شد

نتايج آزمون ورودي داوطلبان تحصيل در مقطع عالي(سطح سه) سال تحصيلي 97-96 حوزه‌هاي علميه خواهران اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نتايج آزمون ورودي داوطلبان تحصيل در مقطع عالي(سطح سه) سال تحصيلي 97-96 حوزه‌هاي علميه خواهران در سامانه پذيرش مرکز حوزه‎‌هاي علميه خواهران به نشانيhttp://paziresh.whc.ir/ منتشر شد.داوطلبان مي‌توانند با ورود کدرهگيري يا شماره پرونده، شماره شناسنامه و شماره ملي نسبت به دريافت نتايج اين آزمون اقدام کنند.

پذيرفته‌شدگان اين مرحله از ميان داوطلباني که حد نصاب لازم را کسب کرده‌اند، براساس بالاترين امتياز علمي به مصاحبه علمي- رفتاري دعوت خواهند شد چراکه پذيرفته‎شدگان بايد علاوه بر دانش و توانايي ذهني لازم از شايستگيهاي اخلاقي، فکري و رفتاري نيز برخوردار باشند.

داوطلبان معرفي شده به مصاحبه بايد از 28 تا 30 تيرماه با در اختيار داشتن کد رهگيري نسبت به ثبت نوبت مصاحبه خود از طريق وبگاه سنجش و پذيرش مرکز مديريت حوزه‎هاي علميه خواهران اقدام کنند.

مصاحبه علمي- رفتاري داوطلبان مقطع عالي(سطح سه) نيز 31 تيرماه تا 9 مردادماه برگزار مي‌شود و اين زمان تمديد نخواهد شد.

حضور در جلسه مصاحبه طبق زمان انتخابي الزامي بوده و عدم مراجعه داوطلبان در مصاحبه به منزله انصراف تلقي مي‌شود.

نتايج قرعه‌کشي هفدهمين دوره عتبات دانشگاهيان اعلام شد

در هفدهمين دوره از عتبات دانشگاهيان که از 15 مرداد آغاز و تا آبان انجام خواهد شد 14 هزار نفر از دانشگاهيان سراسر کشور کربلايي مي‌شوند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري آنا از لبيک، قرعه‌کشي متقاضيان هفدهمين دوره عتبات دانشگاهيان که به صورت اينترنتي انجام شد و نتايج آن در سامانه عتبات به نشاني www.labbayk.ir اعلام شده است.

متقاضيان مي‌توانند با مراجعه به سايت لبيک و با استفاده از کد ملي و شماره شناسنامه خود از نتايج قرعه کشي با خبر شده و وضعيت خود را مشاهده کنند. ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان با تبريک به نفرات برگزيده، براي متقاضياني که نامشان به عنوان زائر اصلي يا ذخيره اعلام نشده است، آرزوي توفيق سفر به عتبات عاليات در دوره‌هاي بعدي اعزام را دارد.

کساني که به عنوان زائر اصلي يا ذخيره اعلام شده‌اند بايد اقدام به نهايي کردن ثبت‎نام در سامانه عتبات کنند. بديهي است نهايي نشدن ثبت‎نام تا اين تاريخ به معناي انصراف است و زائران ذخيره جايگزين خواهند شد. آن دسته از ثبت‎نام‎کنندگاني که نامشان به عنوان زائر اصلي يا ذخيره انتخاب نشده، نااميد نباشند و با شرکت در برنامه‌ها و مسابقات مختلف ستاد به ويژه مسابقات کانال تلگرامي لبيک که در اين ايام برگزار مي‌شود، همراه ستاد باشند.ثبت‌نام از متقاضيان تشرف به عتبات دانشگاهيان از 10تير در سايت لبيک آغاز و تا 24 تير ادامه داشت و در اين مدت بيش از 96 هزار نفر از دانشگاهيان براي اعزام به عتبات در سايت لبيک ثبت‎نام کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي