جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/04/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5603

 خبــــر 

 ترامپ مشاور ويژه در تحقيقات مربوط به روسيه منصوب کرد

دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمريکا از انتصاب يک دادستان فدرال سابق به عنوان مشاور ويژه‌اش خبر داد؛ مشاوري که به گفته رسانه‌هاي آمريکايي قرار است به مديريت مسائل مربوط به تحقيقات مربوط به روسيه بپردازد.

به گزارش ايسنا،‌ به نقل از خبرگزاري فرانسه، کاخ سفيد در بيانيه کوتاهي اعلام کرد، تاي کاب، يکي از شرکا در شرکت حقوقي "هوگان لاولز" در شهر واشنگتن به عنوان "يک عضو کليدي در ميان کارکنان کاخ سفيد" به عنوان مشاور ويژه خدمت خواهد کرد.

حمله خمپاره‌اي به سفارت روسيه در دمشق

منابع دولتي سوريه از هدف قرار گرفتن سفارت روسيه در دمشق خبر دادند اما تاکيد کردند که کسي در اين حمله آسيب نديده است.به گزارش ايسنا، به نقل از خبرگزاري رسمي سوريه (سانا)، دو گلوله که گمان مي‌رود گلوله خمپاره باشد به سمت مجتمع سفارت روسيه در دمشق شليک شد که يکي از آنها به ساختمان مجتمع اصابت کرد و ديگري در مکاني نزديک به آن به زمين خورد.گزارشي از تلفات در اين حمله از سوي مسئولان سوري تاييد نشده است.

کشته شدن 4 سرباز پاکستان در کشمير

ارتش پاکستان از کشته شدن چهار سرباز اين کشور در منطقه مورد مناقشه کشمير خبر داد.به گزارش ايسنا، به نقل از خبرگزاري رويترز، ارتش پاکستان اعلام کرد، چهار سرباز اين کشور که سوار بر يک خودروي نظامي بودند، مورد هدف حملات توپخانه‌اي از سوي هند قرار گرفتند.وزارت دفاع هند در واکنش به اين موضوع اعلام کرده که اطلاعي از وقوع چنين رويدادي ندارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي