جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/04/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5603

 نهادهاي مالي 

 تمديد مهلت سپرده‌گذاري سي و هشتمين مرحله قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملي

مهلت سپرده‌گذاري سي و هشتمين مرحله قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملي ايران تا پايان مرداد ماه تمديد شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ايران، هموطنان و مشتريان تا پايان مرداد ماه 1396 فرصت دارند، نسبت به افتتاح حساب و يا تکميل موجودي در شعب بانک ملي ايران در سراسر کشور اقدام کنند.

عيادت مديرعامل بانک سپه از ناصر يمين مردوخي پيشکسوت رسانه

محمدکاظم چقازردي، مديرعامل بانک سپه، در عيادت از ناصر يمين مردوخي کردستاني، پيشکسوت اصحاب رسانه، از زحمات ارزشمند وي قدرداني و براي ايشان آرزوي سلامتي کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازپايگاه اطلاع رساني بانک سپه، رئيس هيأت مديره بانک در اين ديدار صميمانه که با حضور هاشمي، مشاور مديرعامل و رئيس اداره کل روابط عمومي و اميري، رئيس حوزه مديريت عامل و هيأت مديره صورت گرفت؛ گفت: استاد مردوخي، از پيشکسوتان رسانه، اهل قلم و شاعر اهل بيت (ع) است که در اشعار و کلامش خير خواهي، صداقت و حق طلبي موج مي زند.

عضو هيات مديره بانک مسکن :

از روش‌هاي جديد تامين مالي براي اجراي پروژه‌هاي زيرساختي حمايت مي کنيم

ابوالقاسم رحيمي انارکي عضو هيات مديره بانک مسکن در همايش تامين مالي شرکت‌هاي حمل‌ونقل ريلي ، بر ضرورت استفاده از روش‌هاي جديد تامين مالي توسط نهادهاي دولتي، با توجه به محدوديت‌هاي بودجه عمراني دولت تاکيد کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک مسکن ، رحيمي انارکي در ادامه با اشاره به فعاليت دو ساله شرکت تامين سرمايه بانک مسکن از زمان تاسيس تا کنون، اظهار کرد: هدف اصلي از تشکيل اين شرکت، بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي ابزارهاي نوين تامين مالي بوده که عملکرد خوبي نيز در اين زمينه و در چارچوب اهداف، استراتژي‌ها و سياست‌گذاري‌هاي پيش‌بيني شده در اساسنامه داشته است.

مدير عامل بانک توسعه صادرات :

بنگاه هاي صادرات محور در ليست خدمات بانک توسعه صادرات هستند

دکتر صالح آبادي براين باور است که توسعه پايدار کشور در گرو گسترش و ارتقا صادرات غير نفتي است و همه هدف اين بانک تسهيل روند صادرات و تعامل سازنده با بخش توليد صادرات محور است.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک توسعه صادرات ،دکتر صالح آبادي به همراه هيات مديره اين بانک و رئيس شعبه بانک توسعه صادرات در ساري از پنج واحد اقماري زيرمجموعه اين شرکت بازديد به عمل آورد.

تقدير رييس کميته امداد امام خميني(ره) از مديرعامل بانک پارسيان

رئيس کميته امداد امام خميني(ره)، با ارسال تقديرنامه‌اي به بانک پارسيان، مراتب تشکر و قدرداني خود را از مديرعامل و کارکنان بانک پارسيان در راستاي حمايت از مددجويان اين کميته اعلام کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک پارسيان؛ در اين تقديرنامه پرويز فتاح رييس کميته امداد امام خميني(ره) از مشارکت، همکاري و مساعدت مديران وکارکنان بانک پارسيان در حمايت از مددجويان کميته امداد قدرداني کرد و همچنين نقش آفريني بانک پارسيان در گسترش اشتغال پايدار، تحقق سياست هاي اقتصادمقاومتي و عدالت اجتماعي در کشور را ستود.

افتتاح حساب بانک سينا نزد 13 بانک معتبربين المللي

تعداد حساب هاي افتتاح شده از سوي بانک سينا در بانک هاي معتبر بين المللي به 13 مورد رسيد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک سينا، اين بانک در جهت روان سازي و ارتقاء توان رقابت پذيري در عرصه داخلي و خارجي و به منظور بهره گيري از ظرفيت هاي بين المللي، در 13 بانک فعال در سراسر دنيا، اقدام به افتتاح حساب کرده است که از آن جمله مي توان به بانک هايي از کشورهاي سوئيس، ايتاليا، اتريش، روسيه و اسپانيا اشاره کرد.

خروج 127.000 خانوار از چرخه حمايتي کميته امداد با حمايت بانک ملت

رييس کميته امداد امام خميني (ره) اعلام کرد که بانک ملت در 6 سال گذشته، 11 هزار و 660 ميليارد ريال به مددجويان تحت پوشش اين کميته، تسهيلات اشتغالزايي اعطا کرده است.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملت، مهندس پرويز فتاح در مراسم انعقاد تفاهمنامه جديد با اين بانک براي سال 96، تاکيد کرد که با تسهيلات اعطايي از سوي اين بانک، 127 هزار خانوار از چرخه حمايتي کميته امداد امام خميني(ره) خارج شده اند.

گزارش تسهيلات قرض الحسنه بانک رفاه به بازنشستگان، مستمري بگيران و مقرري بگيران

بانک رفاه از ابتداي سالجاري تاکنون بالغ بر 81,796 ميليون ريال تسهيلات قرض الحسنه طي 4,777 فقره به بازنشستگان، مستمري بگيران و مقرري بگيران سازمان تامين اجتماعي پرداخت کرده است.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه ، همچنين از ابتداي سال 95 تاکنون تعداد 7,614 فقره تسهيلات طرح تلاش گستر رفاه به مبلغ 1,324,261 ميليون ريال به کارگران شاغل تحت پوشش بيمه سازمان تامين اجتماعي پرداخت شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي