جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/04/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5603

 نقد فيلم 

 سازمان فرهنگي هنري برگزار مي‌کند:

سايه‌بان مهر؛ اردوي فرهنگي ويژه شهروندان تهراني

فرهنگ‌سراي امام(ره) در ويژه‌برنامه «سايه‌بان مهر» جشنواره تابستانه، از 18 تيرماه تا 15 شهريورماه با برپايي ايستگاه‌هاي فرهنگي هنري ميزبان شهروندان تهراني شده است.به گزارش سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، فرهنگ‌سراي امام(ره) با هدف ايجاد روحيه تعاون و همکاري‌هاي اجتماعي، گسترش شادي و نشاط در شهر تهران و تحکيم هويت ايراني اسلامي شهروندان از سوي سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران تبديل به اردوگاه فرهنگي شده است.

ايستگاه‌هاي متنوع فرهنگي هنري اين اردوگاه شامل کارگاه‌هاي خانواده سالم، مشاوره مذهبي، نمايش گروهي، بازي و سرگرمي، نمايش فيلم‌هاي سينمايي، برنامه‌هاي شاد نمايشي، بازي‌هاي فکري، رايانه و غرفه‌هاي کودک است.

اين اردوگاه فرهنگي از 18 تيرماه کار خود را آغاز کرده و تا 15 شهريورماه از 8 صبح تا 8 شب ادامه خواهد داشت.

حال «حاج حبيب» سينماي ايران خوب نيست

فرزند حبيب کاسه‌ساز گفت که در حال حاضر سرطان در بدن پدرم پيشروي کرده است.

محسن کاسه ساز در گفت‌وگو با پويا، درباره آخرين وضعيت حبيب اللّه کاسه‌ساز گفت: متأسفانه حال پدرم خوب نيست و در حال حاضر درآي‌.سي‌.يو بستري است. دکتر چند وقتي ايران نبوده است و قرار است به زودي پدرم را معاينه کند.

وي درباره اعلام نظر پزشکان درباره حاج حبيب کاسه ساز بيان کرد: پزشکان به ما گفته‌اند که سرطان در بدن پدرم متاستاز(پيشروي) کرده است و چندين نقطه ديگر از بدنش را نيز فراگرفته است. عمل هم نمي‌توانند انجام بدهند چون در حال حاضر پدرم شرايط عمل جراحي راندارد.

در حال حاضر بايد صبر کنيم تا شرايط جسمي پدرم کمي نرمال شود؛شايد پزشکان بتوانند آن موقع کاري انجام دهند.کاسه‌ساز اظهار کرد: از مردم کشورمان مي‌خوام تا براي بهبود حال پدرم دعا کنند.بنابر اين گزارش، حبيب الله کاسه ساز چندي پيش به علت سرطان معده به بيمارستان بقيه‌الله اعظم(عج) مراجعه کرد و به خاطر شدت سرطان معده وي به طور کامل از بدنش خارج شد.

رقابت 11 فيلم در بخش ويديويي جشنواره شهر

11 اثر در بخش فيلم هاي بلند داستاني (ويديويي) ششمين جشنواره بين المللي فيلم شهر به رقابت مي پردازند.به گزارش روابط عمومي ششمين جشنواره بين المللي فيلم شهر، هيات انتخاب بخش بلند داستاني شامل نگار آذربايجاني، حسين مسافر آستانه و عباس رافعي، از ميان آثار رسيده به بخش ويديويي، 11 فيلم را براي حضور و رقابت در اين بخش انتخاب كردند که اسامي آن ها به شرح ذيل است:

«فرزندان» و «جاده تباهي» به کارگرداني ياسر طالبي و تهيه کنندگي ميترا روحي منش، «يونس» به کارگرداني داريوش ياري و تهيه کنندگي عليرضا ابوالقاسمي نژاد، «اجباري» به کارگرداني حميدرضا رفائي وتهيه کنندگي رضا درخشان، «نورا» به کارگرداني وحيد پرشاد و تهيه کنندگي سيد امير سيدزاده، «صحنه هايي از زندگي يک کارآگاه» به کارگرداني و تهيه کنندگي عليرضا رسولي نژاد، «جاده» به کارگرداني مجيد اسماعيلي پارسا و تهيه کنندگي عباس روزي طلب، «سپيده به رنگ مرواريد» به کارگرداني و تهيه کنندگي روح اله حجازي، «عينک» به کارگرداني رضا آقايي و تهيه کنندگي عبداله باکيده، «مات» به کارگرداني و تهيه کنندگي صبا کاظمي و «نمي خواهم زنده بمانم» به کارگرداني علي يحيايي و تهيه کنندگي قاسم قلي پور.

ششمين جشنواره بين‌المللي فيلم شهر از 9 تا 14 مردادماه به دبيري سيدعلي احمدي در پرديس سينمايي ملت برگزارمي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي