جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/04/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5603

 در خصوص لغو دربي باشگاه بايد جواب دهد
 برانکو: در اوکراين با کمبود بازيکن مواجه بوديم 

 
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تأکيد کرد، مهاجم ملي‌پوش اين تيم تا زمان ديدار مقابل الاهلي عربستان در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا به شرايط مطلوب خواهد رسيد. برانکو ايوانکوويچ پس از بازگشت تيمش از اردوي اوکراين، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما اردوي‌مان را تمديد نکرديم. همه چيز طبق برنامه بود و شرايطي عالي در کمپ ديناموکيف داشتيم. زمين و هتل عالي بودند و سه بازي دوستانه کرديم. در اين بين تنها اشکال اين بود که تعداد بازيکنان آن‌طور که مي‌خواستيم نبود و بازيکن کم داشتيم.

وي افزود: در مدت زمان اقامت‌مان در اوکراين وحيد اميري مشکل کمر درد داشت و منشا هم يک کسالت مختصري داشت که اين مشکل نيز به زودي حل خواهد شد.سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در واکنش به گلايه بازيکنان از فشار تمرينات گفت: خب طبيعي است که بازيکنان هميشه از فشار تمرينات گله کنند، اما همه آنها عالي کار کردند. من هيچ گلايه‌اي از آنها ندارم، چون همه عالي بودند. همه عالي بودند و بايد از بازيکنان تشکر کنم و اکنون نيز بايد خودمان را به خوبي براي بازي با الاهلي آماده کنيم.

برانکو در پاسخ به اين سؤال که مهدي طارمي در اواخر اردوي اوکراين به تمرينات پرسپوليس اضافه شد و در خصوص بازگشت او و آيا از شرايطش رضايت دارد يا نه، اظهار داشت: خوشحالم که مهدي برگشت. البته او نرفته بود که برگردد. ما، کادرفني، بازيکنان، باشگاه و همه خوشحال هستيم که مهدي به تيم برگشته است. خود اين بازيکن دوست داشت به فوتبال اروپا برود و اين اتفاق رخ نداد. طبيعي است حالا که ديرتر به تمرينات آمده، کمي براي آمادگي صددرصد نياز به زمان داشته باشد، اما مهم اين است که او به مهم‌ترين بازي ما که ديدار با الاهلي است، مي‌رسد. تا آن بازي ما يک ماه زمان داريم.

وي درباره صحبت‌هاي متناقضي که مبني بر برگزاري سوپرجام، دربي و تعويق اين مسابقات شنيده مي‌شود، تصريح کرد: من از جديدترين اطلاعات خبري ندارم و نمي‌دانم وضعيت مسابقات چگونه است، اما به هر حال ديدار سوپر جام و همين‌طور شروع مقتدرانه در ليگ برتر براي ما بسيار مهم است.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تصريح کرد: ما امکان اين را داريم با برتري در سوپرجام يک جام قهرماني ديگر را کسب کنيم و همين‌طور برگزاري دربي نيز بسيار جذاب است، اما دقيقاً نمي‌دانم در حال حاضر شرايط برگزاري اين مسابقات چگونه است.

برانکو در واکنش به طرح اين موضوع که شنيده مي‌شود تبعات شکست در دربي باعث برگزار نشدن آن شده است، با عصبانيت گفت: چرا اين سؤال را از من مي‌پرسيد و بهتر است براي دستيابي به جواب آن از مسئولان باشگاه سؤال کنيد. من در حال حاضر از هواپيما پياده شده‌ام و اطلاعات جديدي درباره اين مسابقات ندارم باشگاه بايد دراين باره جواب دهد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در مورد زمان دقيق حضور بشار رسن، بازيکن عراقي اين تيم در تمرينات سرخپوشان، خاطرنشان کرد: از اين موضوع اطلاع دقيقي ندارم، اما باشگاه به دنبال وضعيت اوست. اين بازيکن چند بازي ديگر بايد در ليگ عراق انجام بدهد و پس از آن به تيم ما اضافه مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي