جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/04/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5603

 قلعه‌نويي:
  با جذب يک مهاجم خارجي تيم ما کامل مي‌شود 

 
سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن گفت: براي رسيدن به شرايط ايده‌ال همچنان بايد تلاش کنيم و مي‌توانيم روز به روز بهتر شويم.به گزارش آفرينش و به نقل از سايت باشگاه ذوب آهن، امير قلعه‌نويي در خصوص ديدار اين تيم مقابل حريف ترکيه‌اي گفت: در راستاي برگزاري بازي‌هاي دوستانه براي آمادگي هر چه بهتر تيم، با تيم مانيسا اسپور ترکيه روبه‌رو شديم. اين تيم جزو تيم‌هاي شناخته شده ترکيه است که گويا دو سالي است براي صعود به سوپر ليگ ترکيه تلاش مي‌کند. به نظر مي رسيد اين تيم بتواند محک جدي براي تيم ما باشد و به همين دليل با آنها روبه‌رو شديم.

وي اظهار داشت: خوشبختانه کيفيت مانيسا اسپور هماني بود که انتظار داشتيم و بچه‌ها هم بيشتر دستورات تاکتيکي را اجرا کردند. ما از بچه ها خواستيم که از همان ابتدا بازي را به دست گرفته و اجازه ندهند حريف بخواهد حاکم بازي شود که اينگونه هم شد و خيلي زود موقعيت ايجاد کرديم و به گل هم رسيديم.

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: بچه ها تمرکز خودشان را خيلي خوب روي بازي حفظ کردند و تا پايان بازي تقريبا انتظارات را برآورده کردند. البته ناگفته نماند که براي رسيدن به شرايط ايده آل همچنان بايد تلاش کنيم و مي توانيم روز به روز بهتر شويم.

وي در مورد برنامه تيمش تا آغاز فصل اظهار داشت: بنا داريم چهارشنبه يک ديدار دوستانه ديگر برگزار کنيم و احتمالا روز شنبه هفته آينده نيز در ديداري دوستانه با سپاهان روبرو مي شويم که اين دو بازي پايان کار ما پيش از شروع فصل است. اميدوارم اين دو بازي نيز به ما کمک کند تا به شرايط مطلوب نزديک شويم و ليگ را از مشهد مقدس خوب شروع کنيم.قلعه نويي در پايان در مورد اردوي ترکيه نيز گفت: اردوي بسيار خوبي را پشت سر مي گذاريم. تمرينات منظم و تلاش بچه ها بسيار خوب است و اميدوارم ثمره انتخاب خوب خود را در طول فصل ببينيم.سرمربي سبزپوشان در مورد نقل و انتقالات تيمش هم اظهار داشت: ما ديگر خروجي نداريم و مايل هستيم يک مهاجم خوب خارجي جذب کنيم که اگر اين اتفاق هم رخ دهد تيم ما کامل است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي