جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/04/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5603

 خبرنامه  

 اميري:

مشکل مصدوميتم برطرف شده است

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تأکيد کرد که اگر باشگاه بخواهد، اين تيم در آلمان مقابل استقلال بازي خواهد کرد.

وحيد اميري پس از بازگشت پرسپوليس به تهران، درباره اردوي اين تيم در اوکراين گفت: اردوي خيلي خوبي بود. به جز مصدوميت خودم، همه چيز عالي بود و تمرينات فشرده‌اي برگزار کرديم. امکانات خوبي در اين اردو داشتيم. من نه، اما بچه‌ها زحمات زيادي کشيدند. اميدوارم امسال فصل را خوب شروع و هواداران‌مان را خوشحال کنيم.

وي با اشاره به مصدوميتش در اردوي اوکراين، خاطرنشان کرد: زماني که ما به اوکراين رفتيم، خواب‌مان تنظيم نبود. من هم در تمرينات روي خودم فشار آورديم . به همين خاطر با ديسک کمر مواجه شدم. الان دو سه روز است که آماده‌ام و با تيم تمرين مي‌کنم.

بازيکن پرسپوليس در مورد شکست‌هاي تيمش در ديدارهاي دوستانه، يادآور شد: اين ديدارهاي دوستانه بيشتر به خاطر مشخص شدن نقاط ضعف تيم است. ما سال گذشته هم چند بازي‌ را واگذار کرديم، اما از آن باخت‌ها درس گرفتيم. اصلاً شايد آن شکست‌ها يک زنگ خطر براي پرسپوليس بود که باعث شد ما به خودمان بياييم.

اميري با ابراز اميدواري از شروع قدرمند پرسپوليس در ليگ هفدهم، خاطرنشان کرد: ما دنبال اين هستيم که شروع قدرتمندي در ليگ برتر داشته باشيم. مي‌خواهيم با ثبت يکي از بهترين شروع‌ها در ليگ برتر، باز هم به سمت قهرماني برويم. تيم خوبي داريم، نفرات خوبي داريم و بازيکنان هم به وحدت تاکتيکي رسيدند.

وي در خصوص لغو دربي آلمان گفت: فکر نمي‌کنم اين موضوع ربط و بستگي به ما داشته باشد. اگر باشگاه بگويد، ما بازي مي‌کنيم، اگر هم نگويد، بازي نمي‌کنيم. ما سرباز باشگاه پرسپوليس هستيم و از آن حقوق و دستمزد مي‌گيريم. ما نمي‌توانيم بگوييم که در اين ديدار بازي مي‌کنيم يا خير. هر تصميمي که باشگاه بگيرد، ما هم از آن تبعيت خواهيم کرد.

انصاري:

بي‌برنامگي دربي اروپايي ما را دچار سردرگمي کرد

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد بي برنامگي‌هايي که براي برگزاري يا عدم برگزاري دربي دوستانه و اروپايي به وجود آمده بود، آنها را دچار سردرگمي کرده است.

محمد انصاري پس از بازگشت پرسپوليس از اردوي اوکراين اظهار داشت: اردوي خيلي خوب داشتم و چند بازي تدارکاتي هم انجام داديم که به هماهنگي بيشتر بچه‌ها کمک کرد. اميدوارم بتوانيم اين فصل هم روند فصل گذشته را ادامه بدهيم.وي در خصوص اينکه اردوي اين فصل پرسپوليس در اوکراين چه تفاوتي با اردوي سال گذشته در اين کشور داشت، گفت: اين اردو هم مانند سال گذشته خوب بود، اما برخي بي برنامگي‌ها که به خاطر دربي دوستانه ما در آلمان به وجود آمد، باعث شد دچار سردرگمي و بي برنامگي شويم. در مجموع اردوي ما خوب برگزار شد.

جدايي توهير از باشگاه اينتر

رئيس اندونزيايي باشگاه اينتر اعلام کرد که ديگر قصد ندارد به همکاري‌اش با آبي‌و‌مشکي‌پوشان شهر ميلان ادامه دهد.

با فروش بخش عمده سهام باشگاه اينتر به گروه سرمايه‌گذاري سونينگ در تابستان سال گذشته، نقش اريک توهير در اين باشگاه کمرنگ شد اما او همچنان رياست باشگاه را برعهده داشت تا الان که اعلام کرد ديگر در اين سمت به کارش ادامه نمي‌دهد چرا که تمام تمرکز او روي کمک به کشورش براي برگزاري بازي‌هاي آسيايي سال 2018 است.

مالک اندونزيايي پيشين نراتزوري گفت: بازي‌هاي آسيايي مرا از رسيدگي به ساير مسئوليت‌هايم باز داشته است. من معمولاً هر ماه به ميلان سفر مي‌کردم اما الان سه ماه است که فرصت نکرده‌ام به آنجا بروم. به همين دليل به مالکان باشگاه گفتم که مي‌خواهم بروم. من يک شريک تجاري لازم داشتم و اينتر هم تيمي است که طرفداران زيادي در چين دارد.

توهير ادامه داد: زماني که پيشنهاد سونينگ ارائه شد، فکر کردم که از نظر مالي پيشنهاد خوبي است اما فقط بحث منافع مالي من در ميان نبود. آنها بودجه باشگاه را هم سه برابر کرده‌اند. فوتبال سراسر فرازونشيب‌‌ است اما مديريت يک باشگاه مانند اينتر نيازمند ثبات است چون اين تيم طرفداران فراواني دارد. من بابت ناکامي‌هاي فصل گذشته ناراحتم اما فوتبال همين است. سونينگ نظر مرا راجع بازيکنان مي‌پرسد اما من مانند قبل ديگر وقت ندارم که با مربيان حرف بزنم و مشورت کنم.

کمراني:

پزشکان از بهبودي کامل کيميا مطمئن شدند

سرمربي تيم ملي تکواندو گفت: کيميا عليزاده در سلامتي کامل از بيمارستان مرخص شد.

به گزارش تسنيم، مهرو کمراني درباره آخرين وضعيت بيماري کيميا عليزاده، اظهار داشت: امروز خدا را شکر کيميا از بيمارستان مرخص شد. بعد از اينکه پزشکان از بهبودي کامل عليزاده مطمئن شدند، او را مرخص کردند. از وزير ورزش و جوانان و وزير بهداشت که از کيميا حمايت کردند، تشکر مي‌کنم. آنها يک کميسيون پزشکي داشتند و بيماري کيميا را به طور کامل کنترل کردند.سرمربي تيم ملي تکواندو بانوان افزود: از دکتر معتمد هم که پزشک کيميا بود، تشکر مي‌کنم. او خيلي زود بيماري کيميا را تشخيص داده و درمانش را آغاز کرد. خوشبختانه کيميا در سلامتي کامل از بيمارستان مرخص شده است.

توافق منچستريونايتد و اينتر بر سر انتقال پريشيچ

باشگاه منچستريونايتد براي به خدمت گرفتن هافبک کروات نراتزوري با اينتر به توافق رسيد.

سايت روزنامه انگليسي «سان» خبر داد باشگاه منچستريونايتد رقم درخواستي 40 ميليون پوندي اينتر براي فروش ايوان پريشيچ را پذيرفته و اين بازيکن آماده حضور در تور پيش‌ فصل من‌يونايتد و شرکت در تست‌هاي پزشکي شياطين سرخ است.اين هافبک کروات که در آستانه پيوستن به منچستريونايتد است، سومين خريد تابستاني ژوزه مورينيو در تابستان جاري پس از جذب روملو لوکاکو و ويکتور ليندلوف خواهد شد. دستمزد هفتگي وي هم 100 هزار پوند تخمين زده شده است.

بر اساس گزارش «سان»، پريشيچ در طول تابستان جاري مدام از سران باشگاه اينتر خواسته تا با جدايي او و پيوستنش به شياطين سرخ موافقت کنند. اين نشريه همچنين مدعي شد که باشگاه منچستريونايتد حتي حاضر نشده آنتوني مارسيال را در جريان اين نقل و انتقال با اينتر معاوضه کند.

پريشيچ 28 ساله که دو سال پيش از ولفسبورگ به اينتر پيوست در دو فصل گذشته در 70 بازي سري A براي نراتزوري به ميدان رفته و 18 گل هم در اين رقابت‌ها به ثمر رسانده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي