جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/04/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5603

 خبـــرنامه 

 مشکل جديد براي آبي پوشان

محسن کريمي جزو سهميه بالاي 23 سال شد

هافبک جوان تيم فوتبال استقلال جزو سهميه‌هاي بالاي 23 سال اين تيم به شمار مي‌آيد

محسن کريمي، هافبک استقلال شهريور امسال بالاي 23 سال خواهد شد، اما استقلالي‌ها در نامه‌اي به سازمان ليگ درخواست کرده بودند که اين بازيکن از ابتداي ليگ با سهميه زير 23 سال وارد ليست اين تيم شود.

فريبرز محمودزاده، مسئول کميته نقل‌وانتقالات سازمان ليگ در اين مورد اظهار داشت: بازيکنان براي قرار گرفتن در سهميه زير 23 سال با توجه به قوانين فيفا بايد متولد 11 دي 73 به بعد باشند و ما نمي‌توانيم قوانين متفاوت با فيفا داشته باشيم. بنابراين، محسن کريمي سهميه بالاي 23 سال است و نمي‌تواند در سهميه زير 23 سال جاي بگيرد.

براي حضور در مسابقات آسيايي

سيچلو 14 بازيکن تيم واليبال اميد را معرفي کرد

سرمربي تيم والبيال زير 23 سال ايران 14 بازيکن خود براي حضور در مسابقات قهرماني مردان آسيا را انتخاب کرد.

رقابت‌هاي واليبال قهرماني مردان آسيا از دوم مرداد به ميزباني اندونزي آغاز خواهد شد و تيم ملي اميد ايران به نمايندگي از کشورمان در نوزدهمين دوره اين رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

در همين راستا، خوان سيچلو، سرمربي تيم ملي واليبال زير 23 سال ايران، اسامي نهايي 14 بازيکن خود براي حضور در اين رقابت‌ها اعلام کرد.

بازيکنان انتخاب شده از سوي سيچلو براي اعزام به اندونزي به شرح زير است:

فردين قلعه قوند، اسماعيل مسافر، حميد حمودي، رحمان تقي‌زاده، مهرداد شيباني مهر، سليم چپرلي، سهند الله‌ورديان، امين اسماعيل‌نژاد، سعيد جواهري توانا، علي اصغر مجرد، محمد دليري، جابر اسماعيل‌پور، رسول آقچه‌لي، اسماعيل طالبي خامنه.

مهدي نفر (سرپرست)، خوان سيچلو (سرمربي) محمدرضا تندروان، علي فتاحي، وحيد صادقي (مربيان)، رامين تاج‌الدين (آناليزور)، مهدي ابارشي (پزشک) ومحمد هادي قاسمي (بدنساز) و عباس نعمتي (فيزيوتراپيست) اعضاي کادر فني تيم ملي زير 23 سال ايران در مسابقات قهرماني مردان آسيا هستند.

نوزدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا 2017، از دوم تا دهم مردادماه با حضور 16 تيم برتر آسيا در شهر «سورابايا» کشور اندونزي برگزار مي‌شود.

دور مقدماتي اين رقابت‌ها روزهاي دوشنبه تا چهارشنبه دوم تا چهارم مردادماه با 24 مسابقه پيگيري خواهد شد و تيم ملي واليبال زير 23 سال ايران با هدايت خوان سيچلو در مرحله مقدماتي با تيم‌هاي چين تايپه، پاکستان و عراق در گروه دوم رقابت مي‌کند.

سود مالي پرسپوليس و استقلال از برگزاري دربي دوستانه چقدر بود؟

هيچ‌وقت نه از سوي اسپانسر و نه از سوي مسئولان 2 باشگاه به صورت دقيق گقته نشد که قرار است چقدر پول بعد از دربي دوستانه به سرخابي‌ها برسد.

به گزارش ميزان، اين روز‌ها داستان دربي دوستانه و اسپانسري پرسپوايس و استقلال در کشور آلمان به سوژه روز فوتبال ايران تبديل شده است. دربي که مخالفان زيادي دارد و به نوع برگزاري آن ايرادات زيادي وارد شده است.

حتي نشست خبري اين دربي هم برگزار شد اما در نهايت مسئولان باشگاه پرسپوليس اعلام کردند که برگزاري دربي لغو شده و آنها خودشان را براي بازي سوپرجام آماده مي‌کنند.

بعد از اين بود که اعلام شد باشگاه پرسپوليس در صورت عدم حضور در اين بازي بايد مبلغ 200000 يورو غرامت پرداخت کند. از همان ابتدا هم يک سوال بزرگ در مورد برگزاري دربي اروپايي وجود داشت، اينکه قرار است چقدر پول نصيب 2 باشگاه شود.

در اين ميان مسئله‌اي که مديران و مسئولان 2 باشگاه بار‌ها به آن اشاره کردند، سود مالي سرخابي‌ها از اين بازي است. مديران 2 باشگاه چندبار اعلام کرده‌اند که سود برگزاري اين بازي آنقدر بالا است که مي‌توانند خيلي از مشکلات مالي خود را با آن حل کنند.

البته نکته جالب اينجاست که هيچ‌وقت نه از سوي اسپانسر و نه از سوي مسئولان 2 باشگاه به صورت دقيق گقته نشد که قرار است چقدر پول به سرخابي‌ها برسد. حتي مديران باشگاه‌ها هم نمي‌گويند که در صورت برگزاري اين مسابقه چقدر سود مالي به باشگاه‌هايشان مي‌رسد.

حالا گفته شده که طبق توافق اسپانسر و صداو‌سيما قرار است 50 درصد از سود اين بازي به صدا‌وسيما برسد. سوال اينجاست که چرا اسپانسر و مسئولان باشگاه‌هاي پرسپوليس و استقلال هيچ‌وقت به صورت شفاف در مورد سود و آورد مالي دربي اسپانسري صحبت نکرد تا تمام ابهامات آن برطرف شود.

اعلام اسامي بازيکنان تيم ملي فوتسال بانوان

سرمربي تيم ملي فوتسال اسامي 15 بازيکن اعزامي به تايلند را اعلام کرد.

شهرزاد مظفر، سرمربي تيم ملي فوتسال اسامي 15 بازيکن اعزامي به تايلند را به شرح زير اعلام کرد:

فرزانه توسلي، ليلا خدابنده، طاهره مهدي پور، سارا شيربيگي، فرشته خسروي، آرزو صدقياني زاده، فاطمه اعتدادي، نسيم نوازنده، فاطمه پاپي، فرشته کريمي،سهيلا ملمولي، نسيمه غلامي، نسترن مقيمي، فهيمه زارعي و فاطمه ارژنگي.

بازيکنان فوق روز 28 تير ماه وارده اردو شده و روز يکم مرداده ماه به منظور برگزاري سه بازي تدارکاتي (2 بازي با تيم ملي فوتسال بانوان تايلند و يک بازي با تيم ملي فوتسال بانوان ميانمار) تهران را به مقصد بانکوک ترک مي کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي