جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/05/08 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5612

 براساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه؛
 مهلت مجدد مصاحبه دکتري دانشگاه آزاد آغاز شد 

 مهلت مجدد مصاحبه دکتري سال 96 دانشگاه آزاد از روز 7 مردادماه در استانهاي البرز، ‌تهران، قزوين و قم آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهلت مجدد مصاحبه دکتري سال 96 دانشگاه آزاد از روز 7 مردادماه آغاز و تا 15 مردادماه ادامه دارد.

تاريخهاي برگزاري مصاحبه دوره دکتري اين دانشگاه به تفکيک استانهاي مختلف اعلام شده است.

هر يک از داوطلبان دعوت شده به مصاحبه اعم از با آزمون و يا بدون آزمون لازم است در زمان مراجعه براي مصاحبه به واحد دانشگاهي هزينه مصاحبه به مبلغ 700 هزار ريال را پرداخت کنند و فيش واريزي را به همراه داشته باشند.

همچنين داوطلباني که در بيش از يک رشته گرايش و در يک يا چند استان دعوت به مصاحبه شده‌اند بايد براي شرکت در جلسه مصاحبه هر رشته - گرايش استان مبلغ 700 هزار ريال را پرداخت کنند.

داوطلبان بايد فرم اطلاعات اوليه را از طريق وب سايت واحد دانشگاهي محل مصاحبه تهيه و تکميل کنند و در زمان حضور در جلسه مصاحبه به گروه تخصصي تحويل دهند.

سوابق پژوهشي و آموزشي فرد که در فرم مذکور درج مي‌شود صرفا با ارائه اصل مدرک معتبر توسط گروه تخصصي قابل ارزيابي است بنابراين به داوطلبان اکيدا توصيه مي‌شود که تمامي مستندات مربوط به سوابق پژوهشي و آموزشي خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.

باتوجه به اينکه معدل و نمره پايان‌نامه درج شده در زمان ثبت‌نام در دوره بدون آزمون ملاک دعوت به مصاحبه داوطلبان قرار گرفته است بنابراين داوطلبان اين دوره لازم است اصل، تصوير مدرک فارغ‌‎التحصيلي و ريزنمرات تاييد شده خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.

اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب در زمان ثبت‌نام تخلف محسوب مي شود و مطابق مقررات با وي برخورد خواهد شد.

تاريخهاي اعلام شده آخرين فرصت داوطلبان بازمانده از مرحله مصاحبه علمي دوره دکتري تخصصي به منظور شرکت در مصاحبه علمي است و تحت هيچ شرايطي تمديد نخواهد
شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي